A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Be sitedeki güncelleme şu sn ki Tv'de sıkıntı olabiliyor çift ekran olabiliyor bide yazılım yedekleme yok bu tvlerde U UFUKY
Paneller farklı, yanlış yazılım yüklerseniz çift ekran hatası alırsınız.

Bu Site dediğiniz yerdeki dışında hangi sitede doğru yazılım var açıklarmısınız?

Bu sitede yayınlanandan ne farkları var onu da açıklamanızı rica ederim.

ToRnedo Çevrimdışı

ToRnedo 

Yeni Üye
23 Şub 2020
13
35
Aptoide yükleyerek kontrol edermisiniz rica etsem, çözüm üretilene kadar durumu idare etmek adına.
Google play servisler olmadığı için Google ile ilgili hatta bu servisleri kullanan başka yazılımlarda çalışmıyor maalesef.
Gündüz play servisleri 8. Versiyondan 20. Versiyona kadar yükleyerek denedim ancak play servis durdu hatası veriyor :)
Birisi bir önceki yazılımı yüklemeyi denerse eskiye dönerek çözmüş oluruz ancak ben denemek istemedim sorun olursa diye :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bu site derken hiçbir yerde yok zaten biliyorum buranın en güvenilir yerlerden biri olduğunu A Adem Helvacı

Bunu reklam amaçlı yazmadım, VESTEL yazılımlaerı da paylaşıyoruz ancak bu forum sadece ve sadece orijinal yazılım paylaşıyor olsa da, üyelerimiz kendi modladıkları yazılımları da paylaşabiliyor.

Kafa karışıklıklarının önüne geçmek adına belirtme gereği duydum.

Ayrıca aşağıdaki linke, bu konuda sorun yaşayan arkadaşlar yazarsa sevinirim. Fabrikaya göndereceğim.

P Çevrimdışı

pconline

Yeni Üye
22 Mar 2020
3
45
Adem bey merhaba,
Elimde geçen sene 9. ayda aldığım AWOX U4400 Tv var. Ben hiç biryerden güncelennecek menü göemedim. Akabinde de sitenizdeki bu konu başlığını takip etmeye başladım. Menü 1147 yaparak elde ettiğim bilgilere ait resim ektedir. Bu tv için nasıl bir güncelleme yapabilirim.

WhatsApp-Image-2020-03-29-at-20.44.17.jpg

M Çevrimdışı

Murat55

Yeni Üye
17 Mar 2020
1
33
Hocam benim TV ilk çıkan sürüm ve k5500str artık sorunlarindan bıktım sizin paylaştığımız yazılımında yükledim çok teşekkürler ama bu sorunlar düzelmiyor yeni çıkan yazılım yüklenmeden de çözülmeyecek gibi yani android 7 olmadan ve bu yeni arayüz gelmeden. Bu yazılımın nezamn gelecek çok merak ediyorum

T Çevrimdışı

tevgen

Yeni Üye
20 Ocak 2019
38
36
buğun awox müşteri hizmetlerini aradım güncelleme bu hafta cıkacak diyorlar inş sorunlar düzelir A Adem Helvacı sizden ricam birde siz görüşseniz menuden tek tuşla tv geçme ile netflix android tv uygulaması aptoide de var logosu beyez uygulama ile kanal arama ile düzenleme bi görüşseniz

murat06 Çevrimdışı

murat06 

Yeni Üye
1 Haz 2018
36
30
S55140 için yazılım var mı? Özellikle uydu yönünde çok rahatsız ediyor mevcut yazılım

A Çevrimdışı

Arslan67

Yeni Üye
6 Nis 2020
1
33
Merhaba arkadaşlar bugün itibari ile males!f bende awox b205000s 50" ile aranıza katıldım sorum şudur ben tv yi kurarken yanlış gmail ile kurmaya çalıştım haliyle şifre yanlış ama doğru mail yazdım olmadı sıfırladım olmadı android 7 yüklü

F Çevrimdışı

firtinabaskan

Yeni Üye
24 Tem 2019
8
37
Merhaba A Adem Helvacı hocam şimdi paylaşımlarınıza baktım K5500RST 10.07.2019 üretimli televizyonum var.

Sizin vermiş olduğunuz yazılım JP_172_LDDM538B_SCART_8G_T2_S2_TURKEY_HV550QUB_H11_TCON_H81_UHD_AWOX_RS41_NEC00F7_20190723151857_USBCUS_WPF.zip bu görünüyor

Benim televizyonumda şuanda Şimdiki Versiyon : 20191107183652 görünüyor acaba sizin paylaştığınızmı daha güncel benim şuandakimi boş yere riske girmek istemedim teşekkürler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt