H Çevrimdışı

halilelektronik

Yeni Üye
11 Şub 2021
7
41
onları yapalı çok oldu üstad ama bir cevap tam veremediler servislere yönlendirdi üç dört servisle görüştüm onlardan da bir ses seda yok şuan

H Çevrimdışı

halilelektronik

Yeni Üye
11 Şub 2021
7
41
sanırım böle bir ürün kendilerinde bile yok ordan oraya yönlendiriyorlar yazılım olsa zaten servis panelinde olur artık bir tv ile sorunları ne ise fabrikanın su4100 ile
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

servis arkadaşın biri bu linki verdi ama bu dosya sanırım burdan kaldırılmış diğer dosya linkleri çalışıyor ama

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

memza

Yeni Üye
23 Tem 2020
1
40
A Adem Helvacı Adem bey merhaba Awox U5600str televizyonum yazılım güncellemeden sonra açılışta Awox yazısı 1-2 saniye sönük yanıyor sonra düzeliyor. Ayrıca Tvyi kapatıp hemen açtığımda tüm ekran sönük kalıyor ama ekran çalışıyor. Bu durum tvyi kapatıp 5-10 saniye bekletip öyle açtığımda olmuyor sorun nedir yardımcı olursanız sevinirim( buarada tv 281218 yılı)

H Çevrimdışı

HASAN ward

Yeni Üye
27 Şub 2021
1
37
Çok teşekkür ederim.

أهلا بك Arap diline merhaba.

Kardeşim, lütfen bana Arapça gönder ve teşekkür et.

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

Murat-

Yeni Üye
28 Şub 2021
1
36
Merhaba arkadaşlar. Quax tv hakkinda herhangi bir konu basligi olmadigindan buraya yazdigimdan dolayi kusura bakmayin.

Benim sorunum Quax tv android7 yazmasina ragmen android6 olarak gelmesi, tabiki o kadar önemli degil ama tv de bazi sorunlar oldugu icin belki yazılımdan kaynaklıdır diye düşünmeye başladım
1)Youtube de ses görüntüden once geliyor
2)Youtubede ekran cok parlak ve hiçbir sekilde ayarlama yapamiyorum.
Servise ne söylersem normaldir diyor WhatsApp tan Awox a yazdigimda yetkili servise yonlendiriyor.
Musteri hizmetleriyle gorustum diyorum acaba bu tv android6 mi yoksa android7 ile mi geliyor verdikleri cevap "Yok tv'niz eger donanim olarak bu ozelliklere sahipse 7olur yok degilse6 olur" inanin ki kendi urunlerinin ne oldugunu bile bilmiyorlar ve verdikleri cevaplardan hic birsey anlamiyom

Bir kurum sattığı urunun ne olduğunu bilmez mi? Fabrika çıkışında kafalarına göre özellik mi degisiyor hâlen anlamadım
Oysa benden tv min modelini sormalarini ve ona gore cevap vermelerini beklerdim
Arkadaslar simdi bu tv nin yazilimini nerden bulacam yardimci olacak biri yok mu
Ha bu arada tv bu (Quax Q55GZT6500AND)
Kusura bakmayin uzattigim icin

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Merhaba arkadaşlar. Quax tv hakkinda herhangi bir konu basligi olmadigindan buraya yazdigimdan dolayi kusura bakmayin.

Benim sorunum Quax tv android7 yazmasina ragmen android6 olarak gelmesi, tabiki o kadar önemli degil ama tv de bazi sorunlar oldugu icin belki yazılımdan kaynaklıdır diye düşünmeye başladım
1)Youtube de ses görüntüden once geliyor
2)Youtubede ekran cok parlak ve hiçbir sekilde ayarlama yapamiyorum.
Servise ne söylersem normaldir diyor WhatsApp tan Awox a yazdigimda yetkili servise yonlendiriyor.
Musteri hizmetleriyle gorustum diyorum acaba bu tv android6 mi yoksa android7 ile mi geliyor verdikleri cevap "Yok tv'niz eger donanim olarak bu ozelliklere sahipse 7olur yok degilse6 olur" inanin ki kendi urunlerinin ne oldugunu bile bilmiyorlar ve verdikleri cevaplardan hic birsey anlamiyom

Bir kurum sattığı urunun ne olduğunu bilmez mi? Fabrika çıkışında kafalarına göre özellik mi degisiyor hâlen anlamadım
Oysa benden tv min modelini sormalarini ve ona gore cevap vermelerini beklerdim
Arkadaslar simdi bu tv nin yazilimini nerden bulacam yardimci olacak biri yok mu
Ha bu arada tv bu (Quax Q55GZT6500AND)
Kusura bakmayin uzattigim icin
Quax tv diye bir marka mı var yada awoxun mu?

I Çevrimdışı

iUysaL

Yeni Üye
26 Nis 2020
19
31
Merhaba, Awox B205500S Framless 55 TV baktığım her yerde android 7 yazıyor. Ancak bendeki TV'de android 6, ne kadar araştırdıysam da herhangi bir şey bulamadım. Awox ile iletişime geçtim hoş onlarda bundan bi haber. Varsa güncel yazılımı nasıl bulabilirim veya temin edebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

A Adem Helvacı
teraspy teraspy

V Çevrimdışı

ViRüS

Yeni Üye
28 Eki 2019
9
39
Arkadaşlar 10 Eylül 2019 sonrası üretilen U5600STR tv lerin güncel yazılımını hiçbir yerde bulamıyorum. Hep bu tarihten önceki güncellemeler var sonraki yok. Bir defa güncelledim sonra tv her başladığında sürekli ota güncellemesi diye uyarı çıkmaya başladı güncellemeyi de yüklemiş gibi yapıp yüklemiyor hep başa dönüyordu. Ben de bizim güncel romu bulamayınca bulgar romu kurdum. Lütfen bu tv nin güncel romunu paylaşır mısınız bir de bu sürekli gelen ota güncellemesi bildiriminden nasıl kurtulurum söyleyebilir misiniz çözümünü ?

L Çevrimdışı

lRuZGaRl

Yeni Üye
14 Ara 2019
4
38
Arkadaşlar 10 Eylül 2019 sonrası üretilen U5600STR tv lerin güncel yazılımını hiçbir yerde bulamıyorum. Hep bu tarihten önceki güncellemeler var sonraki yok. Bir defa güncelledim sonra tv her başladığında sürekli ota güncellemesi diye uyarı çıkmaya başladı güncellemeyi de yüklemiş gibi yapıp yüklemiyor hep başa dönüyordu. Ben de bizim güncel romu bulamayınca bulgar romu kurdum. Lütfen bu tv nin güncel romunu paylaşır mısınız bir de bu sürekli gelen ota güncellemesi bildiriminden nasıl kurtulurum söyleyebilir misiniz çözümünü ?

Bende aynı şeyi yaşıyordum. Sonra nasıl olduysa bi şekilde güncelleme yaptım şu an hatırlamıyorum. Şimdi düzeldi. Ama Google Play yok artık. Şuan stabil çalışıyor. Nasıl yaptığımı hatırlarsam yazayım.

Benim de bir problem var. TV yı ses sistemi ile kullanıyorum. HDMI ile bir şey bağladıktan sonra bağlı olan cihazı kapatınca ya da HDMI ı çıkarınca ses sistemi iptal oluyor TV kendi hoparlörüne geçiyor ve ses birden yüksek çıkıyor. Yani HDMI çıkardığımda sesin TV ye geçmemesi için bi çözüm var mı acaba...

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt