botech piko 600 hd plus

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
v2.82 yazılımı varmı? elinde varsa ekleyebilirmisiniz...

Buradan 2.82 dump yazılımını indirebilirsin. :ok

NOT:
2.82 dump içinde sadece funcam bulunmaktadır,eğer elinizdeki 2.81 yazılımında kullandığınız kanal listesi ve diğerlerinin yedeklerini almış iseniz ,2.82 içine atabilirsiniz :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Cihaza nasıl yükleme yapacağımızı daha detaylı anlatır mısınız
Cihaza yüklemeyi RS232 ile atacaksınz,bunun için elinizde mutlka USB to RS232 olması gerekir, tabii birde "GX dowloader "programını da yazmalıyım :ok

GX_Downloader programı indirmek için tıklayınız :

A Çevrimdışı

akume

Yeni Üye
3 Nis 2019
43
63
Cihaza yüklemeyi RS232 ile atacaksınz,bunun için elinizde mutlka USB to RS232 olması gerekir, tabii birde "GX dowloader "programını da yazmalıyım :ok

GX_Downloader programı indirmek için tıklayınız :
[Gizli İçerik]
Üstat kolay gelsin iptv seyretmek için önerebileceğiniz kanal geçişleri hızlı bir mini uydu hangisi olur sizce

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Elimdekiler piko ve koraxv4 ,iptv için ikiside mükemmel ,koraxta eternet girişide var,direk kabloyu takıyorum,sıkıntı olmuyor,yani ben memnunum ikisindende ,ayrıca ikisidede tanberg desteği var ,özellikle pikoyu köye giderken yanımda götürüyorum,1 yıllık funcam sesteğide var çünkü,motorlu çanakla izliyorum,telefondan da interneti paylaşıyorum :)

F Çevrimdışı

fatsy

Yeni Üye
25 Ocak 2020
3
41
Bazı pikolarda bir yıllık funcam olmadığı söyleniyor, var mı böyle birşey, varsa serverlı olanı nasıl ayırt edebiliriz?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt