Atmaca Elektronik'den (Sunny Axen) Davet Aldım

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,052
buradan gördüğüm bu tavsiye forumu sitesi ( başta siz olmak üzere ) etkili olmuş gözüküyor .
sn. A Adem Helvacı hocam firma sizi reklam teklifine çağırmasın ?

atmaca-elektronik.png

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
buradan gördüğüm bu tavsiye forumu sitesi ( başta siz olmak üzere ) etkili olmuş gözüküyor .
sn. A Adem Helvacı hocam firma sizi reklam teklifine çağırmasın ?

atmaca-elektronik.png

Eğer öyle bir şey var ise yanlış adam davet etmişler, O işler ile sevgili Sota Sota kardeşim ilgilenir :ok

Buradan beyan etmiş olayım, ben sadece teknik konulara odaklıyım, pazarlama ile ilgili bir bağım yok :)

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,052
Eğer öyle bir şey var ise yanlış adam davet etmişler, O işler ile sevgili Sota Sota kardeşim ilgilenir :ok

Buradan beyan etmiş olayım, ben sadece teknik konulara odaklıyım, pazarlama ile ilgili bir bağım yok :)

sn hocam tavsiye forumu için sizin beyanınız doğrudur .
sn Sota hocam özür dilerim

fakat videolarda sizin görüntünüz ve konuşmanız var .
sonuç olarak sizi izliyoruz ve konuşmanızın etkisi ( tavsiyeler )

örneğin LG almak sizin videoyunuz aklıma geliyor .
arkadaşlara örnek gösteriyorum .
bir düşünce alıp almamak ????

davet Atmaca Elektronik Pazarlama direktöründen gelmiş
bu davet arge araştırma , vs gibi ne ad veriliyorsa bu birimden gelseydi .
Üretim alanlarını görebilmem amacı .

sizce pazarlama mı ?
daha iyi bilir
bu işi araştıran ve yapan
bu firmada bu birimler beraber olabilir .

etkiniz !!!
yani başarıya ulaştığınız ispatıdır , devamı ise bilinçli tüketici hakları .
tarafsız yaklaşım her firma için gerçekleri göstermek .
kailte ,performans , fiyat , servis , yedek parça , ileri yıllar durumu vs gibi önerileriniz için

TEŞEKKÜRLER .

makale

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

serhan 

Aktif Üye
10 Ara 2017
271
Sunny hadi diyelim on numara bir üretim bandında harika ürünler üretiyor bunu yapsa bile berbat bir servis kalitesi var tabiki öncelik üretim kalitesi fakat sonrasında bunu taçlandıracak bir servisin yoksa bana altında verse almam.
Açıkcası şunu bilsem bulunduğum şehirdr en iyi servisi kim işletiyor çözüm odaklı kim gider o markanın ürünlerini alırım mesela arçelik çamaşır makinem var servis geldi makine şiddetle yerinden oynadı yanık kokusu geldi içindeki çamaşırlarda koku oldu tekrar yıkamak zorunda kaldık çamaşırları servis çağırdım abi olurmu öyle şey diyor zaten koku imkansız diyor birde örnek veriyor sen tencere de yemek yaparken tencere yansa içindeki yemek kokarmı diyor tanburun içine koku almazmış ulan yemek kokmayı bırak yanar bile ısıdan dedim sustuk hep beraber bana tanbur temizleyici sattı onla çalıştırdık makineyi gitti bende gittim baktım bu makine ilerde bana bela olacak garantisini uzatmamıştım onu uzattırdım ama bilsem ki almadan arçelik servisi bu arkadaşlar asla almazdım çok uzun yazdım :) özetle Üretim kalitesi kadar servis kalitesi de çok önemli firma arkasında duracak malının en ufak bir arızada bizi servisle kanlı bıçaklı yapmayacak

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Sunny hadi diyelim on numara bir üretim bandında harika ürünler üretiyor bunu yapsa bile berbat bir servis kalitesi var tabiki öncelik üretim kalitesi fakat sonrasında bunu taçlandıracak bir servisin yoksa bana altında verse almam.
Açıkcası şunu bilsem bulunduğum şehirdr en iyi servisi kim işletiyor çözüm odaklı kim gider o markanın ürünlerini alırım mesela arçelik çamaşır makinem var servis geldi makine şiddetle yerinden oynadı yanık kokusu geldi içindeki çamaşırlarda koku oldu tekrar yıkamak zorunda kaldık çamaşırları servis çağırdım abi olurmu öyle şey diyor zaten koku imkansız diyor birde örnek veriyor sen tencere de yemek yaparken tencere yansa içindeki yemek kokarmı diyor tanburun içine koku almazmış ulan yemek kokmayı bırak yanar bile ısıdan dedim sustuk hep beraber bana tanbur temizleyici sattı onla çalıştırdık makineyi gitti bende gittim baktım bu makine ilerde bana bela olacak garantisini uzatmamıştım onu uzattırdım ama bilsem ki almadan arçelik servisi bu arkadaşlar asla almazdım çok uzun yazdım :) özetle Üretim kalitesi kadar servis kalitesi de çok önemli firma arkasında duracak malının en ufak bir arızada bizi servisle kanlı bıçaklı yapmayacak
Arkadaşın kafası güzelmiş, verdiği örneğe bayıldım... :hihi

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ne yani abi, Şimdi sen arabayla kurt kapanından geçsen lastik patlamaz mı?

Patlaaaaar, E o zaman daha ne? Tamburda da koku olmaz . :ok

:kop

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Usta, yakındır Vestelin mesaj atması :kop
aynen... teklif gelirse zorludan ağırdan al ustam bize çok çektiriyorlar. özellikle bu çıkardıkları tv lerde bilgi paylaşmamaları çok can sıkıcı. son aldığım tv yi aldığıma bin pişman oldum sam.va panel li tv yi, ips panel sanarak aldım kazığın üzerine oturdum tabiri caiz ise. görüntü rezalet...

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
aynen... teklif gelirse zorludan ağırdan al ustam bize çok çektiriyorlar. özellikle bu çıkardıkları tv lerde bilgi paylaşmamaları çok can sıkıcı. son aldığım tv yi aldığıma bin pişman oldum sam.va panelli tv yip ips panel bilirek aldım kazığın üzerine oturdum tabiri caiz ise. görüntü rezalet...
55UHL960 VA Panel diye forumda açıklama yapıldı sen nereye baktın IPS panel gördün :hihi

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
55UHL960 VA Panel diye forumda açıklama yapıldı sen nereye baktın IPS panel gördün :hihi
başa gelecekse göz kör olurmuş dostum, mutlu bayramlar... elden çıkarmaya bakacağız gayri.
bu arada ilk aldığım 55UHL950 IPS paneldi gözüm orada takılı kalmış olabilir manyak görüntüsü var başımı döndürdü.

o bakımdan 960 çıkınca birde mb130e olunca + 2 USB 4 HDMI olunca üzerine atladık lakin altında kaldık:bilmiyom

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri