M Çevrimdışı

muratyk55 

Yeni Üye
7 Kas 2019
7
33
Üstat şu SU4100 android içinde yazılım bakabilir misin? Sürekli android bişileri durdurdu hatası veriyor. Ayarlardan androidi sıfırladım fakat gene arada hata veriyor yazılımı çok sıkıntılı.

S Çevrimdışı

semsdur

Yeni Üye
13 Ocak 2020
5
49
102200055140ks11309191077 yani 13 09 2019 bir şey olmaz diye 10 09 2019 tarihli firmware dosyanızı indirdim dediğim gibi ekran çift oldu :) Ne yapabilirim ?
Kardeş iyi iyi günler..ben de Maalasef seninle aynı şeyi yaptım..ekran çift oldu uğraşıyorum sabahtan beri. Siz nasıl düzeltebildiniz mi yardımcı olursanız sevinirim.

İ Çevrimdışı

İbrahimb19

Yeni Üye
18 Şub 2020
1
23
Adem abi 5100str modeli var bende daha yeni aldım. Görüntü kalitesi pek hoşuma gitmediği için senin bi videonu izledim ve panel ayarlarından bir şeyi 8 bit'e düşürdüm. Düşürdükten hemen sonra görüntü gitti ama sadece görüntü gitti. Bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır? Ya da arayıp servisi çağırsam ücret talep ederler mi ? Bana bi yardımcı olabilir misin ?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem abi 5100str modeli var bende daha yeni aldım. Görüntü kalitesi pek hoşuma gitmediği için senin bi videonu izledim ve panel ayarlarından bir şeyi 8 bit'e düşürdüm. Düşürdükten hemen sonra görüntü gitti ama sadece görüntü gitti. Bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır? Ya da arayıp servisi çağırsam ücret talep ederler mi ? Bana bi yardımcı olabilir misin ?
Konunun ilk mesajını okudunuz mu?

:)

yakazza Çevrimdışı

yakazza

Yeni Üye
20 Şub 2020
2
47
Adem Bey merhaba.
Awox 55 inç 5600STR model tv almıştım 6 ay önce. Bugün televizyon yazılım güncellemesi yaptı (20.02.2020).
Google Store vardı o gitti yerine Uygulama Mağazası geldi ama sanki daha az uygulama var. Bu güncellemenin ayrıntısını veya eksi artısını biliyor musunuz?
Teşekkürler şimdiden.

U Çevrimdışı

UFUKY

Yeni Üye
30 Tem 2019
10
39
Adem Bey merhaba.
Awox 55 inç 5600STR model tv almıştım 6 ay önce. Bugün televizyon yazılım güncellemesi yaptı (20.02.2020).
Google Store vardı o gitti yerine Uygulama Mağazası geldi ama sanki daha az uygulama var. Bu güncellemenin ayrıntısını veya eksi artısını biliyor musunuz?
Teşekkürler şimdiden.
Aynı şekilde güncelleme yaptım fakat android sürüme hâlâ 6.0 play store uçtu uygulama merkezi geldi fakat herhangi bir artısını bende göremedim sadece uygulama merkezi geldi ve içerik olarak çok zayıf..

C Çevrimdışı

Cihat_ 

Aktif Üye
5 Kas 2017
78
Aynı şekilde güncelleme yaptım fakat android sürüme hâlâ 6.0 play store uçtu uygulama merkezi geldi fakat herhangi bir artısını bende göremedim sadece uygulama merkezi geldi ve içerik olarak çok zayıf..

Benim tv ye güncelleme gelmedi dosyası varmı sizde yoksa ota üzerinden mi geldi

yakazza Çevrimdışı

yakazza

Yeni Üye
20 Şub 2020
2
47
Benim tv ye güncelleme gelmedi dosyası varmı sizde yoksa ota üzerinden mi geldi
OTA üzerinden yaptı. kendisi güncelleme var deyip yaptı otomatikmen. tabi sordu onay aldı sağolsun :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

OTA üzerinden yaptı. kendisi güncelleme var deyip yaptı otomatikmen. tabi sordu onay aldı sağolsun :)
Sizin telin modeli aynı mı. belki bizimkine has bir güncellemedir. Yani U5600STR modellerine

C Çevrimdışı

Cihat_ 

Aktif Üye
5 Kas 2017
78
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sizin telin modeli aynı mı. belki bizimkine has bir güncellemedir. Yani U5600STR modellerine
U5600str hocam benimki de

U Çevrimdışı

UFUKY

Yeni Üye
30 Tem 2019
10
39
U5600str hocam benimki de
Hocam hiçbir şey yok olay store u kaldır uygulama merkezi yaz içinde kısıtlı uygulamalar ve sürüm hâlâ 6.0 heyecan yapacak bir değişim göremedim en azından 7.0 sürümünü bekliyordum android bir değişiklik gören varsa benide aydınlatabilir mı??

S Çevrimdışı

slanton

Yeni Üye
14 Haz 2019
17
29
Hocam hiçbir şey yok olay store u kaldır uygulama merkezi yaz içinde kısıtlı uygulamalar ve sürüm hâlâ 6.0 heyecan yapacak bir değişim göremedim en azından 7.0 sürümünü bekliyordum android bir değişiklik gören varsa benide aydınlatabilir mı??
Bende pek bir değişiklik görmedim . Keşke güncelleme notu falan yayınlasalar

U Çevrimdışı

UFUKY

Yeni Üye
30 Tem 2019
10
39
Bende pek bir değişiklik görmedim . Keşke güncelleme notu falan yayınlasalar
Hemen bu sitedeki en son güncelleme yi yedekleyin ve kurun cetus player ile Android telefonlardan uygulamaları hızlıca yükleyin tavsiye ediyorum zira bu bir kısıtlama yazılımı hiçbir avantajı yok güncellemeyi dikkate almayın.

D Çevrimdışı

djakons

Yeni Üye
2 Şub 2018
24
Be sitedeki güncelleme şu sn ki Tv'de sıkıntı olabiliyor çift ekran olabiliyor bide yazılım yedekleme yok bu tvlerde U UFUKY

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt