Büyük İkramiye Hayalleriniz?

Kalenderadam Çevrimdışı

Kalenderadam

Aktif Üye
13 Eki 2018
203
40
Hayırlı günler arkadaşlar.
Yeni yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantınızda hiç bir şeyin sizi üzmemesini diler ve yeni yılınızı candan kutlarım. Bildiğiniz gibi yeni yılın gelişinden çok milli piyango ikramiyesi keşke bana çıksa dediğiniz olmuştur. Hele ki o kurduğunuz güzel hayaller ile de taçlanırsa bir başka olur. İşte benim sorum şu şuan talihli kişi sizsiniz. O an ilk icraatınız ne olurdu?

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Bana çıksa,

Önce ev, sonra araba alırım. Çok şatafatlı bi ev almam, öyle yerli arabayı da beklemem ! ?

Şu ana kadar dünyada Pininfarina 'nın çizdiği ve üretilmiş olan, illa ki o ülkeye ait yerli bi otomobil vardır. Alırım bi tane. ?

Sonrasında kalan parayı ticarete harcarım. Örnek, 10 dükkan alırım, kirasıyla daha merkezi noktadan bi 5 dükkan daha alırım.

Uiiiiihhhh...
Zenginin malı çenemi yordu ?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Haramın binası olmaz derler... Şimdiye dek böyle bir paranın hayrını gören olmamış... Bilet de almadığım için böyle bir hayalim olmuyor ama konuyu görünce düşündüm...

Tek kuruşuna dokunmadan, mümkünse gelir getirecek iş kurar muhtaç insanları arar bulur iş verir yardımcı olmaya çalışırdım.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Karadeniz güzeldirniye yılın ?

Soğuk. Ben yaz insanıyım, giyeceksin kapri & şort & tshirt, atlayacaksın bisikletine oh mis.
Ya da yürüyüş yapacaksın. Ya da denize gireceksin.
Karadeniz de denizin güzel olduğu tek yer Amasra sanırım. Başka dibinin göründüğü bir yer var mı bilmiyorum. :bilmiyom

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Soğuk. Ben yaz insanıyım, giyeceksin kapri & şort & tshirt, atlayacaksın bisikletine oh mis.
Ya da yürüyüş yapacaksın. Ya da denize gireceksin.
Karadeniz de denizin güzel olduğu tek yer Amasra sanırım. Başka dibinin göründüğü bir yer var mı bilmiyorum. :bilmiyom
Gop gel Ege'ye... ?

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İşin ilginç yani o kadar para çıkacak ve siz halen Türkiye'de yaşıyacaksınız? Devlet sizden o parayı misliyle alır bir kaç seneye bir şeyiniz olmaz. Para çıksın çıktığı an, yurtdışındaki bir bankaya para gönderirim. Ardından başka ülkeye giderim. Hayatımın sonuna kadar o paranın faiziyle yaşarım nasıl mı? Yurtdışı dediysem şehire yerleşmem, güzel bir kasabaya yerleşirim. Bir kaç tane dükkan alırım yatırım amaçlı onların da kirası direkt bankaya gitsin para sürekli giriş yapsın. Ve ben de faizle ana paraya dokunmadan yaşayacağım.

Gölün kenarında, güzel bir ev, betondan değil, ağaçlık bir yerde, yerleşim yeri. Kasabada hane sayısı 500 geçmeyecek.. teknem olacak, atacağım oltamı göle balıkları pişirip mangal yapacağım, eş dostu davet ederim, ormanda yürüyüş yaparım (kasaba ve orman) ilginç hayal gücüm güzelmiş

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt