AWOX K5500 RST, U5600STR Yerine Gönderilen Televizyon

C Çevrimdışı

ckoca48 

Aktif Üye
24 Ara 2017
260
bundan 2 sene önce regal marka 50 ınc 4k tv sipariş etmiştim ve konu konuyu acmıstı ve ado abimizinde benım gıbı fethiyede yasadıgını ve regalın servisini yaptıgını ogrendım ve cok sevınmıstım fakat tv geldıgınde aras kargo tv yi sagolsun 50 parcaya bolmustu bızdee iade ettik.

neyse 2 yıldır laptoptan tv ızlerken nedir bu awox derken almaya karar verdim ve 5600str modelını ha bugun ha yarın alayım derken nedendir bılınmez 5600 bulunmaz oldu ve 500 600 lıra zamlandı. bende mecburen 5500rst modelını sipariş ettim. umarım memnun kalırım :)

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
bundan 2 sene önce regal marka 50 ınc 4k tv sipariş etmiştim ve konu konuyu acmıstı ve ado abimizinde benım gıbı fethiyede yasadıgını ve regalın servisini yaptıgını ogrendım ve cok sevınmıstım fakat tv geldıgınde aras kargo tv yi sagolsun 50 parcaya bolmustu bızdee iade ettik.

neyse 2 yıldır laptoptan tv ızlerken nedir bu awox derken almaya karar verdim ve 5600str modelını ha bugun ha yarın alayım derken nedendir bılınmez 5600 bulunmaz oldu ve 500 600 lıra zamlandı. bende mecburen 5500rst modelını sipariş ettim. umarım memnun kalırım :)
inşallah

C Çevrimdışı

ckoca48 

Aktif Üye
24 Ara 2017
260
vallaha yorumlardan nedensse gozum korktu.inşallah umarım hayırlısı :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

sanırım awox konusunda şanslı olacagım cunku şimdi fark ettim pixelteknoloji de fethiye de oturuyor ve awox tamır onarım yetkılı servisliği mevcut artık kurulumda bakarlar ışık süzmesidir yok ölü pixeldir :)

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Olsun onun servisi de biziz nasılsa :kiskis

TV gelince haber ver lütfen, elimden geldiğince ekip göndermek yerine kendim gelmeye çalışırım :ok

Z Çevrimdışı

zkn1982

Yeni Üye
20 Eyl 2019
25
41
merhaba adem bey iyi günler dilerim awox k5500rst model bi tv satın aldım 2 sorum olacak sizden ricam degerlendirirmisiniz?
1 . tvnin kendi uydusunda atv ve ahaber kanallarda bide nadiren farklı kanallarda donma takılma sorunları mevcut 2-3 saniye donup devam ediyor .bazen hiç sorun teşkil etmiyor farklı kanal geçiş olunca diger kanalda yapıyor tek tük .anten girişi kontrol ettim stabil düzgün şekil .daha önce seg marka tv m vardı harici uydulu sorunsuz kullanıyordum takılma olmadan .neden olabilir bu donmalar acaba.
2 . tv nin sarı renkleri farklı bi ton sizin daha önceki videolardan takip ettigimde 40 ve 49 inch tvlerde panel yapısını 8 bit olarak düzenlediginiz bi videonuz var sistem menüsüne girip acaba bu tvde de böyle bir yöntem uygulamam mı lazım acaba?
sorularımın cevabı ile ilgili istişare yaparsanız çok memnun kalırım iyi çalışmalar

C Çevrimdışı

ckoca48 

Aktif Üye
24 Ara 2017
260
zkn1982 nın dedıgı gıbı aslında tv fıyatına gore guzel fakat bu sarı renkkten kaynakklı garip birsey var goruntude. bır kanalda harıka gorunurken dıger kanalda berbat bır hal alıyor. mesela usbdekı resımlerde yuzler sapsarı renkler orjınalının cok dışında.

Z Çevrimdışı

zkn1982

Yeni Üye
20 Eyl 2019
25
41
zkn1982 nın dedıgı gıbı aslında tv fıyatına gore guzel fakat bu sarı renkkten kaynakklı garip birsey var goruntude. bır kanalda harıka gorunurken dıger kanalda berbat bır hal alıyor. mesela usbdekı resımlerde yuzler sapsarı renkler orjınalının cok dışında.
Sizin tvnizde tv8 ,atv,dmax kanallarında donma yapıyormu kablolamayı sıfırladım yukseltici koydum ama malesef donma mevcut hala

C Çevrimdışı

ckoca48 

Aktif Üye
24 Ara 2017
260
Sizin tvnizde tv8 ,atv,dmax kanallarında donma yapıyormu kablolamayı sıfırladım yukseltici koydum ama malesef donma mevcut hala

abi şöyle oluyor çok sık olmasa da mesela foxda 1 2 sanıye göruntu donuyor sonrasında devam edıyor. bende bu startv de yapıyor. birde şu var. mesela starı ızlıyorum donuyor lıstedekı ilk kanal neyse (bende trt1) oraya atıyor. ama aşırı yapmıyor. benim tv de tek begenmedıgım sey renkleri orjinal vermıyor. telefon yadabenm lg tvdekı vdeo ve rresımler bu tv de cok alakassız renklerde

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt