AWOX K5500 RST, U5600STR Yerine Gönderilen Televizyon

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
K5500'ün arayüzünü, kullanım performansını vs. gösterirseniz güzel olur diye düşünüyorum abi, kolay gelsin.:mutlu

Son düzenleme:
V Çevrimdışı

victory 

Aktif Üye
2 Ara 2017
130
Adem abi siz baska konuda bime gelen jvc tvyi aliniz demissiniz.awox u5600str yi aliniz ve seg klimayi aliniz demistiniz.bende bu tv yi arkadasima tavsiye ettim.arkadasin evi tadilatta bitiyor.bitsin alalim dedik.ayin 7 sinden sonra almaya karar verdik bir baktik lg panelli u5600str bitmis yerine baska panelli k5500rst gelmis.
Bu tv yede aliniz diyormusunuz.bu panel markasini hic duymadim bizi uzermi goruntu kalitesi nasildir acaba lg panelli u5600 e gore.sizin cevabiniza gore tv yi alicaz yada almiycaz.cok arada kaldik

T Çevrimdışı

tc kenan

Yeni Üye
24 Haz 2019
3
48
adem bey çok teşekkürler epey fikir sahibi olduk sayenizde . bir sorum olacak 5600str de güç kartı ve anakart ayrı olarak üretilmiş demiştiniz konuşmamızda . k5500rst de ayrı kartlar haline mi üretilmiş acaba ? teşekkürler şimdiden selamlar saygılar. emeğinize sağlık.

V Çevrimdışı

victory 

Aktif Üye
2 Ara 2017
130
Adem abi siz baska konuda bime gelen jvc tvyi aliniz demistiniz.awox u5600str yi aliniz ve seg klimayi aliniz demistiniz.bende bu tv yi arkadasima tavsiye ettim.arkadasin evi tadilatta bitiyor.bitsin alalim dedik.ayin 7 sinden sonra almaya karar verdik bir baktik lg panelli u5600str bitmis yerine baska panelli k5500rst gelmis.
Bu tv yede aliniz diyormusunuz.bu panel markasini hic duymadim bizi uzermi goruntu kalitesi nasildir acaba lg panelli u5600 e gore.sizin cevabiniza gore tv yi alicaz yada almiycaz.cok arada kaldik

Adem bey musait oldugunuzda fikirlerinizi bekliyorum.bu yeni modelide kullanma kurcalama test etme sansiniz oldumu.u5600 den artilari eksileri varmidir.

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

tevgen

Yeni Üye
20 Ocak 2019
38
36
A Ado hocam video da 8 gb ram demişsiniz ama bu bellek arkadaşları yanıltmayalım 8 gb ram olsa bu makina uçar bellek 8 gb olunca yetmiyor bileyarısını android kullanıyor yanılmıyorsam ram 1 gb

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Ado hocam video da 8 gb ram demişsiniz ama bu bellek arkadaşları yanıltmayalım 8 gb ram olsa bu makina uçar bellek 8 gb olunca yetmiyor bileyarısını android kullanıyor yanılmıyorsam ram 1 gb
Videoda açıklaması mevcut. Donanım da iki adet 4gb Ram takmış adamlar, sanırım süs olsun diye koymamışlardır, buna keza çok büyük bölümünü sistemin kendisinin kullandığını da belirtmiştim.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem abi siz baska konuda bime gelen jvc tvyi aliniz demistiniz.awox u5600str yi aliniz ve seg klimayi aliniz demistiniz.bende bu tv yi arkadasima tavsiye ettim.arkadasin evi tadilatta bitiyor.bitsin alalim dedik.ayin 7 sinden sonra almaya karar verdik bir baktik lg panelli u5600str bitmis yerine baska panelli k5500rst gelmis.

Adem bey musait oldugunuzda fikirlerinizi bekliyorum.bu yeni modelide kullanma kurcalama test etme sansiniz oldumu.u5600 den artilari eksileri varmidir.

Alın ifadesinin altında bir çok negatif ve pozitif etken var, sadece bir sözcük üzerine hareket etmek doğru olmaz.

5500 de bulduğumu, 5500 de bulamadım ancak ekran boyutu ve sunduklarını karşılık fiyatına bakınca alınır diyorum elbette yalnız beklentiniz yüksek olmasın.

Müthiş bir müşteri hizmetleri anlayışı beklemeyin, sürekli devam edecek yazılım desteği beklemeyin vs vs

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
adem bey çok teşekkürler epey fikir sahibi olduk sayenizde . bir sorum olacak 5600str de güç kartı ve anakart ayrı olarak üretilmiş demiştiniz konuşmamızda . k5500rst de ayrı kartlar haline mi üretilmiş acaba ? teşekkürler şimdiden selamlar saygılar. emeğinize sağlık.
Kenan hocam selamlar, evet ayrı kartlar her ikisinde de ?

V Çevrimdışı

victory 

Aktif Üye
2 Ara 2017
130
Adem abi 5500 de buldugumu 5500de bulamadim demissiniz:kiskis.5600 de buldugumu 5500de bulamadim mi demek istediniz.yada tam tersi mi

V Çevrimdışı

victory 

Aktif Üye
2 Ara 2017
130
Alın ifadesinin altında bir çok negatif ve pozitif etken var, sadece bir sözcük üzerine hareket etmek doğru olmaz.

5500 de bulduğumu, 5500 de bulamadım ancak ekran boyutu ve sunduklarını karşılık fiyatına bakınca alınır diyorum elbette yalnız beklentiniz yüksek olmasın.

Müthiş bir müşteri hizmetleri anlayışı beklemeyin, sürekli devam edecek yazılım desteği beklemeyin vs vs
Adem abi 5600 mu yoksa yeni model 5500 mu diye arada kaldik senin verecegin tavsiye ile siparis vericez.sen 5500 de buldugumu 5500 de bulamadim dedin bizim butun devreleri yaktin.acaba 5600 e mi iyi dedi 5500 mi iyi dedi diye dusundun durdum sonuca varamadim :deli1

Son düzenleme:
TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Ve benim burada paylaştığım awox düşünenler buraya baksın başlıklı konumu da incelerseniz ileride doğabilecek sorun olursa inşallah olmaz tabiki...İncelemenizi TAVSİYE ederim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt