A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
hocam vestel-grundıg ve samsung siz olsanız hangini seçersiniz aradaki 600 tl değermi sizce yoksa al yerliyi geçmi diyorsunuz.teşekkürler.

Hepgel Çevrimdışı

Hepgel 

Aktif Üye
24 Kas 2020
240
39
16113926019325510897089575530354.jpg

Onu nereden ayarlıyoruz hocam
Şuan kapalı ama bakin elektrik akımı gelmiş ama rakam gelmemiş bu seferde
Buradaki resimde de görüldüğü gibi gri şeridin ortasında boya kalkmasımi ne olmuş silindikce mi kalkıyor anlamadim

C Çevrimdışı

command_4 

Aktif Üye
19 Nis 2019
141
38
Hazır mesajını okumuşken hemen aradım arkadaşı. Manisadaki Hotpoint fabrikalarında üretiliyormuş makine.

Yani ne bileyim, Şimdi VESTEL in Bulaşık makinesi konusundaki başarısını bilince acaba Hotpoint üretimi bu makineye odaklansak mı buna gerek var mı bilemedim :alala
Hangi makineyi Hotpoint üretiyormuş hocam?

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975

Samsung DW60M5042FW 4 Program Bulaşık Makinesi​

bu cihazı şimdi aldım.vestel beyaz eşyalara güvenim olmadığı için tercih etmedim.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Bugün samsung servisi kurulumu yaptı(bulaşık makinesi).fakat servis inatla 120 tl ya çeşmeye takılan kireç önleyici aparat satmaya çalıştı istemediğimi söylediğim halde sözde 5 yıl makinayı koruyormuş kireci önlemede çok faydalımış vs gibi bir sürü laf söyledi taktırmadım . Burdan ustalara sormak istiyorum gerçekten faydası varmı birde gerçek değeri 120 tl mı.yoksa fahiş fiyatamı satıyor servis.

hareketliperde Çevrimdışı

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
Bugün samsung servisi kurulumu yaptı(bulaşık makinesi).fakat servis inatla 120 tl ya çeşmeye takılan kireç önleyici aparat satmaya çalıştı istemediğimi söylediğim halde sözde 5 yıl makinayı koruyormuş kireci önlemede çok faydalımış vs gibi bir sürü laf söyledi taktırmadım . Burdan ustalara sormak istiyorum gerçekten faydası varmı birde gerçek değeri 120 tl mı.yoksa fahiş fiyatamı satıyor servis.
servisler o üründen yüksek paralar kazandığı için inatla takmaya çalışırlar. markadan bağımsız bir olay.

vestel tv almıştım evlenirken. servis kuruluma geldiğinde babam evdeydi. akım korumalı priz takmaksak garanti dışı kalır falan demişler. babam elektrikçidir sizin takıcağınız o dandik marka benim uzatmadan daha kötü diyip kovalamış.

bu ek ürünler servisler için yüksek gelir kaynağı. hem tekniker hem servis kazanıyor

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
servisler o üründen yüksek paralar kazandığı için inatla takmaya çalışırlar. markadan bağımsız bir olay.

vestel tv almıştım evlenirken. servis kuruluma geldiğinde babam evdeydi. akım korumalı priz takmaksak garanti dışı kalır falan demişler. babam elektrikçidir sizin takıcağınız o dandik marka benim uzatmadan daha kötü diyip kovalamış.

bu ek ürünler servisler için yüksek gelir kaynağı. hem tekniker hem servis kazanıyor
malesef ben 5-6 yıl önce çok bilgim olmadığı için lg televizyon almıştım lg servisi o dandik akım korumalı prizi bana sattılar fahiş fiyata.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt