Z Çevrimdışı

zkn1982

Yeni Üye
20 Eyl 2019
25
41
arkadaşlar yeni yazılımı yükledim tv ye awox 5500rst tv uydu kanalları gitti otomatik yükleme yap diyorum 7-8 kanal çıkıyor yeni tp yükliyim diyorum sinyal gidiyor artık yakıcam bu tv yi nasıl çözebiliriz bilen varmı

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Çanak anten ayarı istemesin ,mesela diseqc varsa ,seçimi hatalı yapıyorsun olabilir mi acaba :alala

Z Çevrimdışı

zkn1982

Yeni Üye
20 Eyl 2019
25
41
YAZILIMDAN ÖNCE OTOMATİK ARAMA YAPINCA KANALLAR ÇIKIYORDU ŞİMDİ HİÇBİRİ YOK

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
YAZILIMDAN ÖNCE OTOMATİK ARAMA YAPINCA KANALLAR ÇIKIYORDU ŞİMDİ HİÇBİRİ YOK
Peki ,tvye reset atma durumu var mı acaba , - aklıma gelenleri yazıyorum ,bu tvden bende olmadığından ancak aklıma gelenleri aktarıyorum- ,bir de sanki böyle bir konu açılmıştı diye hatırlıyorum,veya bir konu içinde geçti mevzusu.
Otomatik arama değil de acaba frekans eklense ki sinyal sorunu oluyordu sende ,hiç mi giriş yapılamıyor frekans olarak ?manuel arama kısmının fotosunu istesem (en azından menüyü görmek istedim)

Y Çevrimdışı

yengec

Yeni Üye
10 May 2020
2
47
Sorun devam ediyor ise bir kısa video çeker atarım isterseniz.
Lütfen video çekerseniz sevinirim. Hiç başarılı olamadım maalesef. Teşekkürler.

Düzeltmedir:

bir videonuzda gördüm. bu konu başlığında U5100STR için yayınladığınız LDM538.bin dosyası, başka anakart için sanırım. Çünkü benim televizyonda Menu 1147 ile giriş yaptığım menüde firmware versiyonu: allupgrade_5522_8G_1G_ref56.pkg olarak görünüyor. Kart modeli: TP.MT5522S.PC822
Bir başka sitede bir firmware buldum ama yüklemekten çekiniyorum. ne yapmalıyım acaba? hiç dokunmasam mı?

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
08.08.2020 Revizyon 1:

Awox markası yazılım desteğini artık OTA üzerinden sağlamaktadır. Bu nedenle bundan sonra istisnai durumlar dışında usb den yüklenebilecek yazılımlar paylaşılmayacaktır. Mevcut yazılımları şimdilik paylaşıma açık bırakıyorum ancak özellikle 2020 üretimi olan tv lere usb den yazılım yüklemeyiniz. Her üretimin kendi yazılımı var ''Bu da olur nasılsa'' şeklinde yaklaşmanız, tv nin brick olmasına neden olur, gereksiz yerine garantinizi riske atmış olursunuz.

Bu uyarılar doğrultusunda sorununuza yönelik soru sorup bilgi almadan yazılım kesinlikle yüklemeyiniz.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Dipnot düşeyim geçen fabrikayı aradım awox 140st55 tvnin yazılımını sordum mevcut değil... Ne yazık ki üzerindeki yazılım ile devam... İnsan haliyle bir yenilik geliştirme istiyor fakat maalesef...

S Çevrimdışı

Sweet81

Yeni Üye
9 Ağu 2020
2
43
Arkadaşlar herkese merhaba ben awox u5100srt kullanicisiyim benim problemim tv yanlis rom yukledim ve tv acilista çift awox yazisi ile açılıyor ve reset atmasi bir oluyor kendi romunu yukleme calistim ama yukleme ekrani açılırken reset atiyor nasil çözebilirim bu durumu aklima recovery modan yuklemek geldi ama tus kombinasyonu da bulamadim yardimci olursaniz sevirinirim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

S Sweet81, @ademhelvaci

S Sweet81, @ademhelvaci

Son düzenleme:
L Çevrimdışı

lorenzovall

Yeni Üye
8 Eki 2020
4
34
Adem bey Merhaba b205500sa model tv aldım, internet hızım 75 MB. tv üzerinde Kabloyla 21 kablosuz 15-16 Mgb hızında baglantı alabiliyorum ancak tv android 6 ile geldi. internet modem gibi cihazlarımda bir sorun yok. bu sorunla hiç karşılaştınız mı çözüm öneriniz nedir? iade etmek için yeterli bir sebep mi

Hemen servis güzel kardeşim.

Gelen servis kardeşimize de selamlarımı ilet lütfen :ok

Adem bey Merhaba b205500sa model tv aldım, internet hızım 75 MB. tv üzerinde Kabloyla 21 kablosuz 15-16 Mgb hızında baglantı alabiliyorum ancak tv android 6 ile geldi. internet modem gibi cihazlarımda bir sorun yok. bu sorunla hiç karşılaştınız mı çözüm öneriniz nedir? iade etmek için yeterli bir sebep mi

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Ben böyle bir sorun ile karşılaşmadım, konuya Network gözü ile bakmak lazım.

Umut Barış Umut Barış ne dersin?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri