Atmaca Elektronik'den (Sunny Axen) Davet Aldım

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Ben neden burada halka açık mecrada yazdım zannediyorsun? :kas

Gidip de dönmemek var yiğidim, Görev Şehidi yazdırmayı unutmayın mezar taşıma :kiskis

Na yalan söyleyeyim sen yazana kadar aklıma gelmemişti, Güzel fikir tek gitmemek :kiskis
Abi hem tek gitme hem de kayıt yapma isteğinde bulun ama program planlı olursa bildiğimiz şeyleri göremeyebiliriz, geçerken beni Bursa'dan al gurur duyarım senle beraver çarpışmaktan ?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
İstanbulda olsam yanına uğrardım zaten forumdan zor cevap yazıyorsun. Youtubeden cevap alabildim anca ? Söylediğin modeli aldım hatta.
Vallahi kim nerede denk gelirse orada cevap yazıyorum.

Forum hep bizim önceliğimiz zira burası bizim yuvamız, aile ortamımız, Bildiriler nereden karşıma çıkıyorsa oradan en erken şekilde cevaplamaya çalışıyorum.

Yine de önemli olan cevap almış olmanız :kiskis

Forum dışında

Twitter
Wp
Facebook
İnstagram
Mail
Youtube
Telefon

Derken artık tatlı bir tebessüm ile yolda ''AAbi ben seni tanıdım, bizim bir tv vardı'' diye söze başlayan kardeşlerimizin sorularını da sokakta cevaplamaya başladım :kiskis

Bir gün bir klima montajında evin oğlu 5 dakika boyunca yüzüme baktıktan sonra birden ortadan kayboldu ve 5 dakika sonra koşarak gelip ''Ben Biliyordum Sen o sun'' diye parmaklarını sallamıştı bana :kop Odasına gidip telefonundan kanalıma girip teyit etmiş benmiyim değilmiyim diye :kiskis

Yani sorular bir şekilde bizi buluyor canım hocam :kiskis

Ayrıca Sen İstanbulda olsan da yanıma uğrayamazdın, Ben Fethiyedeyim :kiskis

T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30
Vallahi kim nerede denk gelirse orada cevap yazıyorum.

Forum hep bizim önceliğimiz zira burası bizim yuvamız, aile ortamımız, Bildiriler nereden karşıma çıkıyorsa oradan en erken şekilde cevaplamaya çalışıyorum.

Yine de önemli olan cevap almış olmanız :kiskis

Forum dışında

Twitter
Wp
Facebook
İnstagram
Mail
Youtube
Telefon

Derken artık tatlı bir tebessüm ile yolda ''AAbi ben seni tanıdım, bizim bir tv vardı'' diye söze başlayan kardeşlerimizin sorularını da sokakta cevaplamaya başladım :kiskis

Bir gün bir klima montajında evin oğlu 5 dakika boyunca yüzüme baktıktan sonra birden ortadan kayboldu ve 5 dakika sonra koşarak gelip ''Ben Biliyordum Sen o sun'' diye parmaklarını sallamıştı bana :kop Odasına gidip telefonundan kanalıma girip teyit etmiş benmiyim değilmiyim diye :kiskis

Yani sorular bir şekilde bizi buluyor canım hocam :kiskis

Ayrıca Sen İstanbulda olsan da yanıma uğrayamazdın, Ben Fethiyedeyim :kiskis
Hadi ya yakınsın yine. Dükkan nerede Fethiye'de ?

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Forumda boyu 185+ kilosu 95+ olan izbandut gibi arkadaşlar aranıyor. :kiskis

Ya o değil de; ben o fabrikalarını gösteren videoyu bir türlü bulamadım. Konfeksiyon atölyesi gibi bir ortam vardı.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt