A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
ado usta sorum olacak size ben de 32" var yazılımı eski 2016 senesinde aldım sizin yeni yazılımı atsam ne gibi bir değişiklik olur.

Yazılımlar yeni değil azizim.

Maalesef VESTEL de olduğu gibi bir kültür henüz AWOX AXEN gibi markalarda oluşabilmiş değil.

Aldığınız tv nin yazılımı 3 yıl sonra yine aynı, 5 yıl sonra yine aynı..

Z Çevrimdışı

Zet74

Yeni Üye
14 Ara 2018
5
50
IMG_20181221_151029.jpg

IMG_20181221_151009.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hocam TV budur.

V Çevrimdışı

volkant41

Yeni Üye
26 Kas 2018
36
44
üstadlar ben yaptım oldu buldu tüm kallları

bu arada şu şekilde yaptım
servis menüsünden sipping yaptım adımları izleyip tamamladım ancak arama yapıldıgı son kısımda aramadan çikiş yapıp tv nin menüsüne girdım çanak anten ayarlatı kısmından türksat secip yan tarafta bulunan lnb frekans kısmının içine girip orada 9750 frekansını secip kaydet deyip 9750 nin üstündeyken kumanda dan mavi tüş ile arama yaptıgım zaman 250 yakın kannal buldu şimdilik tüm yerel kalalları buldu
servis menüsünden sipping yaptım yazmışınız biraz açarmısınız daha detaylı nasıl bide onu deniyeyim belki olur :))

F Çevrimdışı

fatih_celebi24

Yeni Üye
15 Ara 2018
10
36
servis menüsünden sipping yaptım yazmışınız biraz açarmısınız daha detaylı nasıl bide onu deniyeyim belki olur :))

oka
kumandadan menü tusuna basınız menü acıldıgında kumanda dan 1147 tuşlayıp bekleyiniz. servis menüsü açılacaktır. acılan menüde shipping int ye giriş yapınız sonrasında türkçe ve türkiye yi secerek bir sonraki adıma geciniz oto arama yapmaya başlayınız. arama başlamadan çıkış yapıp menüye dönünüz menü çanak anten ayarları kısmından lbn firekans kısmının 9750 yapıp kaydet diyin ve kumandanın üstündeki mavi tuş ile kanal arama yapınız.

ben kannallları sıralıyorum kanallar kendiliginden yerleri degişiyor diliyom istemedigim kanallları kendiliginden geri geliyor nasıl bir çözüm var bu işe

H Çevrimdışı

hakan06

Yeni Üye
18 May 2018
33
40
Awox 50'' U5000STR
Panel Tipi : DLED
Panel Üreticisi - Menşei: LG Displays /Güney Kore
Çözünürlük : 3840x2160
Kontrast : Ultra Dynamic Contrast
ULTRAHD / 4K : Var bu model hakkında fikirleriniz görüşleriniz nedir acaba kullanan arkadaşlar varmı f/p ürün olarak değerlendirebilir miyiz fiyat 1.700 tl civarına geliyor bu fiyata 4k tv kağıt üstünde güzel görünüyor en yakın fiyat olarak
50r5020u modeli gözüküyor sanırım bu daha iyi özellik olarak fiyat 2.300 Tl civarı

selodonanım Çevrimdışı

selodonanım 

Aktif Üye
4 Ara 2017
244
oka
kumandadan menü tusuna basınız menü acıldıgında kumanda dan 1147 tuşlayıp bekleyiniz. servis menüsü açılacaktır. acılan menüde shipping int ye giriş yapınız sonrasında türkçe ve türkiye yi secerek bir sonraki adıma geciniz oto arama yapmaya başlayınız. arama başlamadan çıkış yapıp menüye dönünüz menü çanak anten ayarları kısmından lbn firekans kısmının 9750 yapıp kaydet diyin ve kumandanın üstündeki mavi tuş ile kanal arama yapınız.

ben kannallları sıralıyorum kanallar kendiliginden yerleri degişiyor diliyom istemedigim kanallları kendiliginden geri geliyor nasıl bir çözüm var bu işe
Kanallar kendiliğinden sırası değişiyor. Çözümü var mı acaba?

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Kanallar kendiliğinden sırası değişiyor. Çözümü var mı acaba?
Mevcut kanal listesinde iken TP den arama yaparsanız sıralama değişiyor hatta kanal uçuyor. Bu yazdığınız soruyla alakalı bu konu başlığında yazılarım var. Var da bu AWOX buraları hiç okumazmı yada şikayetleri neden gözardı ediyor anlamış değilim. TV de reklam veriyorsun birde... Müşteri hizmetleri cevap vermez, mail atarsın "en kısa sürede dönüş yapılacaktır" der. Aylardır bekliyoruz...

M Çevrimdışı

MahmutTek

Yeni Üye
16 Ocak 2019
4
53
32 inch Awox alınır mı ? Android TV Box ile kullanacağım. Film , dizi vs izlemek için

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt