L Çevrimdışı

lorenzovall

Yeni Üye
8 Eki 2020
4
34
Adamlarda değişim diye bir mantık yok fabrika olarak. Kanser ederler açık ve net. Satın aldığınız yere iade edin eğer ihtiyaçlarınızı karşılamıyor ise.
Tavsiyeleriniz ve desteginiz icin cok tesekkurler. Bu arada bir iki servisle gorustum edindigim bilgi bu cihazlarda anakart ve chiplerin modellerinden dolayi 20-22 mb civarinda hiz alinabiliyormus. Alacak arkadaslarin belki isine yarar bu bilgi. Tabi bu konuda baska bir kiyas yapabildigim awox cihazimin olmadigini da hatirlatmak isterim, saygilar.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Tavsiyeleriniz ve desteginiz icin cok tesekkurler. Bu arada bir iki servisle gorustum edindigim bilgi bu cihazlarda anakart ve chiplerin modellerinden dolayi 20-22 mb civarinda hiz alinabiliyormus. Alacak arkadaslarin belki isine yarar bu bilgi. Tabi bu konuda baska bir kiyas yapabildigim awox cihazimin olmadigini da hatirlatmak isterim, saygilar.
Sanırım M5522 olması lazım onun işlemcisi. Eğer öyle ise verdikleri bilgiyi bununla eşleştirmek ve doğrulamak gerekir . Sorun şu ki, çok büyük beklenti de olmasın zaten ben 13mbit üstü hiç alamadım

M Çevrimdışı

mert123

Yeni Üye
2 Haz 2020
8
31
AWOX U5600STR Bu yazılım, 10.09.2019 öncesi üretimlere yüklenir.
Hocam kolay gelsin benim televizyonum bu tarihten sonra ve YouTube sorunundan dolayı yazılım atmıştım daha sonra çift ekrana dönüşmüştü paylaşılan yükledim bu seferde bir uygulamayın defa yükle kaldır yapınca uygulamayı açmıyor orijinal yazılımı var mı acaba
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

M mert123, A Adem Helvacı

Son düzenleme:
limonlusoda Çevrimdışı

limonlusoda 

Aktif Üye
16 Haz 2019
61
49

Merhabalar bende U5600STR modeli var. Hem wi-fi üzerinden hemde ethernet üzerinden bağladım denedim özellikle 4K içerikleri oynatırken takılma yapıyor. Sanırım interneti belli bir hızın üstüne almıyor. PC yi televizyona bağlayıp 4K içerik açtığında sorunsuz olarak oynatabiliyorum sanırım TV ile alakalı bir durum selamlar.

A Çevrimdışı

Ali Gavas

Yeni Üye
19 Eki 2020
1
41
Nasıl bir kafa ile yazmışsam artık :)

Düzelttim, uyarı için çok teşekkür ederim. :ok
Merhabalar Adem Hocam,

Ben 2019 yili sonu AWOX U5100STR model tv aldim. Sizin yonlendirmelerinize gore kanal yukledim fakat kanal silme ve kendiliginden atlama sorunlari yasiyorum. Bende fabrika ayarlarina geri donup herhangi bir kanal arama yada degistirme yapmiyorum ve bu konudan muzdaribim. Bir arkadasim yazilimini guncelle duzeltmis olabilirler dedi fakat sizin eklediginiz linkten indirdigim zipli dosya acilmiyor. Sanirim dosyada bir bozukluk var.
AWOX U5100STR model tv icin en son guncel calisan yazilimi nasil elde edebilirim ve benim sorularima cevap olabilir mi?
Tesekkurler.

L Çevrimdışı

lorenzovall

Yeni Üye
8 Eki 2020
4
34
Merhabalar bende U5600STR modeli var. Hem wi-fi üzerinden hemde ethernet üzerinden bağladım denedim özellikle 4K içerikleri oynatırken takılma yapıyor. Sanırım interneti belli bir hızın üstüne almıyor. PC yi televizyona bağlayıp 4K içerik açtığında sorunsuz olarak oynatabiliyorum sanırım TV ile alakalı bir durum selamlar.
Urunun uzerindeki uygulama ile hiz testi yapildiginda dusuk cikiyor browser ya da farkli uygulama yuklerseniz internet degerini normal aldigini gozlemledim fakat tvnin islemcisi yavas oldugu icin yazdiginiz sorunu yasayabiliyoruz

K Çevrimdışı

kolpadin

Yeni Üye
5 Kas 2020
1
36
u5600str 14092019 üretimli televizyonumda malesef fırlatıcı durduruldu hatasından dolayı televizyon kumandasından hiç bir işlem yapılamadığı için yazılım yüklemek istedim fakat 10.09.2019 sonrası üretimli cihazlar için yazılım bulamadım ve önceki yazılımı yükleyerek çift ekran hatası aldım. 14.09.2019 üretim tarihli cihazım için yazılım göndermeniz mümkün müdür?
A Adem Helvacı

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
u5600str 14092019 üretimli televizyonumda malesef fırlatıcı durduruldu hatasından dolayı televizyon kumandasından hiç bir işlem yapılamadığı için yazılım yüklemek istedim fakat 10.09.2019 sonrası üretimli cihazlar için yazılım bulamadım ve önceki yazılımı yükleyerek çift ekran hatası aldım. 14.09.2019 üretim tarihli cihazım için yazılım göndermeniz mümkün müdür?
A Adem Helvacı
Sizinle wp den görüşüp sorunu çözmüştük sanırım. :ok

S Çevrimdışı

shnarsln

Yeni Üye
2 Ocak 2021
2
55
Adamlarda değişim diye bir mantık yok fabrika olarak. Kanser ederler açık ve net. Satın aldığınız yere iade edin eğer ihtiyaçlarınızı karşılamıyor ise.
Adem bey awox U5600STR cihazına sahibim yeni güncelleme ile hesap ekleme kısmı yok YouTube gibi uygulamalar da oturum açamıyoruz. Bu konuda yardımcı olurmusunuz.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem bey awox U5600STR cihazına sahibim yeni güncelleme ile hesap ekleme kısmı yok YouTube gibi uygulamalar da oturum açamıyoruz. Bu konuda yardımcı olurmusunuz.
Merhaba;

U5600 de kullanılan işlemci tipinin Play Store sorunu olması nedeniyle aslında güncelleme yapmanız iyi yerine kötü oluyor şimdilik.

Sizden ricam, tv yi menu8202 ile veya standart menüden fabrika ayarlarına geri döndürün. Youtube ve Netflix için de Aptoide uygulamasını kullanın lütfen, Kurulumları oradan yapınız.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri