B Çevrimdışı

beytullah733

Yeni Üye
19 Mar 2022
1
39
Merhaba arkadaşlar benim TV Awox B206500Ss 65 inc (164 ekran) TV yi yeniden yükledim kanallar hepsi ayrı yerlerde hazır kanal listesini nasıl bulabilirim internette çok var ama benim model yok yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhaba arkadaşlar benim TV Awox B206500Ss 65 inc (164 ekran) TV yi yeniden yükledim kanallar hepsi ayrı yerlerde hazır kanal listesini nasıl bulabilirim internette çok var ama benim model yok yardımcı olursanız

Merhaba arkadaşlar benim TV Awox B206500s 164 ekran. Tv yi yeniden yukledikten sonra hazır kanal listesi gitii şimdi kanallar hepsi bı karışık yerlerde bu model için hazır kanal listesini nerden bulabilirim nette çok var ama bu modeli bulamadım yardımcı olabilirseniz cok sevinirim teşekkürler

E Çevrimdışı

eagle1903

Yeni Üye
19 Mar 2022
1
45
08.08.2020 Revizyon 1:

Awox markası yazılım desteğini artık OTA üzerinden sağlamaktadır. Bu nedenle bundan sonra istisnai durumlar dışında usb den yüklenebilecek yazılımlar paylaşılmayacaktır. Mevcut yazılımları şimdilik paylaşıma açık bırakıyorum ancak özellikle 2020 üretimi olan tv lere usb den yazılım yüklemeyiniz. Her üretimin kendi yazılımı var ''Bu da olur nasılsa'' şeklinde yaklaşmanız, tv nin brick olmasına neden olur, gereksiz yerine garantinizi riske atmış olursunuz.

Bu uyarılar doğrultusunda sorununuza yönelik soru sorup bilgi almadan yazılım kesinlikle yüklemeyiniz.
Merhaba hocam yukarıda verdiğiniz linkler çalışmıyor awox u5100 str tv var versiyonuda 210819 dolayısıyla otomatik güncelleme yok yardımcı olabilirseniz memnun olurum

H Çevrimdışı

heja21

Yeni Üye
19 Ocak 2019
1
40
Merhaba hocam yukarıda verdiğiniz linkler çalışmıyor awox u5100 str tv var versiyonuda 210819 dolayısıyla otomatik güncelleme yok yardımcı olabilirseniz memnun olurum
merhaba usta jedi tv model awx60166 yazılımı lazım nerden bulabilirim

merhaba usta jedi tv model awx60166 yazılımı lazım nerden bulabilirim
var ise bu numaradan ulaşabilirsiniz 5306956943

merhaba hocam jedi tv model awx60166 yazılımına nasılulaşabilirim yardımcı olabilirmisiniz 5306956943

F Çevrimdışı

farbi

Yeni Üye
10 Ağu 2021
3
44
08.08.2020 Revizyon 1:

Awox markası yazılım desteğini artık OTA üzerinden sağlamaktadır. Bu nedenle bundan sonra istisnai durumlar dışında usb den yüklenebilecek yazılımlar paylaşılmayacaktır. Mevcut yazılımları şimdilik paylaşıma açık bırakıyorum ancak özellikle 2020 üretimi olan tv lere usb den yazılım yüklemeyiniz. Her üretimin kendi yazılımı var ''Bu da olur nasılsa'' şeklinde yaklaşmanız, tv nin brick olmasına neden olur, gereksiz yerine garantinizi riske atmış olursunuz.

Bu uyarılar doğrultusunda sorununuza yönelik soru sorup bilgi almadan yazılım kesinlikle yüklemeyiniz.
Adem Hocam U5600STR yazılım linki hiçbir yerde yok. Daha önce verdiğiniz link te iptal olmuş. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem Hocam U5600STR yazılım linki hiçbir yerde yok. Daha önce verdiğiniz link te iptal olmuş. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
Kardeşim selamlar, yazılımlar güncelliğini yitirdi ne yazık ki, firma da bu konuda tüketicisine destek vermeyi reddediyor dolayısı ile vizyon sahibi olmayan bir firma için de biz istezek dahi destek sunamıyoruz :(

H Çevrimdışı

hitman-46

Yeni Üye
28 Şub 2019
24
38
Kardeşim selamlar, yazılımlar güncelliğini yitirdi ne yazık ki, firma da bu konuda tüketicisine destek vermeyi reddediyor dolayısı ile vizyon sahibi olmayan bir firma için de biz istezek dahi destek sunamıyoruz :(
Sizin tavsiyeniz üzerine aldık u5600 str'yi adem hocam sizin arşivdeki son yazılımını atabilirmisiniz geçersiz servis sorunu olanı hiç bir yerde bulamadım yada buna uyumlu daha yüksek android sürümlü olanı

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sizin tavsiyeniz üzerine aldık u5600 str'yi adem hocam sizin arşivdeki son yazılımını atabilirmisiniz geçersiz servis sorunu olanı hiç bir yerde bulamadım yada buna uyumlu daha yüksek android sürümlü olanı
Merhaba; Bildiğiniz üzere bahsi geçen markanın vizyonsuz mühendisleri ile bu konuda anlaşamadığımızdan dolayı, kendilerinin halka yazılım desteği sunmayı reddetmesi neticesi bu markaya olan desteğimizi kestik.

Yani elimizde yazılım var ama vermiyor değiliz, bizdeki mevcut yazılımlar artık sizin işinizi görecek yazılımlar olmadığı için tamamını arşivden de kaldırdık artık.

H Çevrimdışı

hitman-46

Yeni Üye
28 Şub 2019
24
38
Merhaba; Bildiğiniz üzere bahsi geçen markanın vizyonsuz mühendisleri ile bu konuda anlaşamadığımızdan dolayı, kendilerinin halka yazılım desteği sunmayı reddetmesi neticesi bu markaya olan desteğimizi kestik.

Yani elimizde yazılım var ama vermiyor değiliz, bizdeki mevcut yazılımlar artık sizin işinizi görecek yazılımlar olmadığı için tamamını arşivden de kaldırdık artık.
Yinede elinizdeki son sorunsuz olan yazılımı paylaşırsanız belki sorunu düzelir

F Çevrimdışı

farbi

Yeni Üye
10 Ağu 2021
3
44

Ustam sıkıntımız bu tv nin ara ara çökmesi. Elimizde en azından eski yeni farketmez bir tane çalışan yazılım olsa en azından sürekli yazılım parası ödemekten kurtuluruz. Bu fırlatıcı durdu hatası sürekli tekrar edip duracak gibi.

H Çevrimdışı

hitman-46

Yeni Üye
28 Şub 2019
24
38
20220606_225938.jpg

Buna uygun son yazılım olan varsa linkler silinmiş güncelleme yapılmamış cihaz elinde son yazılım olan yardımcı olursanız geçersiz servisten gibi sorunları çözmüş olurdum

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri