H Çevrimdışı

hitman-46

Yeni Üye
28 Şub 2019
24
38
Merhaba; Bildiğiniz üzere bahsi geçen markanın vizyonsuz mühendisleri ile bu konuda anlaşamadığımızdan dolayı, kendilerinin halka yazılım desteği sunmayı reddetmesi neticesi bu markaya olan desteğimizi kestik.

Yani elimizde yazılım var ama vermiyor değiliz, bizdeki mevcut yazılımlar artık sizin işinizi görecek yazılımlar olmadığı için tamamını arşivden de kaldırdık artık.
Hocam elinizdeki son yazılımı paylaşırsanız geçersiz servis gibi kanal listesi sıfırlama gibi sorunlardan kurtulurduk cihaz internetsiz kullanıldı şimdi bağlı ama güncelleme yapmıyor zaten sizdeki son yazılımı paylaşırsanız

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hocam elinizdeki son yazılımı paylaşırsanız geçersiz servis gibi kanal listesi sıfırlama gibi sorunlardan kurtulurduk cihaz internetsiz kullanıldı şimdi bağlı ama güncelleme yapmıyor zaten sizdeki son yazılımı paylaşırsanız
Bu yazılımları eskiden drive alanımızdan paylaşıyorduk.
Sonra forumun kendi sunucusunu aktif ettiğimizde tüketiciye faydası olduğunu olacağını bildiğimiz tüm yazılımları forumun kendi sunucusuna aktardık ve drive alanını komple boşalttık. Bu aktarım sürecinde awox ile ilgili hiçbir şeyi hem aktarmadık hem de saklamadık.

Drive eski paylaşım linklerini biz silsek de kendisi saklıyordu yani bahsettiğiniz yazılım kendi isteğimizle artık bizde yok. Ancak önceden kayıtlı olanlar var ise ve paylaşıma açık ise eski linklerden ulaşılabilir diye düşünüyorum.

H Çevrimdışı

hitman-46

Yeni Üye
28 Şub 2019
24
38
Bu yazılımları eskiden drive alanımızdan paylaşıyorduk.
Sonra forumun kendi sunucusunu aktif ettiğimizde tüketiciye faydası olduğunu olacağını bildiğimiz tüm yazılımları forumun kendi sunucusuna aktardık ve drive alanını komple boşalttık. Bu aktarım sürecinde awox ile ilgili hiçbir şeyi hem aktarmadık hem de saklamadık.

Drive eski paylaşım linklerini biz silsek de kendisi saklıyordu yani bahsettiğiniz yazılım kendi isteğimizle artık bizde yok. Ancak önceden kayıtlı olanlar var ise ve paylaşıma açık ise eski linklerden ulaşılabilir diye düşünüyorum.
Malesef hiçbiri çalışmıyor yada silinmiş sizin tavsiyeniz üzere alınmış bir tv o yüzden sizde olabileceğini düşündüm sizin verdiğiniz linklerde çalışmıyor diğer forumlarıda araştırdım hepsi silinmiş sizin youtube'ta kulandığınız flaşlarda yada hdd nizde varmıdır acaba

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Malesef hiçbiri çalışmıyor yada silinmiş sizin tavsiyeniz üzere alınmış bir tv o yüzden sizde olabileceğini düşündüm sizin verdiğiniz linklerde çalışmıyor diğer forumlarıda araştırdım hepsi silinmiş sizin youtube'ta kulandığınız flaşlarda yada hdd nizde varmıdır acaba
Benden başka paylaşan yoktu zaten.
Ücretli olarak tamircilere hizmet veren forumlar kendi tekellerinde tutuyor bu tarz yazılıları.
Halka paylaşan birtek bizim forum vardı.

Sizin sormanıza gerek kalmadan ben zaten drive arşivimi ve eski hdd leri araştırmıştım.

Çok kızmıştım firmaya o nedenle kökünden sildim herşeyi, sinirle hareket etmemek lazım işte. :(

C Çevrimdışı

Cihat_ 

Aktif Üye
5 Kas 2017
78
elimde bir tane yazılım kalmış onu sizin için upload edeceğim. yalnız hatırladığım kadarıyla adem hoca belli bi tarihten sonra üretilen tvler için ayrı bi yazılım vermişti benim o tarihten sonra üretilen tv yazılımı ona göre yükleyin. elde başka yazılım olmadığı için sıkıntı yaşarsınız.

Tekrar söylüyorum çift ekran hatasıda alabilirsiniz bütün riskleri göze alarak yükleyin

ilk sayfada yazıyormuş. 26.09.2019 bu tarihten sonra üretilen tvler için geçerli.

Ayrıca Noa marka tvler bizim u5600str ile aynı N55LUSB modeli. bir ara aşağıda verdiğim yazılımı tvye yuklemiştim sorun yaşamadım. denemek isteyen için linki bırakıyorum.

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

cracker71

Yeni Üye
18 Mar 2020
3
43
2019 9.ay öncesi üretim olan yazılımdan bulabileceğim hiçbir yer yok mu arkadaşlar firma da paylaşmıyor sanırım yazılımı ne yapacağız?

H Çevrimdışı

hitman-46

Yeni Üye
28 Şub 2019
24
38
elimde bir tane yazılım kalmış onu sizin için upload edeceğim. yalnız hatırladığım kadarıyla adem hoca belli bi tarihten sonra üretilen tvler için ayrı bi yazılım vermişti benim o tarihten sonra üretilen tv yazılımı ona göre yükleyin. elde başka yazılım olmadığı için sıkıntı yaşarsınız.

Tekrar söylüyorum çift ekran hatasıda alabilirsiniz bütün riskleri göze alarak yükleyin

ilk sayfada yazıyormuş. 26.09.2019 bu tarihten sonra üretilen tvler için geçerli.

Ayrıca Noa marka tvler bizim u5600str ile aynı N55LUSB modeli. bir ara aşağıda verdiğim yazılımı tvye yuklemiştim sorun yaşamadım. denemek isteyen için linki bırakıyorum.
Benim cihaz 9. Ayın 16 sı 2019 üretimli bu yazılım olmaz herhalde

20220606_225933.jpg

M Çevrimdışı

mizaki

Yeni Üye
26 Haz 2022
1
43
08.08.2020 Revizyon 1:

Awox markası yazılım desteğini artık OTA üzerinden sağlamaktadır. Bu nedenle bundan sonra istisnai durumlar dışında usb den yüklenebilecek yazılımlar paylaşılmayacaktır. Mevcut yazılımları şimdilik paylaşıma açık bırakıyorum ancak özellikle 2020 üretimi olan tv lere usb den yazılım yüklemeyiniz. Her üretimin kendi yazılımı var ''Bu da olur nasılsa'' şeklinde yaklaşmanız, tv nin brick olmasına neden olur, gereksiz yerine garantinizi riske atmış olursunuz.

Bu uyarılar doğrultusunda sorununuza yönelik soru sorup bilgi almadan yazılım kesinlikle yüklemeyiniz.
abicim iyi günler linkler ölmüş yeniliye bilirmisiniz

S Çevrimdışı

slanton

Yeni Üye
14 Haz 2019
17
29
adamlar ürünü satıyor arkasında durmuyor . Çözüm de yok . En azından anakartı aldığın yeri söyle farklı markaların yazılımlarını da kullanalım.

Hocam avantajı nedir NOA nın detay verebilir misiniz

S Çevrimdışı

Sincity

Yeni Üye
6 Ağu 2022
1
34
08.08.2020 Revizyon 1:

Awox markası yazılım desteğini artık OTA üzerinden sağlamaktadır. Bu nedenle bundan sonra istisnai durumlar dışında usb den yüklenebilecek yazılımlar paylaşılmayacaktır. Mevcut yazılımları şimdilik paylaşıma açık bırakıyorum ancak özellikle 2020 üretimi olan tv lere usb den yazılım yüklemeyiniz. Her üretimin kendi yazılımı var ''Bu da olur nasılsa'' şeklinde yaklaşmanız, tv nin brick olmasına neden olur, gereksiz yerine garantinizi riske atmış olursunuz.

Bu uyarılar doğrultusunda sorununuza yönelik soru sorup bilgi almadan yazılım kesinlikle yüklemeyiniz.
Hocam iyi akşamlar TV de çok sıkıntı yaşıyorum bu ürünü uygulama kurarken internette gezinirken uygulamalar arasında geçiş yaparken çok yavaş bazen donuyor bunu nasıl güncelleme yaparım

16597411318776344147050896275719.jpg

IMG_20220806_015948.jpg

M Çevrimdışı

mhmtali

Yeni Üye
9 Ağu 2021
1
34
08.08.2020 Revizyon 1:

08.08.2020 Revizyon 1:

merhaba yukarıdaki AWOX U5100STR yazılım link error veriyor indiremiyorum

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt