L Çevrimdışı

LLuvia

Yeni Üye
15 Mar 2018
22
Geçen 2 tane 32' Awox televizyon aldım fakat kanal ekleme yapamıyorum. Frekans girerek kanal ekleme yapmak istiyorum fakat öyle bir seçenek menülerde yok. Yardımcı olabilir misiniz ?

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Sıkıntı olan aslında AWOX servisleri değil, AWOX un yönetim anlayışı kardeşim. Devlet memuru gibiler nasıl özel sektör anlamıyorum ki ben de. 23 Nisan çalışmazlar, Mesai dışında çalışmazlar, Cumartesi çalışmazlar, bu ne tür bir Müşteri Hizmetleri ben de çözemedim lakin bu sadece AWOX da değil mesela HOTPOİNT markasında da bu şekilde.

Vallahi bu konuda kimse VESTEL in eline su dökemez. Zaten VESTEL i de alınır yapan tek şey Satış sonrası hizmetleri. :ok

hocam arkadaş led tv alacak benden tavsiye istedi.Kendisi awox veya axen istedi.Ben yatak odasında axen kullanıyorum kendisi şuanlık sunny axen tarafında.Ancak awox ta 80 lira ucuza 102 yerine 109 ekran alabiliyor ayrıca awox un kasası da daha güzel duruyor.Anladığım awoxta yazılımsal sorunlar var bu sorun devam ediyor mu?Birde annanemde seikon vardı patladı o zamandan beri Can holding in seikon awox telefox markalarına önyargılarım var .

C Çevrimdışı

cierhadin

Yeni Üye
7 Tem 2018
37
üstte yazdığım tv nin kendi uydu alıcısı tam bir felaket yaklaşık 2 saat uğraştım kanalları dizmek için. sonrasında dizdiğim kanallarda fox tv yi açtığımda radyo kısmına geçiyordu. onu düzeltmek için foxu yeniden aratmak istedim ve manuel arama yaptım direk frekans girip. yaptıgım tüm liste sıfırlandı eski halini aldı :slap

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
üstte yazdığım tv nin kendi uydu alıcısı tam bir felaket yaklaşık 2 saat uğraştım kanalları dizmek için. sonrasında dizdiğim kanallarda fox tv yi açtığımda radyo kısmına geçiyordu. onu düzeltmek için foxu yeniden aratmak istedim ve manuel arama yaptım direk frekans girip. yaptıgım tüm liste sıfırlandı eski halini aldı :slap

AWOX, Bildiğimiz AWOX yani :kiskis

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
kanal listesini yedeklemiştim, onu da yüklemiyor, yardımlarınıza açığım A Ado bey

Vallahi sevgili dostum biz de işte servis menü ye 1147 ile girip, 5 inci adımdan yedekleme ve yükleme yapıldığına dair tecrübelerin sahibi olsak da, enteresan şekilde, söz konusu AWOX olunca bu işin de bir standart durumu yok maalesef. Bazen oluyor bazen olmuyor. Bazı modelde olan diğerinde olmuyor vs

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Hayatımda o kadar elektronik ürün kullandım ama bu awox gibi eşi ve benzeri olmayan ürün inanın hiç görmedim duymadım. İnsanı öyle bir hale sokarki acaba ben nerde hata yaptım diye düşünür durursunuz :hmm

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt