uguraydogan Çevrimdışı

uguraydogan

Yeni Üye
24 Ara 2019
10
34
+++
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

AWOX PAN 3282 / BD_MSD3663S_PB803 için Kanal listesi lazım diğer 3282 listeleri yüklemiyor,SW uyuşmazlığından sanırım.

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

Muhammetkuzucu

Yeni Üye
10 Ocak 2020
1
28
Merhabalar. Awox k5500rst 55 İnç modelini alalı 1 ay oldu. Uydu kanallarını izlerken hem hd hem normal yayınlarda donmalar oluyor. Bunun için herhangi bir ayar , güncelleme vs. Var mı ? Müşteri hizmetleri ilgilenmiyor. g.smuhammetkuzucu51@gmail.com mail adresim burdan irtibata geçebilirsiniz hocam. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Merhabalar. Awox k5500rst 55 İnç modelini alalı 1 ay oldu. Uydu kanallarını izlerken hem hd hem normal yayınlarda donmalar oluyor. Bunun için herhangi bir ayar , güncelleme vs. Var mı ? Müşteri hizmetleri ilgilenmiyor. g.smuhammetkuzucu51@gmail.com mail adresim burdan irtibata geçebilirsiniz hocam. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Anten kablosunda sorun olabilir.

Çanak ayarında Problem olabilir.

Başka Uydu varsa evde Harici Uydu Onu Deneyip Sonucu Yazarmısınız Birde Tv nin ayarlarına girip Uydu Ayarlarında Sinyal Kalitesi Sinyal Seviyesine Bakınız.

Z Çevrimdışı

zkn1982

Yeni Üye
20 Eyl 2019
25
41
Hocam geçmiş olsun bende de aynısı vardı bunların anakartları sorunlu tavsiyem iade edebiliyorsanız verin yoksa paranız boşa gidecek söyliyim bunlara verilen paraya yazık milleti yerli üretim diye tabiri cayizse dolandırıyolar tv nin görevi olan en basit durumu bile yapmıyor ama millet alıyor canı yanıyor yani lafın kısası bu renk sorunu uydu kanal sorunu ve androıd sorunu hiçbi zaman çözülmeyecek millet kapı kapı gezicek en sonunda çöpe atacak sanki millet parayı sokaktan topluyor

K Çevrimdışı

Karakan54

Yeni Üye
6 Ara 2019
4
43
beyler merhaba kimse bu awox 65 inch kullanmıyor galiba. kocaman forumda ben mi kullanıyorum sadece bu tv yi. ayrı bir başlık açmalı 65 için. neyse tv açılırken google durdu hatası vermeye başladı. başına gelen ve çözen var mı acaba. yalnız hata google play durdu hatası değil. sedece google durdu hatası veriyor. uygulama verilerini temizledim ama düzelmedi.

S Çevrimdışı

semsdur

Yeni Üye
13 Ocak 2020
5
49
A Adem Helvacı, Adem Bey iyi günler diliyorum, kolay gelsin.. Sizin uyarılarınızı görmeden Awox u5600 str tv ye yazılım yükledim. Ama 10 Eylül 2019 sonrası üretimmiş televizyon. İki ekran (Dikey olarak Çift) oldu. Bunun için Tv nin bilgilerini yetkili servise gönderdim ama 5 gündür bir gelişme yok.. Fabrikadan yazılım gönderilecekmiş.Fabrikaya ulaşmaya çalıştım müşteri hizmetleri yoluyla, maalesef yarım saat telefonda uğraşmama rağmen bir sonuç alamadım. Bu model için bir yazılım yok mudur? Bu arada Fabrika ayarları, android reset herşeyi denedim..Maalasef problemi çözemedim. Cihazın Seri Numarası : 1022000551404KS11609192134 Teşekkür ederim.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Adem Helvacı, Adem Bey iyi günler diliyorum, kolay gelsin.. Sizin uyarılarınızı görmeden Awox u5600 str tv ye yazılım yükledim. Ama 10 Eylül 2019 sonrası üretimmiş televizyon. İki ekran (Dikey olarak Çift) oldu. Bunun için Tv nin bilgilerini yetkili servise gönderdim ama 5 gündür bir gelişme yok.. Fabrikadan yazılım gönderilecekmiş.Fabrikaya ulaşmaya çalıştım müşteri hizmetleri yoluyla, maalesef yarım saat telefonda uğraşmama rağmen bir sonuç alamadım. Bu model için bir yazılım yok mudur? Bu arada Fabrika ayarları, android reset herşeyi denedim..Maalasef problemi çözemedim. Cihazın Seri Numarası : 1022000551404KS11609192134 Teşekkür ederim.

TV sizde mi halen?
Bu kadar basit bir şey için 5 gün çözümsüzlük, Allah tepelerinden baksın ne diyeyim.
İki yazılım var zaten, diğerini yükleseniz düzelirdi sorun.

Sizlerin başına neler gelebilir acaba diye bilinçli olarak ben de diğer yazılımı yükledim, ekran ikiye bölündü, Diğerini yükledim düzeldi.

Servislerin grubunda bin kere yazıldı şu konu, yazık vatandaşa çektirilen çileye.

S Çevrimdışı

semsdur

Yeni Üye
13 Ocak 2020
5
49
TV sizde mi halen?
Bu kadar basit bir şey için 5 gün çözümsüzlük, Allah tepelerinden baksın ne diyeyim.
İki yazılım var zaten, diğerini yükleseniz düzelirdi sorun.

Sizlerin başına neler gelebilir acaba diye bilinçli olarak ben de diğer yazılımı yükledim, ekran ikiye bölündü, Diğerini yükledim düzeldi.

Servislerin grubunda bin kere yazıldı şu konu, yazık vatandaşa çektirilen çileye.
Adem Bey, çok teşekkür ederim ilginize.. Diğer yazılımı aradım burda ama bulamadım maalesef. Tam sayfa ve linkini yazabilir misiniz size zahmet.?

M Çevrimdışı

mesut_um

Yeni Üye
27 Ocak 2020
2
44
Mrb arkadaşlar.uygun fiyatlı ikinci el olarak 65 inç
awox tv model:AWX65166
TV aldım.tv yi bazı problemlere rağmen beğendiğimi söyleyebilirim.internet üzerinde bu TV ile ilgili herhangi bir bilgiye ulaşamadım.müşteri hizmetlerindende bir bilgi alamadım.en çok dikkatimi çeken büyük ihtimal içindeki uydu alıcısı full HD ve 4k yayını desteklemiyor ve dolayısıyla TRT 4k'dan sinyal alıyor ama açılmıyor.ama yinede emin olmak istiyorum.bu TV ile ilgili durum nedir?
1.TV 4k yı destekliyor mu?
2.usb den 4k videolar izlenebiliyor mu?
3.benim 4k uydu yayınları için 4k uydu+android box cihazlardan mı almam gerekecek?
4.eğer bu cihazlardan almam gerekiyorsa,ne derece randıman alırım ve hangi cihazı tavsiye edersiniz?
5.birde ne olur olmaz diye TV nin USB den yüklenen flash yazılımını nereden bulabilirim?

Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.şimdiden teşekkürler ve saygılar.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt