botech piko 600 hd plus

K Çevrimdışı

kacaksevgilim

Yeni Üye
23 Ocak 2020
15
35
bu cihazı alacagım ama rs 232 portu yok sanırım, buna nasıl dönüşüm yazılımı atarız ki ?

K Çevrimdışı

kurzawa

Aktif Üye
11 Ocak 2020
73
44
bu cihazı alacagım ama rs 232 portu yok sanırım, buna nasıl dönüşüm yazılımı atarız ki ?

Cihazın rs232 portu var. Usb to rs232 kablo alacaksın. İki tarafı dişi çevirici alacaksın. 3 tane de elektronikçilerden izole kablo alacaksın. Bu kablonun bir ucu dişi bir ucu erkek. Bu 3 kablonun dişi tarafındaki plastikleri hafif zımparalayacaksın (yoksa rs232 portuna sığmıyor) Cihazın rs portuna oturacak 3lü soket bulmak çok zor. Bu yüzden ben böyle çözdüm.

Yükleyici uygulama, bazı dump dosyaları ve rs232 şeması forumda sabit konularda mevcut. Kolay gelsin.

Bu arada flaş değiştirmeyi unutma.

K Çevrimdışı

kacaksevgilim

Yeni Üye
23 Ocak 2020
15
35
Cihazın rs232 portu var. Usb to rs232 kablo alacaksın. İki tarafı dişi çevirici alacaksın. 3 tane de elektronikçilerden izole kablo alacaksın. Bu kablonun bir ucu dişi bir ucu erkek. Bu 3 kablonun dişi tarafındaki plastikleri hafif zımparalayacaksın (yoksa rs232 portuna sığmıyor) Cihazın rs portuna oturacak 3lü soket bulmak çok zor. Bu yüzden ben böyle çözdüm.

Yükleyici uygulama, bazı dump dosyaları ve rs232 şeması forumda sabit konularda mevcut. Kolay gelsin.

Bu arada flaş değiştirmeyi unutma.
teşekkür ederim hızlı cevap için, malzemeler yarın gelecek inşallah. birde nashare oluyor mu bu cihaza ?

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
çinden alacaksın flashı türkiyede satılmıyor ben tüm türkiyede köşe bucak arattım :) botech serisi tüm cihazlarda flash değişimi şart başka çaren yok
ÜRÜN BU 2.5 TL AMA 20 TL DE VERGİ ÖDÜYORSUN BİLGİN OLSUN değişim için bu işten iyi anlayan birine yaptırman gerek alaattin abi gibi cihazı çöp etme :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri