A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem Bey, yazılımı yükledim.. Şu an sorun düzeldi..çok teşekkür ediyorum ilgi ve alakanıza. İşiniz gücünüz rastgelsin. İyi günler diliyorum
Demek bir haftadır bunun için bekliyordunuz öyle mi?
Üzüldüm inanın sizin adınıza.
Tekrar geçmiş olsun dileklerimle. Güzel günlerde kullanınız.

K Çevrimdışı

Karakan54

Yeni Üye
6 Ara 2019
4
43
Mrb arkadaşlar.uygun fiyatlı ikinci el olarak 65 inç
awox tv model:AWX65166
TV aldım.tv yi bazı problemlere rağmen beğendiğimi söyleyebilirim.internet üzerinde bu TV ile ilgili herhangi bir bilgiye ulaşamadım.müşteri hizmetlerindende bir bilgi alamadım.en çok dikkatimi çeken büyük ihtimal içindeki uydu alıcısı full HD ve 4k yayını desteklemiyor ve dolayısıyla TRT 4k'dan sinyal alıyor ama açılmıyor.ama yinede emin olmak istiyorum.bu TV ile ilgili durum nedir?
1.TV 4k yı destekliyor mu?
2.usb den 4k videolar izlenebiliyor mu?
3.benim 4k uydu yayınları için 4k uydu+android box cihazlardan mı almam gerekecek?
4.eğer bu cihazlardan almam gerekiyorsa,ne derece randıman alırım ve hangi cihazı tavsiye edersiniz?
5.birde ne olur olmaz diye TV nin USB den yüklenen flash yazılımını nereden bulabilirim?

Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.şimdiden teşekkürler ve saygılar.
bende 65 kullanıyorum. deneyimlerimi paylaşayım. bende 4k meraklısıyım. tv tuneri 4k destekliyor. yani trt 4k stabil çalışıyor. gelelim 4k filmlere. evet tv kendi usb den 4k filmleri oynatıyor ama maalesef dd ve dts ses codeclerini çözemiyor. ben logi z5500 var. coax ile dijital ses alıyorum. ama ses codeclerini çok uygulama denedim mx player dahil çözemedi. şu an en iyi ses çözücü kodi tv uygulaması. ama maalesef kodi tv de 4k desteklemiyor. sizin uydu ayarlarına bir bakın derim. multiswich kaynaklı olabilir belki. bu arada kanal listesi tam bir işkence. bunuda listeyi ayarlayıp yedeklesiniz iyi olur. forumda var gayet basit. yine grşz kolay gelsin. pardon şimdi baktım bendeki tv K6500rst modeli. sizdeki farklı.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

adem bey 65 ekranlı kullanıcıları ihmal ediyorsunuz sanki :)) bizde awox ailesindeniz. lütfen birazda bizlerle ilgilenseniz. mesele 65 ekran videosu nasıl olur sizce??

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sn A Adem Helvacı 140 ekran st versiyon yazılım çıktımı acaba...! Pek ümidim yok gerçi belki olur ya :hmm

Açık ifade edeyim ki eski (Onlara göre eski) nesil üretimlere dair benim hiçbir beklentim yok artık.

Bu adamlar ya fırtına öncesi sessizlik yaşıyor, yeden doğuş sancısı çekiyor, ya da ölümün eşiğindeler bilemiyorum açıkçası.

Yani ya çok ciddi bir atılım yapıp köklü bir değişiklik yapmak üzereler ya da...

neyse :)

M Çevrimdışı

mesut_um

Yeni Üye
27 Ocak 2020
2
44
bende 65 kullanıyorum. deneyimlerimi paylaşayım. bende 4k meraklısıyım. tv tuneri 4k destekliyor. yani trt 4k stabil çalışıyor. gelelim 4k filmlere. evet tv kendi usb den 4k filmleri oynatıyor ama maalesef dd ve dts ses codeclerini çözemiyor. ben logi z5500 var. coax ile dijital ses alıyorum. ama ses codeclerini çok uygulama denedim mx player dahil çözemedi. şu an en iyi ses çözücü kodi tv uygulaması. ama maalesef kodi tv de 4k desteklemiyor. sizin uydu ayarlarına bir bakın derim. multiswich kaynaklı olabilir belki. bu arada kanal listesi tam bir işkence. bunuda listeyi ayarlayıp yedeklesiniz iyi olur. forumda var gayet basit. yine grşz kolay gelsin. pardon şimdi baktım bendeki tv K6500rst modeli. sizdeki farklı.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

adem bey 65 ekranlı kullanıcıları ihmal ediyorsunuz sanki :)) bizde awox ailesindeniz. lütfen birazda bizlerle ilgilenseniz. mesele 65 ekran videosu nasıl olur sizce??
Benim TV malesef trt4 k açmıyor.dediğiniz gibi kanal listesi ve menü biraz kullanışsız ve karışık.ben çözümü 4 k android uydu alıcısı kullanarak çözdüm ve kanaatimcede en azından benim TV için kesin çözüm bu oldu.benim uydu cihazım spybox s10 4k.biraz araştırdım şu an fiyat ve performans gözönüne alındığında dreamstar tribün 4k veya Redline s 100 4k alınabilir.şunuda belirteyim TV den bazı olumsuzluklara rağmen çok memlunum. sadece yazılımsal sorunları var ama son derecede kaliteli TV.tek sorun benim için ne olur ne olmaz gibilerinden bu TV'nin flash yazılımı bir şekilde bulmam lazım.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Açık ifade edeyim ki eski (Onlara göre eski) nesil üretimlere dair benim hiçbir beklentim yok artık.

Bu adamlar ya fırtına öncesi sessizlik yaşıyor, yeden doğuş sancısı çekiyor, ya da ölümün eşiğindeler bilemiyorum açıkçası.

Yani ya çok ciddi bir atılım yapıp köklü bir değişiklik yapmak üzereler ya da...

neyse :)
Yeni çıkan reklamları var ama...! ?

H Çevrimdışı

Hocca

Yeni Üye
17 Kas 2019
6
53
Oradan para kazanıyorlar.

Baktılar ki para kazanmak halkın sorunlarını çözmekten değil reklam verip daha çok mal satmaktan geçiyor, onlar da her ahlaklı marka gibi o yolu seçmiş :)
Aralık ayında aldığım K6500rst fabrikaya gitti. Anakart değişimi yapıldı. 15 gün olmadı aynı sorun tekrar ortaya çıktı. Fişi takıyorum Power kırmızı yanıyor 5saniye sonra sönüyor. Ekran siyah. Servis " müsait olunca haber ederim diyor." Bizim mağduriyetimiz kimsenin umurunda değil.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Aralık ayında aldığım K6500rst fabrikaya gitti. Anakart değişimi yapıldı. 15 gün olmadı aynı sorun tekrar ortaya çıktı. Fişi takıyorum Power kırmızı yanıyor 5saniye sonra sönüyor. Ekran siyah. Servis " müsait olunca haber ederim diyor." Bizim mağduriyetimiz kimsenin umurunda değil.
Servis mutlu değil ki müşterisini mutlu etmek için uğraşsın.

Onlar da bıkıyor bir noktadan sonra.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri