teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
O Çevrimdışı

ONOFF

Aktif Üye
21 Şub 2019
140
JVC MB 130 TV

Opera-Anlik-Goruntu_2019-02-14_113352_andromeda.portaltv.tv.png

Bu paylaşımın gidiş yolundaki ilgili bölümünü paylaşma şansın var mı?

rfve Çevrimdışı

rfve

Aktif Üye
26 Şub 2018
330
TV de netflix uygulaması olan bir arkadaş aşağıdaki anlattıklarımı yaparak adresi iletebilirmi acaba ?

1. Smart tv nizden tarayıcızı açın
  2. adresini girin.
  3. Otomatik kendi smartınıza yönendirene kadar bekleyin.
  4. Netflix uygulamasını seçin
  5. Netflix açılınca tarayıcıdaki adresi not alarak veya fotografını çekip iletebilirseniz memnun olurum.

Bu yöntem ile Tv deki uygulamaların adreslerini bulabiliyoruz bu arada.
kurcalamak için farklı uygulamalardan da elde edeceğiniz adresleri iletebilirseniz memnun olurum.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Neyse kimseden ses çıkmadı :sirit

mesela Kanald Smart uygulama adresi şu şekilde

Yav ben neler istedim neler,en basitinden profil dosyalarını istedim,belki 5 kez de yazmışımdır,istediklerimi boşver, en basitinden "hangi kartlar şunu yapıyor" dedim,3 kişi cevap verdi sevgili rfve :) hadi onu da geçtim,uydulardan çok iyi anlayan (digiulama'yı dışarda tutuyorum) birisine "bu nasıl oluyor" dedim zahmet edip "şöyle oluyor" bile demedi ,sen ise tutmuş adres çubuğuna şunu yazın ,çıkan adresi bana yazın demişin ,ohoooo
Not:
Bak işte yardımseven bir arkadaş daha ki uğraşırken kartı uçurdu sevgili hosbulduk ,
Haaa tabii herkes bu tepkimi üzerine alınmasın ,tek tek isim isim yazmayayım yardım edenleri

rfve Çevrimdışı

rfve

Aktif Üye
26 Şub 2018
330
(beinsports)

Netflix adresi simdilik yok.Adresler Mb9x lerde calisir mi kontrol etme sansim yok, denemek istersiniz belki diye paylasiyorum.Özellikle Youtube u merak ettim :sirit

youtube bu şekilde çalışıyor. benim smarta eklediğimde var.

Bein işimize yarayabilir. ekleme yapayım yeni portala.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yav ben neler istedim neler,en basitinden profil dosyalarını istedim,belki 5 kez de yazmışımdır,istediklerimi boşver, en basitinden "hangi kartlar şunu yapıyor" dedim,3 kişi cevap verdi sevgili rfve :) hadi onu da geçtim,uydulardan çok iyi anlayan (digiulama'yı dışarda tutuyorum) birisine "bu nasıl oluyor" dedim zahmet edip "şöyle oluyor" bile demedi ,sen ise tutmuş adres çubuğuna şunu yazın ,çıkan adresi bana yazın demişin ,ohoooo
Not:
Bak işte yardımseven bir arkadaş daha ki uğraşırken kartı uçurdu sevgili hosbulduk ,
Haaa tabii herkes bu tepkimi üzerine alınmasın ,tek tek isim isim yazmayayım yardım edenleri

Kalan sağlar bizimdir üstad. uğraşmaya çalışmaya devam
yapacak bişey yok . ?

Necati_Simsek Çevrimdışı

Necati_Simsek 

Süper Üye
29 Ağu 2018
554
55
TV de netflix uygulaması olan bir arkadaş aşağıdaki anlattıklarımı yaparak adresi iletebilirmi acaba ?

1. Smart tv nizden tarayıcızı açın
  2. adresini girin.
  3. Otomatik kendi smartınıza yönendirene kadar bekleyin.
  4. Netflix uygulamasını seçin
  5. Netflix açılınca tarayıcıdaki adresi not alarak veya fotografını çekip iletebilirseniz memnun olurum.

Bu yöntem ile Tv deki uygulamaların adreslerini bulabiliyoruz bu arada.
kurcalamak için farklı uygulamalardan da elde edeceğiniz adresleri iletebilirseniz memnun olurum.
- JVC MB130 anakartta browseri açamadım. Sürekli beyaz ekrana düştü ve cihaz kendini resetledi. 3 defa denedim sonuç aynı.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt