Bisiklet bölümümüz hayırlı olsun

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
bende klasik yol bisikleti var spor için harika bir ulaşım aracı ama benim başımdan geçeni sizlerle paylaşmak istedim "ülkemizde bisiklet kullanmak zor demişsini" doğru ama balık baştan kokar 4 şertili (2-2) bölünmüş yolda ilerler arkamdan sürücü kursu eğitim aracı küfür edergibi uzun korna çaldı :@ ki sağ şeritte duraklamış araç var ben olmasam da gidemeyecek ama acemi var direksiyonda yanındaki EĞİTİMSİZ EĞİTMENE az ilede bekleyip bağırdım derdiniz ne sizin diye ..... demem o ki sürücü kursu eğitmenleri de EĞİTİMSİZ kusura bakmasın kimse 4 farklı olay yaşadım sürücü kursları ile ... ne desek boş bisiklet yolumuz var ama bisiklet yoluna damper bırakıp giden odunlarımız da var ama ceza yazan kimseyi görmedim... sezona az kaldı hepimize kazasız belasız sürüşler diliyorum ....

Söylediğiniz doğru hocam. Ehliyeti olan bazı insanların trafik kurallarından haberi yok bence. :bilmiyom
Kimisi yol hakkı hep kendinde zanneder, kimisi zenginliğine güvenir. :slap
Bizim burada sahildeki bisiklet yolu güvenli, elektrikli motorlar haricinde, ama sahile inene kadar başıma herhangi bir kaza gelebilir.

Şimdilerde ehliyet almak oldukça kolay hocam zaten. Özellikle gençler heves edip alıyor.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Söylediğiniz doğru hocam. Ehliyeti olan bazı insanların trafik kurallarından haberi yok bence. :bilmiyom
Kimisi yol hakkı hep kendinde zanneder, kimisi zenginliğine güvenir. :slap
Bizim burada sahildeki bisiklet yolu güvenli, elektrikli motorlar haricinde, ama sahile inene kadar başıma herhangi bir kaza gelebilir.

Şimdilerde ehliyet almak oldukça kolay hocam zaten. Özellikle gençler heves edip alıyor.
Almanya da bisikletle giderken sağa dönmek istediğinde mesela sağ kolunu kaldırıyorsun yani sinyal mahiyetinde.. Sola dönmek istersende aynı şey tabii... Ben Burda bunu uygulasam bu manyak ne yapıyor derler :gul

C Çevrimdışı

caglar unsal

Aktif Üye
28 May 2018
60
47
DSC_0860.jpg

Bisikletlerden çok anlamam açıkçası, zamanında böyle bir bisiklet almıştım orjinal İtalyan malı, şimdiki Carraro lar Türkiyede üretiliyor diye biliyorum. Anlayan arkadaşlardan yorum alabilirmiyim bisikletim güzel mi? :) En sevdiğim yanı kuş kadar hafif olması...

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
DSC_0860.jpg

Bisikletlerden çok anlamam açıkçası, zamanında böyle bir bisiklet almıştım orjinal İtalyan malı, şimdiki Carraro lar Türkiyede üretiliyor diye biliyorum. Anlayan arkadaşlardan yorum alabilirmiyim bisikletim güzel mi? :) En sevdiğim yanı kuş kadar hafif olması...

Ben de tecrübeli değilim ama yerli alternatiflere göre gayet iyidir bence. :hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri