muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Aynen o paraları hak etmiyorlar hocam.
Cafemde kullanmak üzere sadece Ps4 için kullanılacak 50 inç 4k bir tv bakıyorum.
Pes Fifa nba gibi spor oyunlarında sanırım hz olayı önemli lakin hiç bir tv de gerçek hz değerini yansıtmıyor.
4k istememin sebebide 1- 1.5 sene içinde Ps5 in çıkacağı ve muhtemelen 4K olacağından dolayı.
Birde hdr olayına takıldım biraz araştırdım ama tam anlamıylada gerekli mi bilmiyorum.

En son Regal 50R7520U modelini almayı düşündüm ama bu Awox kafamı karıştırdı o fiyatıyla :) Çünkü memnun kalırsam 3 tane daha almayı düşünüyorum.
Stabil bir performans için direk Samsung modellerine geçmeniz en iyisi olacaktır. A Ado modeller konusunda detaylı bilgi verecektir

P Çevrimdışı

penner1907

Yeni Üye
13 May 2019
12
40
Stabil bir performans için direk Samsung modellerine geçmeniz en iyisi olacaktır. A Ado modeller konusunda detaylı bilgi verecektir

İlla ki hocam onun farkındayım :) Birde tabi bu kime göre neye göre tartışılır. Ayrıyetten en son şekillenen şu fiyatlarıda hak etmiyorlar.
Ben onlara o paraları verirsem bende burda zam yapmak durumundayım :) Dolayısıyla fiyat olarak daha uygunlara yöneliyorum. Evime alsam zaten tercihlerim farklı olur.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
İlla ki hocam onun farkındayım :) Birde tabi bu kime göre neye göre tartışılır. Ayrıyetten en son şekillenen şu fiyatlarıda hak etmiyorlar.
Ben onlara o paraları verirsem bende burda zam yapmak durumundayım :) Dolayısıyla fiyat olarak daha uygunlara yöneliyorum. Evime alsam zaten tercihlerim farklı olur.
Playstation kafeniz mi var?

J Çevrimdışı

janis106

Yeni Üye
23 May 2019
1
43
Awox TV 32" Dled kullanıyorum. Bit ayarları ile oynadım ve ekran karardı. Reset gibi bir şey yapabilirmiyim ? Ekran siyah kaldı.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

AWOX 32" DLED yazılımı lazım. Lütfen link verir misiniz ?
Model: AWX3282

Son düzenleme:
P Çevrimdışı

penner1907

Yeni Üye
13 May 2019
12
40
A Ado hocam yoğunsunuz galiba ama tv yi almam lazım bugün,indirim çekim var yarın bitiyor çünkü. tavsiyelerini bekliyorum en acilinden :)

K Çevrimdışı

kursadsekban

Yeni Üye
28 May 2019
5
43
Hayatımda o kadar elektronik ürün kullandım ama bu awox gibi eşi ve benzeri olmayan ürün inanın hiç görmedim duymadım. İnsanı öyle bir hale sokarki acaba ben nerde hata yaptım diye düşünür durursunuz :hmm
Keşke bu yorumunu tv yi almadan önce okuyabilseydim.
O kadarda araştırma yaptım. Risk her zaman vardı ama bunaldım yani.
2 hafta oldu halen tv den tam performans alabilmek için araştırma yapıyorum. :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt