teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Kanalları yükleyemediğinden bahsetmişin ,uydu kanallarımı acaba,merak ettim sevgili volkant41 ?

V Çevrimdışı

volkant41

Yeni Üye
26 Kas 2018
36
44
Kanalları yükleyemediğinden bahsetmişin ,uydu kanallarımı acaba,merak ettim sevgili volkant41 ?
doğrudur. tam arama yapıyorum sadece trt kanalları ve yanında bikaç kanal çıkıyor 360 gibi.bende beceriksizlik var buyuk ihtimal uydu ince ayarlarını yapamıyorum galiba

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
doğrudur. tam arama yapıyorum sadece trt kanalları ve yanında bikaç kanal çıkıyor 360 gibi.bende beceriksizlik var buyuk ihtimal uydu ince ayarlarını yapamıyorum galiba
hımmm,tamam...
Ben arama menünüzü bilimyorum,kanal arama bölümünde resimi çekip buraya ekle bakayım,acaba anten sinyal seviyesi nedir,kaç anten var(DiseqC varmı yani sende),merak ettim

EK yapıldı

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fatih_celebi24

Yeni Üye
15 Ara 2018
10
36
menü ayarlar otomatik arama menüsüne giriş yapıuorum arama ayarları menüsünün altında arama modu varsayılan kör ag arama var hangisi olacak hepsini denedik sadece trt gelmekte

20181216_100839.jpg

bydublor Çevrimdışı

bydublor 

Aktif Üye
10 Ara 2017
240
menü ayarlar otomatik arama menüsüne giriş yapıuorum arama ayarları menüsünün altında arama modu varsayılan kör ag arama var hangisi olacak hepsini denedik sadece trt gelmekte

20181216_100839.jpg
Hocam bendeki awox uzerinden gidelim, Menu, Canak anten ayarına girip, turksat üzerindeyken Epg tusu ile Transponder kismina gecip sari tus ile ekle ye basıp Turksat 4a otomatik frakansini kaydedin. ve Ok tuşu ile transponder listesinden secip mavi tus ile arama yapin. Bakalım baska kanallar gelecek mi?

F Çevrimdışı

fatih_celebi24

Yeni Üye
15 Ara 2018
10
36
Hocam bendeki awox uzerinden gidelim, Menu, Canak anten ayarına girip, turksat üzerindeyken Epg tusu ile Transponder kismina gecip sari tus ile ekle ye basıp Turksat 4a otomatik frakansini kaydedin. ve Ok tuşu ile transponder listesinden secip mavi tus ile arama yapin. Bakalım baska kanallar gelecek mi?
kardeş melasef olmafı başka çözüm yolu varmı.
Türksat otomatik frekansları

Frekans : 11844 MHz
Polarizasyon : Dikey – V – (Vertical)
Sembol oranı (Symbol Rate) : 2222 Ksymb FEC: 3/4
Frekans : 11747 MHz
Polarizasyon : Yatay -H – (Horizontal)
Sembol oranı (Symbol Rate) : 27500 Ksymb FEC: 5/6
bunları ekledim epg kısmına ancak sol taraftaki uyku kısmının firekanslarında bir degişiklik gereklimi

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
kardeş melasef olmafı başka çözüm yolu varmı.
Türksat otomatik frekansları

Frekans : 11844 MHz
Polarizasyon : Dikey – V – (Vertical)
Sembol oranı (Symbol Rate) : 2222 Ksymb FEC: 3/4
Frekans : 11747 MHz
Polarizasyon : Yatay -H – (Horizontal)
Sembol oranı (Symbol Rate) : 27500 Ksymb FEC: 5/6
bunları ekledim epg kısmına ancak sol taraftaki uyku kısmının firekanslarında bir degişiklik gereklimi
12380 v 27500 şebeke arama ile... Her şeyi sıfırla baştan bu frekansla dene..
Yetkili servis varsa bulunduğunuz yerde olmadı oradan destek alın birde..

F Çevrimdışı

fatih_celebi24

Yeni Üye
15 Ara 2018
10
36
12380 v 27500 şebeke arama ile... Her şeyi sıfırla baştan bu frekansla dene..
Yetkili servis varsa bulunduğunuz yerde olmadı oradan destek alın birde..
12380 v 27500 epg içinde var prdan seçip ag arama yapıyorum ama bulmuyor namusssuz deli etti ua yazılım atsam kanallar geri gelirmi acaba

bydublor Çevrimdışı

bydublor 

Aktif Üye
10 Ara 2017
240
12380 v 27500 epg içinde var prdan seçip ag arama yapıyorum ama bulmuyor namusssuz deli etti ua yazılım atsam kanallar geri gelirmi acaba
İstersen ki sorumluluk tamamen sana aittir. Kendi awox tv imden aldığım kanal tablosunu import etmeyi deneyebilirsin. Uyumlumudur bilmiyorum ama kalıp olarak standarta bağlamışlar gibi tüm cihazlarında. Bu iki dosyayı Fat32 bir Usb belleğe ana dizine atman ve ve usb yi tv ye takman gerekiyor. Sonrasında

Menü tuşuna bastıktan sonra 1147 ile servis menüsüne oradan da General Settings te İmport Channel list kısmında OK ye basarak import etmeyi deneyebilirsin.

Umarım adamların import işlevi çalışıyordur :) Ama dediğim gibi yapıp yapmamakta tamamen özgürsün. ;)

Geri
Üst Alt