Bulaşık makinesinin sepetinde boya atması ve paslanmalar var.

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,103
43
THH şikayetim sonrası sepetler alt ve üst olarak yeniden tam uyumlu olarak değişti. Süreç çok uzun sürdü ve beni yordu. Yeni alt sepet aynısı ancak üst sepet şekli değişti kutu içerisinden 4 fincanlık ile birlikte çıktı üst sepet level atladı. Ancak benim THH şikayeti durmakta yani sorun çözüldü ama ben internet üzerinden yaptığım şikayeti nasıl iptal edicem? İptal etmesem bir sorun olur mu?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yeni sepet bu şekilde.

IMG_20210612_144822.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
THH şikayetim sonrası sepetler alt ve üst olarak yeniden tam uyumlu olarak değişti. Süreç çok uzun sürdü ve beni yordu. Yeni alt sepet aynısı ancak üst sepet şekli değişti kutu içerisinden 4 fincanlık ile birlikte çıktı üst sepet level atladı. Ancak benim THH şikayeti durmakta yani sorun çözüldü ama ben internet üzerinden yaptığım şikayeti nasıl iptal edicem? İptal etmesem bir sorun olur mu?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yeni sepet bu şekilde.

IMG_20210612_144822.jpg
Gitmesende olur arçelik savunmasında t . sorunu çözüldü yeni sepetler verildi yazacak senin konu konusuz kaldığı için iptal edilecek

R Çevrimdışı

robur 

Aktif Üye
3 Haz 2022
77
44
10 yıllık Bosch makinemizin de alt sepeti paslanmaya başladı. Bunun sağlık için olumsuz bir etkisi olabilir mi? Böyle bir durum yoksa makine bozuluncaya kadar sepet değiştirmeden kullanabiliriz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri