D Çevrimdışı

deta53

Yeni Üye
3 Haz 2018
21
43
Adem Helvacı Ado merhaba 55 inç awox için güncel yazılım varmı? bendeki tv deki 2017.08.06 tarihli yazılım yüklü . aşağdaki gibi bilgileri var

RFzQ21W.jpg

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Sizdeki sw versiyon galiba. Birde bu sw st ayrımı nedir? Panel farkından mıdır acaba?

D Çevrimdışı

deta53

Yeni Üye
3 Haz 2018
21
43
sw yani software nin kısaltılmışı. st nedir bilmiyorum. sizdeki sürüm nedir foto atabilirmisiniz. yazılım sürümüne servis menuden bakılabiliyor kumandadan menu tuşuna basıp 1147 yi tuşlayın servis menu açılıyor çıkan listeden altta bilgi var oraya gelip ok tuşuna basarak bakabilirsiniz.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Forumda benim bu TV ile ilgili incelemem var. Orda hepsi mevcut yazdım. İnceleyebilirsiniz. Benim versiyon sw

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
sw yani software nin kısaltılmışı. st nedir bilmiyorum. sizdeki sürüm nedir foto atabilirmisiniz. yazılım sürümüne servis menuden bakılabiliyor kumandadan menu tuşuna basıp 1147 yi tuşlayın servis menu açılıyor çıkan listeden altta bilgi var oraya gelip ok tuşuna basarak bakabilirsiniz.
Yinede buyrun inceleyin

JPKCM.jpg

H Çevrimdışı

Hamzakabadayi45

Yeni Üye
24 Haz 2018
1
34
32inç awox Manuel kanal kurulumu yaparken problem yaşıyorum kurulum takılıp kalıyor tamamlamıyor çözüm önerisi olan var mı

bydublor Çevrimdışı

bydublor 

Aktif Üye
10 Ara 2017
239
Adem Helvacı Ado hocam bu tvlerde de firmanın yazılımsal olarak bir çalışması yol değil mi ?

malum vestel aldik noneconnect mb130 patates cikti :)) bu awoxtanda 4k panelli fullhd tunerli 65" bir alet var bizde ya oda mi patates :)))

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado hocam bu tvlerde de firmanın yazılımsal olarak bir çalışması yol değil mi ?

malum vestel aldik noneconnect mb130 patates cikti :)) bu awoxtanda 4k panelli fullhd tunerli 65" bir alet var bizde ya oda mi patates :)))

AWOX sebebini anlayamadığım bir şekilde hep tekdüze ilerliyor.

Yani sanki ''Aaaabi yaaaa bir trend tutturduk gidiyoruz işte, millet de alıyor nasılsa, Şimdi yazılım mazılım kim uğraşacak?'' gibi bir havadalar.

Şu da olabilir bak, Her ne kadar TÜRK markası diye lanse edilse de, malum anakart panel besleme herşey dışarıdan gelip burada montajlanıyor. yazılım da anakart üzerinde geliyor, yani aslında biz ÜRETİCİ olarak AWOX markasını görsek de bence değiller.

VESTEL de konu böyle değil biliyorsun, Anakart besleme tamamen kendi tasarımları ve yazılımları da kendi yazılımcıları tarafından yapılıyor, Senin şanssızlığın ise nonconnectlere yazılım yazmaya gerek görmüyorlar :kiskis

Seri ver de tekrar bakalım sana özel ;)

bydublor Çevrimdışı

bydublor 

Aktif Üye
10 Ara 2017
239
AWOX sebebini anlayamadığım bir şekilde hep tekdüze ilerliyor.

Yani sanki ''Aaaabi yaaaa bir trend tutturduk gidiyoruz işte, millet de alıyor nasılsa, Şimdi yazılım mazılım kim uğraşacak?'' gibi bir havadalar.

Şu da olabilir bak, Her ne kadar TÜRK markası diye lanse edilse de, malum anakart panel besleme herşey dışarıdan gelip burada montajlanıyor. yazılım da anakart üzerinde geliyor, yani aslında biz ÜRETİCİ olarak AWOX markasını görsek de bence değiller.

VESTEL de konu böyle değil biliyorsun, Anakart besleme tamamen kendi tasarımları ve yazılımları da kendi yazılımcıları tarafından yapılıyor, Senin şanssızlığın ise nonconnectlere yazılım yazmaya gerek görmüyorlar :kiskis

Seri ver de tekrar bakalım sana özel ;)

awox montajci eyvallah kabul belki icinde kullandigi anakart tuner vs seylerin yurtdisinda yazilimi vardir arastirip bulmak ve nasil yuklendigini bilmek lazim.

vestele gelince yanilmiyorsam senin bir yazinda mb82lere bile yazilim veriyorlar kardesim bunada verirlerdi olmustu :) sanırım bir calisanin hayrat yapmasi gerekiyor noneconnect ler icin

S.No : null suan :) cekirdekte atinca servis menusunde cikmadi yarin kutudan bakarim artik ama yoktur yind kesin :))

Geri
Üst Alt