Atmaca Elektronik'den (Sunny Axen) Davet Aldım

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Youtube kanalıma yazan, Atmaca Elektronik Pazarlama direktörü Sn Arif Yıldırım; Üretim alanlarını görebilmem amacı ile nazik bir davette bulundu.

Mümkün olan ilk fırsatta, bir program dahilinde ziyaret gerçekleştirmekten mutluluk duyacağımı belirttim kendilerine :ok

SUNNY.png

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Axen cihaz alıp iade etmiş biri olarak ne servisini ne cihazlarını kesinlikle önermiyorum. İade işlemi için servis, fabrika birçok yer ile konuştum ve kesinlikle profesyonel değiller.Davet güzel bu ayrı bir konu ama o üretim sonucu ne kalitede bir ürün ortaya çıktığı önemli. Tv kutudan çıktığında kapakları yerine kendim oturttum mesela vs. Üretimi görmek güzel olacaktır ama meyvesini tavsiye etmiyorum. Konu dışına saptiysam kusura bakmayın

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Axen cihaz alıp iade etmiş biri olarak ne servisini ne cihazlarını kesinlikle önermiyorum. İade işlemi için servis, fabrika birçok yer ile konuştum ve kesinlikle profesyonel değiller.Davet güzel bu ayrı bir konu ama o üretim sonucu ne kalitede bir ürün ortaya çıktığı önemli. Tv kutudan çıktığında kapakları yerine kendim oturttum mesela vs. Üretimi görmek güzel olacaktır ama meyvesini tavsiye etmiyorum. Konu dışına saptiysam kusura bakmayın

Konunun gayet içi zira üretim-satış-pazarlama konusunda yanlışları-eksikleri olduğunu bildiğimiz bir üreticiden bahsediyoruz. Yine de herkesin söz hakkı var elbette. Benim yanıldığım noktalar, haksız ithamlarım olabilir, Eğer öyle ise bir özür videosu çeker doğrularını yazar, ama yine de firmanın yaptığı yanlışların üstüne basmaktan geri durmam o ayrı konu. :ok

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Hocam en çok ne isterim biliyor musun?

Özür videosu çekmeme gerek olacak derecede ileri bir teknoloji görmeyi ?
Her firmanın misyonu ve konumu vizyonu bellidir hocam... Bunu göz önünde bulundurmak önemli.

Buraların meşhur lafı vardır.
"Ne kadar ekmek o kadar köfte"
Yöresel şivesi de;
"Ne ka, e'mek o ka köfte"

:kas

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt