Bu Kıbrıs şimdi mi kıymetli oldu!!!

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Ado sizin bu dediklerinizi youtube da 'tevhid' ile ilgili sitelerdeki videolarda da söylüyorlar bir dinleyin isterseniz. Belkim bakış açınız değişir ön yargılı olmadan izlemenizi tavsiye ederim..
Hiç bir kesimin söylemine ve dinletisine karşı ve veya mesafeli değilim, seve seve dinler, izler, fikirlerini anlamaya çalışırım. Değil mi ki anlayabilmek adına İncili de okuyorum, onları neden dinlemeyeyim ??

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
hepsini alıntılayamadım olumlu katıldıklarımda var.
ancak camiye gitmem demek doğru gelmedi farzı cemaatle kılıp çıkabilirsin evden 27 kat sevap.

CHP nin ATATÜRK ATATÜRK diyip durması gibi AKP nin de DİN DİN diyip durmasından bıkmışlığın bir açıklamasıdır bu.
CHP nasıl ATATÜRK tüccarlığı yapıyor ise, AKP de DİN tüccarlığı yapıyor.
CHP nasıl ki elinde başka argüman olmadığı için bulduğu her fırsatta ATATÜRK ATATÜRK diyip duruyor ise, AKP nin de elinde bilim, kültür, ileri demokrasi adına hiç bir şey olmadığı için sürekli meydanlarda DİN KİTAP İMAN edebiyatı yapıyor.
:ok
CHP nin ATATÜRK ü bırakıp BİLİM, AKP nin DİN tüccarlığını bırakıp İLİM İRFAN dan bahsetmesini beklemek sade bir vatandaş olarak en doğal hakkımdır diye düşünüyorum.
:ok bu konuda kısmen,bununla birlikte ...SORUYORUM yaş görmüş birisin ak parti chp döneminden hizmetleri yokmu var
Seçimlerde AKP ye oy vermek İMANIN gereğidir demek din tüccarlığının ta kendisidir. Siz e biliyorsunuz ki bunun gibi abartısız bin tane örnek sunabiliriz buraya, amacım siyaset tartışmak olmadığı için yüzeysel geçiyorum.
:ok evet değil ama imanın gereğide değil chp'e döneminde başörtü ile okunmuyordu şimdi okunuyor
İnsan Allah'a olan inancından sonra DEVLETİNE inanmalı değerli kardeşim.
:ok öyle
rejim değil devletimiz önemli
devletimiz güçlü olmalı vakfına bağış yapıp açıklamaya ROKETSAN İÇİN yazmayı düşünüyorum
nasıl sizce mümkünmü ?

kjdrqH.png

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
ancak camiye gitmem demek doğru gelmedi farzı cemaatle kılıp çıkabilirsin evden 27 kat sevap.

:ok bu konuda kısmen,bununla birlikte ...SORUYORUM yaş görmüş birisin ak parti chp döneminden hizmetleri yokmu var

:ok evet değil ama imanın gereğide değil chp'e döneminde başörtü ile okunmuyordu şimdi okunuyor

devletimiz güçlü olmalı vakfına bağış yapıp açıklamaya ROKETSAN İÇİN yazmayı düşünüyorum
nasıl sizce mümkünmü ?

kjdrqH.png
Akp nin ne kadar hizmeti varsa iki katıda çaldığı vardır. 4 temmuz 2003 te askerlerin kafasına çuval geçirildiği zaman amerikaya nota verecekmisiniz dendiği zaman ne notası müzik notasımı diye dalga geçen şahıstan ne parti başkanı ne de devlet başkanı olur. Teröristleri sınırdan sokup megri megri diye bağırtıp sonrada chplilere teröristlerle işbirliği yaptı diyenler aynı partiden. Kendi ülkesinin evlatları atanamadı diye intihar ederken bakan kızları rektör çocukları torpille atanıyorsa burda bir sorun vardır. Devletin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşı İsmet İnönü Paşaya iki ayyaş diyen adamda aynı kişi. Kusura bakmayında aklı başında olan adam tarafsız olmaz bu konuda.

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Akp nin ne kadar hizmeti varsa iki katıda çaldığı vardır. 4 temmuz 2003 te askerlerin kafasına çuval geçirildiği zaman amerikaya nota verecekmisiniz dendiği zaman ne notası müzik notasımı diye dalga geçen şahıstan ne parti başkanı ne de devlet başkanı olur. Teröristleri sınırdan sokup megri megri diye bağırtıp sonrada chplilere teröristlerle işbirliği yaptı diyenler aynı partiden. Kendi ülkesinin evlatları atanamadı diye intihar ederken bakan kızları rektör çocukları torpille atanıyorsa burda bir sorun vardır. Devletin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşı İsmet İnönü Paşaya iki ayyaş diyen adamda aynı kişi. Kusura bakmayında aklı başında olan adam tarafsız olmaz bu konuda.
konuyu tartışma için açmadım
iki katı çaldığı nedir,iftira doğru değil ayakkabı kutusumu boş gereksiz çamur bu.
2003 te askerlerin kafasına çuval geçirildiği zaman amerikaya nota verecekmisiniz dendiği zaman
yanlıştan örnek olmaz ,kendinden güçlü kimseye kafamı tutacan
Teröristleri sınırdan sokup megri megri diye bağırtıp sonrada chplilere teröristlerle işbirliği yaptı diyenler aynı partiden.
arada fark var tartışmaya değmez

kim ne derse desin hizmette chp,ak partinin eline su dökemez. sizde kusura bakmayında aklı başında olan kişi bunu görür

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Musait zamanda
yerli petrolumuz ve ırak,mısır,azerbaycan hampetrollerini bardağa koyup
fotografini paylasayim.

yerli petrol artik petrol vasfını yitirecek kıvama gelmiş gravitesi 0.91 dayanmış.
(gravite nekadar yuksek olursa kalite düşük olur)

oyuzden ulke sınırlamiz icinde cok kalite petrol çıksada rezerv cok az.
sondaj,isletme maliyetlerini bile kurtarmaz.
kalitesiz petroldende damıtma sonrası benzin,mazot az cikiyor.

simdi gelin isin icinden cikin. :hihi

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

nasıl sizce mümkünmü ?

kjdrqH.png
nasıl sizce mümkünmü ?
Yani çok makul ve beni de bu konuda teşvik edebilecek bir düşünce, araştıralım bakalım bu şekilde bağış yaparsak ayırıp Roketsana ayrılır mı? (Sanmam ama)

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
iki katı çaldığı nedir,iftira doğru değil ayakkabı kutusumu boş gereksiz çamur bu.

Tayyip erdoğanın serveti sadece bu yüzüktür. İleride zengin olursa bilinki haram yemiştir diyen babam değildi zamanında. Yanlıştan nasıl örnek olmaz?? Senin özel kuvvetlerinin(bu askerler abdnin delta force sini s.kip atmış kuvvetlerdir) başına çuval geçiriyorlar senden ses çıkmıyo böyle saçmalık olur mu? Boş yorum yapacağına gidip araştırma yap biraz. Chp pkklılarla yada peşmergelerle ittifak yapmadı. Hdp ile görüştü. Hdp de meclise girmiş yasal bir partidir. Suçlular mı tabiki suçlular savunmuyorum hdpyi. Kapatsınlar partiyi 17 senedir baştalar neden kapatmadılar? Seloyu figeni attılar içeri neden diğerlerini atmadılar bütün hdp milletvekilleri kabahatli. Ayrımı yapamayan sensin boş konuşma uzaklaş burdan. Chp zamanında baş örtüsüyle okuyamayanlar varsa şimdide tecavüz yüzünden istediklerini giyemeyenler var??

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Chp pkklılarla yada peşmergelerle ittifak yapmadı. Hdp ile görüştü. Hdp de meclise girmiş yasal bir partidir.
Siyasisini bilmem dağın kravatlısı hdp
Senin özel kuvvetlerinin(bu askerler abdnin delta force sini s.kip atmış kuvvetlerdir) başına çuval geçiriyorlar senden ses çıkmıyo böyle saçmalık olur mu?
sövmeden yaz. nerden biliyon saçmalık olmadığını 2003'te olmuş 2019'da yazıyoruz
gücün yoksa ne yapsan boş yalanmı ..filistine bak istersen israil diklenip duruyor çocukları bile vuruyor silah doğrultuyor... verin filistine israilin yarı silahını diklensin görelim.
tecavüz yüzünden istediklerini giyemeyenler var??
tecavüz suçtur bununla gelme bana.
istediklerini giyemeyenler var?? uzaydamı yaşarsın bol bol var kısa etekli şortlu dışarı çık biraz. kastın bikini ise utan derim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

T toydosakni, muratala5361 muratala53,
arkadaslar sizlerden ricam
konuyu amacinin disina cikarip
birbirinizi kirmayin.
haklısın ama arkadaş yanlış düşünüyor.
söylemediğimi söylemiş algısı oluşuyor.
servet diyor haramdan olanı kim alırsa alsın haramdır dünyada olmasa ahirette cezası olur.
abd şerefsizlik yaptı doğru.. gücün yoksa o an ne yapabilirsin.. bu yüzden e destek vermek lazım silahı kendimiz yapmamız gerek
bu kadarı yeter..

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

kim ne derse desin hizmette chp,ak partinin eline su dökemez. sizde kusura bakmayında aklı başında olan kişi bunu görür

CHP nin parti teşkilatı, teşkilat değildir bunu açık yüreklilikle yazabilirim. Teşkilatı oturmamış hiç bir oluşumdan da adam gibi hizmet gelmez ben de bunu açık ve net itiraf edeyim kendi adıma.

Yalnız AKP iktidarının ekonomik anlamda yolsuzlukları da Ak Parti tabanı tarafından artık kabul edilmesi gereken bir gerçektir. Mızrak çuvala sığmıyor bu 2 x 2 = 4 den farklı bir şey değil.

Atılan hiç bir adım hesaplı kitaplı değil, Devletin bütün kadroları Akraba eş dost yandaşa dağıtılmış ve işi bilerek icra eden tek bir devlet adamı yok. İnsanlar Rejim / DEVLET bakış açısından saptı ve gücü elinde tutan TEK ADAM a yaranabilmek için yani koltuğunu, makamını, gelirini koruyabilmek için olmadık beyanlarda bulunup olmadık hareketlere saptı. Bazı bakanlar yalakalıkta dibi gördü ve bir şahsı Peygamber ilan etmeye kalktı, Bir çok devlet görevlisi seçim öncesi cennetten tapu dağıtırcasına vaatlerde bulundu, Türk Silahlı Kuvvetlerinin tarihinde ilk defa bir mafya liderinin adı yürüyüş kararında zikrettirildi.

46 yaşına geldim ve hayatımda ilk defa Genel Kurmay Başkanımız kimdir bilmiyorum. Silahlı kuvvetlerde Mafya babalarının adı yürüyüş kararı saydırılırken ülkenin Genel Kurmay Başkanı nerede? Milli Savunma Bakanı nerede?

Liyakat yok
Adalet yok
Hak ve eşitlik yok
Gelir adaleti yok
Ülke adaleti yok
Bilim adına yatırım yok
Üniversiteler abluka altında
Gençler din kitap iman bilmez hale geldi bu baskı rejimi sonrası

Ülkenin din adamlarının Kutsal kitabımıza dayanmayan ancak iktidara hoş görünmek için sarfedilen beyanatları sonrası ''Din bu ise ben dinsizim'' diyen abartısız BİN tane genç bulursunuz etrafınızda her biriniz.

''İslam dini Barış dinidir'' diye biz etrafımıza İslamiyetin güzelliğini saymaya anlatmaya çalışırken, Din adamları Nur Suresi 24 ve 24/2 den dem vurarak İslamiyette aslında şiddetin de var olduğunu söyleyebiliyorsa (Yorum bu şekilde çünkü) burada nasıl ortaya bir tezat çıkıyorsa, Murat'ın da belirttiği gibi dün PYD militanlarına ülkemizden koridor açarak geçiş izni verenlerin, Dün TSK askerini O şerefsiz terörirstlere yuhlatarak, zafer işaretleri ve o sarı kırmızı yeşil paçavraları sallayarak geçirtenlerin, bu gün başka bir parti üyesine veya başkan adayına ''Terörirstlerle işbirliği içindedir'' demesi o kadar akla zarar açıklamalardır.

Bakınız asla bir partizan olmadım, Hiç ama hiç bir siyasi partinin menbsubu da olmadım, Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürkümüzün partisi olması hasebiyle CHP ile gönül bağım olsa da, KK yönetimindeki CHP yi hiç bir zaman kendi partim olarak görmedim, Canan Kaftancı denen o haysiyetsizin bu parti ile adının zikredilmesine dahi tahammül edemedim. Ben Gönül verdiğim partinin ne mal olduğunu biliyorum ancak lütfen kimse kusura bakmasın, 17 yıldır ülkeyi yönetemeyenlerin de ne olduğunu herkes biliyor, yalnız bazılarının işine gelmiyor.

En bariz ve basit örnek olan şu meşhur Yol yaptılar örneğini de inkar eden taş olur kardeşim gerçekten yaptılar. Yaptılar onu inkar etmiyorum da, nasıl yaptırtıldığı ve kimlere nelerin peşkeş çekildiği kısmındayım ben. Devletin en asli görevi olan HİZMET getirilmesini BAŞARI olarak görmek benim kitabımda yazmıyor maalesef.
Belediyelerin yapmakla yükümlü olduğu yol gibi devlet de elbette ki aldığı vergilerin karşılığında İNSANİ hizmetleri kendi vatandaşlarına sunmakla yükümlüdür. Bunu bir BAŞARI gibi sunmamalı hiç kimse.

Diyeceğim o ki, Biz CHP nin ne mal olduğunu biliyouz, Sizler de lütfen AKP nin ne olduğunu anlayın artık. CHP nin ATATÜRK, AKP nin DİN, HDP nin KÜRT kesimine hitap ettiği eksende kurulan tüm cümlelere karşıyım.

Ben bu ülkede KÜRT TÜRK LAZ ÇERKEZ RUM ERMENİ KATOLİK HRİSTİYAN ORTODOKS ALEVİ SÜNNİ herkesin, ama herkesin, bu partilerden her birine gönül verevileceğini kabul eden birisiyim.

Ben Kuran okuyan bir CHP liyim. DİN denen olgu AKP nin tekelinde değildir, Bize dini duyguları AKP öğretmedi, DİN olgusunu yaşayabilmemizi de AKP sağlamadı o yüzden benim adıma DİN savunuculuğu yapmasınlar. Okuduğum kuran ile cennete gireceksem ben, giremeyeceksem ben giremeyeceğim bu kimseyi ilgilendirmemeli. AKP Benim üzerimden elini çeksin.

Ben Aklıma eserse Oturup bir ufak açabilecek kafada birisiyim, ATATÜRKÇÜYÜM, ATATÜRK ilke ve İnkılaplarına gönül vermiş birisiyim ama bunu bana CHP vermedi, O yüzden CHP çeksin ellerini ATATÜRK ümüzün üzerinden. O yüzden CHP benim adıma ATATÜRK savubuculuğu yapmasın. İçki içip içmemek CHP nin bana sunduğu bir Lütuf değil, Öncelikle CHP li demek illa içer demek değil bu anlaşılsın artık. CHP li demek ayyaş demek değildir o nedenle CHP nin ve bu ülkenin kurucularına ayyaş demek de kimsenin haddine değil. Çeksinler o pis ellerini İsmet İnönü ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk üzerinden.

Ben bu ülkenin doğrusu ile Batısını eşit gören birisiyim, Fiziken doğulu değil, Zihnen doğulu olanlarla var benim sorunum. O Paçavraya gönül verenlerle benim sorunum var, bunun dışındaki doğulu batılı kuzeyli gneyli bütün insanlar bu ülkenin vatandaşıdır ve eşit haklara sahiptir, o nedenle HDP denen parti çeksin o pis ellerini bizim KÜRT kardeşlerimizin üzerinden.

Ben gençliğinde ÜLKÜCÜLÜĞE gönül vermiş birisiyim. 90 larda çek senet mafyacılığı oynayan, Tahsilatçılık ve tetikçilik yapan partinin bu günlerde ülkede tek Milliyetçi pozlarına bürünmesini benim yaşımda olanlar bilirler, Zamanında Teröristler sokaklarda cirit atarken, gazi olaylarında benim sivil polisimi bu terörist şerefsizler kalasla yolun ortasında döverlerken kuyruklarını kıstırıp köşelerine çekilmiş bu zihniyet, Bu gün hükumet desteği ile meydanlarda vatandaşa TERÖRİSZ İLLET ZİLLET diyor ve ortaarda MERT diye dolaşıyorlarsa tüküreyim ben onların mertliğine, Çeksinler o pis ellerini MİLLİYETÇİLİK kavramının üzerinden. Milliyetçilik demek, Kalabalık olduğun yerde kurtlaşıp, meydan başkaları tarafından kalabalıklaşıp sen yalnız kaldığında viyyklemek demek değildir. Gerçek milliyetçi mücadele ederken de milliyetçi, ölürkende milliyetçidir.

Yani sevgili kardeşim, Bu gün meydanlarda gördüklerimizin hepsi maalesef tiyatral bir sahne.

Zamanında Apo denen aşağılık katili asamamış olan DB nin, Bu gün meydanlarda ip fırtlatarak şov yapmasıdır siyaset.
Zamanında ''Bu kardeşinizin bir tane alyansı var, bir gün bu alyanstan fazlası olursa bilin ki çalmıştır'' diyen zihniyetin, bu gün 1000 odalı sarayda oturup, Marmaris de 330milyona yazlık yaptırmasıdır siyaset. (Beğenmedikleri için 30 milyon ek bütçe ayrıldığı söylemlerine girmek istemiyorum)
Zamanında kaset komploları ve çakma dosyalar ile liderliğe oturmuş olan Basiretsiz KK nin, Bu gün %25 oya razı olması ama mücadele ediyormuş gibi görünmesidir siyaset.
Yıllardır dökülen kanın neden döküldüğünü halka açıklayamayan HDP nin, Bu gün halen Türkiye Cumhuriyeti Devletinden ne istediğini tam olarak açıklayamaması, delikanlı gibi ''Toprak istiyorum'' diyememesi ama ortada top döndürüp durmasıdır siyaset.

İşte bu yüzden bu forumda aslında siyaset konuşmamak lazım.

Biz hepimiz kardeşiz. Sizin siyasi görüşünüz beni ilgilendirmiyor. HDP li CHP l AKP li MHP li ne olursanız olun ben burada olan herkesi ciddi anlamda kardeş görür öyle yazarım, ancak ülkemizde yolunda gitmeyen şeyleri yazabilmek, konuşabilmek ve bunları yaptığım için de yaftalanmamak isterim.

Dün mağdur oldukları edebiyatı ile iktidara gelenlerin, bu gün başka bir kesimi mağdur etmemesini beklerim.

Bulunduğum ilçe küçük ve muhafazakar bir yer, AKP li bir belediye (Oturduğum yani evimin olduğu yer) Sevgili arkadaşlar inanamazsınız yahu o geceleri gördüğüm, gizli gizli tekele gidip bira rakı vs alıp siyah poşetlerle tekelden çıkıp hemen gözden kaybolanları görseniz inanamazsınız. Ben bu riyakârlığa kızıyorum. Baksanız gündüzleri dilinden Allahuekberi, tespihi düşürmeyen esnaf adam akşam tekelin yolunu tutuyor, yapmayın kardeşim bunu. Başımıza ne geliyorsa bundan geliyor.

Son seçimlerde bir esnaf kardeşimi ziyarete gittiğimde aralarında geçen sohbette, rakip partideki şahıs ile ilgili oradaki şahsın söyledikleri, kendisini geçtim kızı için söyledikleri öyle akıl almaz, öyle Ahlaka sığmaz şeylerdi ki içimden ''Allah Belanızı Versin'' diyerek arkadaştan müsaade istedim defolup gittim o mekandan. Gitmesem olaya müdahil olacağım ve çok daha tatsız sonuçlar doğacak çünkü ben burada misafir gibi bir şeyim, kalıcı değilim zaar.

İslamiyet bu değil kardeşlerim, İslamiyet göstermelik bir olgu değil, şov amaçlı kullanılmaz din denen şey ama, Devleti yöneten adam siyaset kürsüsüne elinde Kuran, dilinde din iman ile çıkınca vatandaş da gündüz hocaya selamınaleyküm, gece tekele çak kardeşim bir bira diyor, olmaz böyle, İmam bir şey yaparsa Cemaat başka bir şey yapıyor artık onu da yazmayayım buraya lütfen.

O yüzden diyorum bu siyaset kabul edilir bir siyaset değil, o yüzden diyorum bunları buralarda konuşup yazıp çizdiğimiz sürece birbirimize kırılacağız.

Sürçü kelam ettiysem Affola..

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Siyasisini bilmem dağın kravatlısı hdp

sövmeden yaz. nerden biliyon saçmalık olmadığını 2003'te olmuş 2019'da yazıyoruz
gücün yoksa ne yapsan boş yalanmı ..filistine bak istersen israil diklenip duruyor çocukları bile vuruyor silah doğrultuyor... verin filistine israilin yarı silahını diklensin görelim.

tecavüz suçtur bununla gelme bana.
istediklerini giyemeyenler var?? uzaydamı yaşarsın bol bol var kısa etekli şortlu dışarı çık biraz. kastın bikini ise utan derim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

haklısın ama arkadaş yanlış düşünüyor.
söylemediğimi söylemiş algısı oluşuyor.
servet diyor haramdan olanı kim alırsa alsın haramdır dünyada olmasa ahirette cezası olur.
abd şerefsizlik yaptı doğru.. gücün yoksa o an ne yapabilirsin.. bu yüzden e destek vermek lazım silahı kendimiz yapmamız gerek
bu kadarı yeter..
İnatsınız sayın @toydosakni diyecek pek birşey yok. Kolay gelsin

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Yani çok makul ve beni de bu konuda teşvik edebilecek bir düşünce, araştıralım bakalım bu şekilde bağış yaparsak ayırıp Roketsana ayrılır mı? (Sanmam ama)
Sayırlırmı sayılmazmı bende bilmiyorum twit yada facede gördüm kafama yattı paylaşayım dedim.. gördüğüm yerde açıklama kısmına S400 için yazıyordu
Roketsan sitesi başlıkta;
T 'nın bir kuruluşudur. yazıyor....
TSKGV sitesinde;
, Aziz Milletimizin yaptığı yardımların tek bir kuruşunu bile heba etmeden’’Ulusal Savunmaya ve Ülke Ekonomisine Doğrudan Katkı’’parolası istikametinde çalışmalarına azim ve kararlılıkla devam etmektedir.
denilmekte..savunma ve ekonomiye katkı ifadesi geçiyor ikisi de lazım bilirsiniz.
açıklama kısmına roketsan yazsak yazmasakta yeterki ülkemizi güçlendirecek silah yapılsın

kXn1eP.png

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
İnatsınız sayın @toydosakni diyecek pek birşey yok. Kolay gelsin

Murat Kardeşim aslında olması gereken, Herkesin görüşüne saygı duymak şeklindedir.
Ülkenin birliğine ve bütünlüğüne, Ahlaki ve dini ve insani değerlerimize saldıran cümleler olmadıkça herkes her şekilde düşünüp ifade edebilmekte özgür olmalı, Zaten bu gün yaşadığımız en büyük sıkıntı da bu değil mi?

Biz bu gün iktidarda olanları ''Bizi konuşturmuyorlar'' diye eleştirirken, İktidar partisine gönül veren kardeşlerimizin fikirlerini burada kabullenememek de bizim tezatımız olur. :ok

Tamam birbirimizin fikirlerini benimsemeyebiliriz, ama söylenmesinde bize zarar veren hiç bir şey olmadığı görüşündeyim. Sen ne dersin ?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sayırlırmı sayılmazmı bende bilmiyorum twit yada facede gördüm kafama yattı paylaşayım dedim.. gördüğüm yerde açıklama kısmına S400 için yazıyordu
Roketsan sitesi başlıkta;
T 'nın bir kuruluşudur. yazıyor....
TSKGV sitesinde;
, Aziz Milletimizin yaptığı yardımların tek bir kuruşunu bile heba etmeden’’Ulusal Savunmaya ve Ülke Ekonomisine Doğrudan Katkı’’parolası istikametinde çalışmalarına azim ve kararlılıkla devam etmektedir.
denilmekte..savunma ve ekonomiye katkı ifadesi geçiyor ikisi de lazım bilirsiniz.
açıklama kısmına roketsan yazsak yazmasakta yeterki ülkemizi güçlendirecek silah yapılsın

kXn1eP.png
Abim Videoyu şimdi bulamadım da, ünv li birkaç kardeşimizin yaptığı bir roket vardı, Onun gibi olmasın da :kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt