S Çevrimdışı

Suleymanturan

Yeni Üye
20 May 2021
1
41
Merhaba arkadaşlar. Android yazilimli Awox kullanıyorum.sat 1 pro7 gibi kanallarda ses yok kumandadan audio seçince ses geliyor başka kanala geçip tekrar bu kanala döndüğüm zaman yine ses yok tekrar audio basmak gerekiyor. Bilginiz varmı bunu nasil düzeltebiliriz acaba.

hareketliperde Çevrimdışı

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
Merhaba. Awox pan3282 TV var elimde. Kanalları kafasına göre değişiyor devamlı. Ben ayarlıyorum o başka oluyor. Bu Tv ye yazılım var mı

X Çevrimdışı

xlifeburak

Yeni Üye
23 Haz 2021
1
35
Günaydın;

VESTEL de yine bu durumu defalarca belirtmemize rağmen, sanıyorum ki uğraşmak istemedikleri için yıllardır bu bilgi verilmiyor.
AWOX da yazılımı dahi bulduğumuza şükrettiğimiz şu günlerde ben açıklama zaten beklemiyorum ?
Abi merhaba bir sorunum var aşağıdaki resmini attıgım awox marka TV im var TV ye durduk yere bişey oldu cslısmaya basılıyor smart yazısı dönerken pat tekrar kapanıyor defaetle denedim okuduklarımdan anladıgım buna yazılım atmam gerekiyor ama ne yazılım nasıl atılır bılmıyotum ama tahmınım bır flash bellege atıp TV ye takmak gerekir sanırım ama yazılımı nerden bulacağım onu anlayamadım yardımcı olursanız minnettar olurum

IMG_20210623_220047.jpg

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Abi merhaba bir sorunum var aşağıdaki resmini attıgım awox marka TV im var TV ye durduk yere bişey oldu cslısmaya basılıyor smart yazısı dönerken pat tekrar kapanıyor defaetle denedim okuduklarımdan anladıgım buna yazılım atmam gerekiyor ama ne yazılım nasıl atılır bılmıyotum ama tahmınım bır flash bellege atıp TV ye takmak gerekir sanırım ama yazılımı nerden bulacağım onu anlayamadım yardımcı olursanız minnettar olurum

IMG_20210623_220047.jpg
Birinci sayfada U5600 için yayınlanan yazılım, 10 Eylül 2019 öncesi üretimler için geçerli.
Sonrasına zaten firma yazılım vermemekte ısrar etti.

Bu koşullarda mevcut yazılımı yükle derdim size lakin riske sokmak istemem sizleri. Zira yazılımı yüklediğinizde tv açılsa dahi çift ekran olarak açılabilir ve yine işinize yaramaz.

Firmanın mühendisinin söylediği şuydu ''2019 eylül öncesi bu yazılım olacak, Sonraki üretimler yazılımı sistemden kendisi çekecek''

Bu koşullarda tv yi açılır ve çalışır hale getirip Servis menüden düzeltmeye çalışabilirisniz ilk sayfadaki yazılımı yükleyerek.

Ya da yetkili servis :)

R Çevrimdışı

Reji45

Yeni Üye
13 Ağu 2021
5
38
İyi günler benim' de awox marka 10220101651660030601171054 barkodlu bir televizyonum var. Modelinin yazdığı etiket yoktu. Bu barkoda göre modeli nedir. Ürünün servis menüsüne girdiğimde T.MS3463S.U851 anakart modeli çıkıyor. Birde yazılımını güncelleyebilirmiyim. Teşekkür Ederim

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

erdi34

Yeni Üye
24 Ocak 2022
1
33
08.08.2020 Revizyon 1:

Awox markası yazılım desteğini artık OTA üzerinden sağlamaktadır. Bu nedenle bundan sonra istisnai durumlar dışında usb den yüklenebilecek yazılımlar paylaşılmayacaktır. Mevcut yazılımları şimdilik paylaşıma açık bırakıyorum ancak özellikle 2020 üretimi olan tv lere usb den yazılım yüklemeyiniz. Her üretimin kendi yazılımı var ''Bu da olur nasılsa'' şeklinde yaklaşmanız, tv nin brick olmasına neden olur, gereksiz yerine garantinizi riske atmış olursunuz.

Bu uyarılar doğrultusunda sorununuza yönelik soru sorup bilgi almadan yazılım kesinlikle yüklemeyiniz.

08.08.2020 Revizyon 1:

Awox markası yazılım desteğini artık OTA üzerinden sağlamaktadır. Bu nedenle bundan sonra istisnai durumlar dışında usb den yüklenebilecek yazılımlar paylaşılmayacaktır. Mevcut yazılımları şimdilik paylaşıma açık bırakıyorum ancak özellikle 2020 üretimi olan tv lere usb den yazılım yüklemeyiniz. Her üretimin kendi yazılımı var ''Bu da olur nasılsa'' şeklinde yaklaşmanız, tv nin brick olmasına neden olur, gereksiz yerine garantinizi riske atmış olursunuz.

Bu uyarılar doğrultusunda sorununuza yönelik soru sorup bilgi almadan yazılım kesinlikle yüklemeyiniz.
bu yazılım indirme sitesine ulaşım sağlanamıyor güncel yazılım nasıl bulabilirim tv üretim 18.01.2019 tarihli google play youtube kullanamıyorum yardımcı olurmusunuz

B Çevrimdışı

beynamsa

Yeni Üye
17 Şub 2022
3
43
08.08.2020 Revizyon 1:

Abi merhaba bende awox u5600str modeli var bu forumdan bir yazılım yükledim. tv ekranda saçma sapan şeyler çıkıyor. Burdan bakıyorum tüm bağlantıları kapatmışsın. Bana ilk paylaşımın olan google play durduruldu çözüm videondaki yazılım gerekiyor. yardımcı olabilirmisin. Lütfen. beynamsa@hotmail.com

X Çevrimdışı

xcanox

Yeni Üye
5 Ara 2021
14
53
selam arkadaşlar awox pan3282 yaazılım lazım elinde olan varsa paylaşabilirmi..
kanalları yukluyorum tv kapatıp actında hepsi silinmis oluyor..

E Çevrimdışı

erkan1796

Yeni Üye
2 Mar 2022
1
39
Merhaba,
Awox Model: 40102
ilk çıkan modellerden, kumada çalışmıyor. Uydu kullandığımdan sorun yok. Yanlışlıkla TV kenar tuşlarından tuşları kilitleme yaptım. Ses kısık kaldığından açamıyorum "key lock" uyarısı alıyorum. USB ile sıfırlayacağım ama bu modelin yazılımı yok yardımcı olabilecek var mı acaba.
Not: kumanda aktif çalışıyor ama algılamıyor. Sesini artırabilirsem sorunum kalmayacak.

Geri
Üst Alt