botech piko 600 hd plus

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,265
64
Flash değiştiyse rs232 ile direk atılır,ama değişmediyse hata verir :ok
Bu arada yeni işlemci sürüldü ,belkide daha önceden de vardı ben bilmiyordum :) 6605H ,bunun yazılımı 6605S'ye uymuyor maalesef ,uysa süper olacaktı :bilmiyom

K Çevrimdışı

kurzawa

Aktif Üye
11 Ocak 2020
73
44
Flash değiştiyse rs232 ile direk atılır,ama değişmediyse hata verir :ok
Bu arada yeni işlemci sürüldü ,belkide daha önceden de vardı ben bilmiyordum :) 6605H ,bunun yazılımı 6605S'ye uymuyor maalesef ,uysa süper olacaktı :bilmiyom

Flaş değişmediyse sadece botech 600-700 değişimleri oluyor. Zaten 2 cihaz arasında bir fark yok.

Bu 6605h ne işe yarar ?

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,265
64
Flaş değişmediyse sadece botech 600-700 değişimleri oluyor. Zaten 2 cihaz arasında bir fark yok.

Bu 6605h ne işe yarar ?
Evet,kendi aralarında değişiyor.
6605H bu serinin işlemcisidir,6605S işlemcili cihaza bunun yazılımı olmuyor,çok şeyler denedim,en azından ben yapamadım :)
Bizim işlemci gibi yazılım çözülüp-toplanıyor ama bir birlerine uymuyorlar maalesef,yoksa süper olacaktı :)

K Çevrimdışı

kacaksevgilim

Yeni Üye
23 Ocak 2020
15
35
bu cihazı alıp, hdmı ile monitörde kullanacagım. daha önce yumatu mini hd uydu alıcısı ile aynı işi yapmaktaydım, uydu alıcısını monitöre seside a/v den alıyordum
bunda A/V girişi var mı? ve monitörde kullanan ?

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,265
64
bu cihazı alıp, hdmı ile monitörde kullanacagım. daha önce yumatu mini hd uydu alıcısı ile aynı işi yapmaktaydım, uydu alıcısını monitöre seside a/v den alıyordum
bunda A/V girişi var mı? ve monitörde kullanan ?
Ben kullandım uzun süre ,monitörde panel arızası olunca yeğenim 40cmlik arçelik tv verdi "dayıcığım sana helal olsun" dedi :)
Av çıkışı var ,evet ama ben "hdmi to vga" kullanıyordum,ses çıkışını da oradan alıyordum :)
Aşağıdaki link örnek donanım içindir ,bendeki budur :ok

K Çevrimdışı

kacaksevgilim

Yeni Üye
23 Ocak 2020
15
35
Ben kullandım uzun süre ,monitörde panel arızası olunca yeğenim 40cmlik arçelik tv verdi "dayıcığım sana helal olsun" dedi :)
Av çıkışı var ,evet ama ben "hdmi to vga" kullanıyordum,ses çıkışını da oradan alıyordum :)
Aşağıdaki link örnek donanım içindir ,bendeki budur :ok

teşekkürler üstad hiç gerek kalmadı cihaz üzerindeki a/v girişi direk ses verdi çokta güzel oldu.

şimdi bunu internete çıkaracka cihaz arayışındayım. usb to ethernet arıyorum wifi ile sorun yaşıyormuş.

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,265
64
teşekkürler üstad hiç gerek kalmadı cihaz üzerindeki a/v girişi direk ses verdi çokta güzel oldu.

şimdi bunu internete çıkaracka cihaz arayışındayım. usb to ethernet arıyorum wifi ile sorun yaşıyormuş.
Yoo,ben halen antenli usb ethernet kullanıyorum ,daha hiç sıkıntı çıkartmadı ,ama usbwifi de var elimde :)
Aşağıdaki linktekinden :ok
NOT:
Link bilgi için verilmiştir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri