Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Merhaba awox 49124 tv var elimde versiyonu 1.0 bunun yazılım güncellemesi var mıdır? Birde usbden film oynatırken unsupported audio hatasının çözümü nedir? Teşekkürler.
Selamlar, Daha güncel bir yazılım maalesef yok. Unsupported sorunu için ses codec uyum listesini kontrol etmeniz gerekmektedir.

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
5 ayrı film indirdim hepsinde aynı problem. TV ye göremi film indireceğiz yani? Böyle saçma şey olur mu?
Televizyon android mi acaba?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Şimdi baktım değil miş.

Bende'de 10 yıl önce aldığım samsung tv vardı bazı filmleri açmıyordu mecburen media player almak zorunda kaldım.

M Çevrimdışı

mucit28

Yeni Üye
16 May 2019
1
50
Merhabalar yazılım için teşekkürler

Cvp: AWOX marka TV ler ile ilgili Genel Başlık

AWOX 32'' TV Yazılım Dosyası

[Gizli İçerik]

AWOX 40'' TV Yazılım Dosyası

[Gizli İçerik]
İdosyayı ndirmeye çalışıyorum teşekkürler

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Bu gün AWOX dünyasında sıradan bir gün.

U5600STR model tv de usb ye kayıt yaptım PVR ile.

Her şey çok güzeldi.

Taaa ki kendi kayıt ettiği videoyu oynatabilecek desteğe sahip olmadığı uyarısını ekranda görene kadar :kiskis

Yarın sizlere Android AWOX için bir yazılım paylaşmaya çalışacağım zira Google Play Store durduruldu uyarısı sorunu da mevcut tv de :ok

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Bu gün AWOX dünyasında sıradan bir gün.

U5600STR model tv de usb ye kayıt yaptım PVR ile.

Her şey çok güzeldi.

Taaa ki kendi kayıt ettiği videoyu oynatabilecek desteğe sahip olmadığı uyarısını ekranda görene kadar :kiskis

Yarın sizlere Android AWOX için bir yazılım paylaşmaya çalışacağım zira Google Play Store durduruldu uyarısı sorunu da mevcut tv de :ok
Diğer modellerle ilgili yazılım konusunda bir gelişme varsa memnun oluruz :ok

P Çevrimdışı

penner1907

Yeni Üye
13 May 2019
12
40
Adem Helvacı Ado, Hocam merhaba, sadece ps4 kullanımı için 50 inç modelini önerir misiniz? Çok kararsız kaldım ve hemen ihtiyacım var cafemde kullanacağım. Yada benzer marka önereceğiniz cihaz olur mu?

Forumda kullanan yada bilgi sahibi olan arkadaşlardan da yardım gelirse çok sevinirim...

P Çevrimdışı

penner1907

Yeni Üye
13 May 2019
12
40
Forumda neden hiç hareketlilik yok? Bi tv alamadım yahu bilgim olmadığından. Ve fiyatlar artıyor her gün inanılır gibi değil.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Forumda neden hiç hareketlilik yok? Bi tv alamadım yahu bilgim olmadığından. Ve fiyatlar artıyor her gün inanılır gibi değil.
Fiyatlar Konusunda aynen ben de çok şikayetçiyim.

Bir çok marka ve modele bakıyorum ve o paraları asla etmeyeceklerini biliyorum lakin memleketin hali ortada.

Tam olarak nasıl bir arayış içerisindesiniz? Ona göre değerlendirme yapalım.

Sota Sota :ok

P Çevrimdışı

penner1907

Yeni Üye
13 May 2019
12
40
Fiyatlar Konusunda aynen ben de çok şikayetçiyim.

Bir çok marka ve modele bakıyorum ve o paraları asla etmeyeceklerini biliyorum lakin memleketin hali ortada.

Tam olarak nasıl bir arayış içerisindesiniz? Ona göre değerlendirme yapalım.

Sota Sota :ok

Aynen o paraları hak etmiyorlar hocam.
Cafemde kullanmak üzere sadece Ps4 için kullanılacak 50 inç 4k bir tv bakıyorum.
Pes Fifa nba gibi spor oyunlarında sanırım hz olayı önemli lakin hiç bir tv de gerçek hz değerini yansıtmıyor.
4k istememin sebebide 1- 1.5 sene içinde Ps5 in çıkacağı ve muhtemelen 4K olacağından dolayı.
Birde hdr olayına takıldım biraz araştırdım ama tam anlamıylada gerekli mi bilmiyorum.

En son Regal 50R7520U modelini almayı düşündüm ama bu Awox kafamı karıştırdı o fiyatıyla :) Çünkü memnun kalırsam 3 tane daha almayı düşünüyorum.

Geri
Üst Alt