A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hocam awox U5600str 4k/s aldık ama görüntü baya kötü hadi onu geçtim sarı renk yok resmen turuncu gösteriyor varmı Bi çözüm
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Güncelleme varsa onuda alabilirmiyiz
5600str nin sarı renginin hardala kaçtığına dair de bir geri dönüş almıştım bir kullanıcıdan. Bu tarz markalarda maalesef o yönde çok büyük beklentilerimiz olmuyor. Elbette ben tüm bu yüksek oranlı negatif geri dönüşleri AWOX yetkililerine iletiyorum lakin ne derece derde derman olur bilemiyorum inanın.

Z Çevrimdışı

Zaichi

Yeni Üye
20 Mar 2019
49
39
Az önce mail attım renk konusunda hemen dönüş yaptılar tv yeni diye isterseniz iade edebilirsiniz dediler. Satıcı ile görüşün sonra gibisinden...

Z Çevrimdışı

Zaichi

Yeni Üye
20 Mar 2019
49
39
Awox u5600str modeline güncelleme varmı veya gelirmi televizyon hayalet gibi hiç bir yerde ne bilgi var ne kullanan...

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Awox u5600str modeline güncelleme varmı veya gelirmi televizyon hayalet gibi hiç bir yerde ne bilgi var ne kullanan...
Televizyon çıkalı bir ay kadar oldu henüz, markası da AWOX olunca çok yoğun bir satış olmaması ve buna paralel çok yoğun bilgi akışı olmaması normal.

Güncel bir yazılım ufukta görünmemektedir.

M Çevrimdışı

mag85

Yeni Üye
5 May 2019
1
39
Tesekkurler
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Awox 3282st model tv var. Guncel kanal listesi hazir yazilim bulabilmemiz mumkunmu ?

B Çevrimdışı

berkay956

Yeni Üye
11 Mar 2019
4
32
Merhaba awox 49124 tv var elimde versiyonu 1.0 bunun yazılım güncellemesi var mıdır? Birde usbden film oynatırken unsupported audio hatasının çözümü nedir? Teşekkürler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt