Atmaca Elektronik'den (Sunny Axen) Davet Aldım

Hadi Şahin Çevrimdışı

Hadi Şahin 

Aktif Üye
14 May 2018
153
Yanılmıyorsam MediaMarkt'de Peak marka olarak da satıyorlardı Sunny. Hem Peak hem de Axen'i kontrol ettiğimde:
Görüntü kalitesi rezaletti ve yanlış hatırlamıyorsam sanki harici uydu alıcıyı Tv'nin arkasına monte etmiş gibi bir tasarımı vardı.
Hiç beğenmemiştim TV'leri. TV'ler Peak 32, Axen 40 inç'ti.

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Böyle davetler bence çok olumlu hareketler.En azından tüketici ile birebir ilişki kurabilme şansını yakalamış.Tecrübeli birinin fikirleri firmalara da biz tüketicilere de çok faydası olacak kanaatindeyim.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Ben neden burada halka açık mecrada yazdım zannediyorsun? :kas

Gidip de dönmemek var yiğidim, Görev Şehidi yazdırmayı unutmayın mezar taşıma :kiskis

Na yalan söyleyeyim sen yazana kadar aklıma gelmemişti, Güzel fikir tek gitmemek :kiskis
Bende geliyim abi yeterli cüneyt arkın gibi bişey olursa takur tukur bitirir çıkarız işi:haha1:haha1:haha1:haha1

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hocam en çok ne isterim biliyor musun?

Özür videosu çekmeme gerek olacak derecede ileri bir teknoloji görmeyi ?
A Adem Helvacı hocam seni davet ettiklerine göre hazırlık yapmışlardır birşeyler gösterecekler muhakkak amaç senin gönlünü almak firmanın imajını yükseltmek birde kendi reklamlarını yapmak reklamın iyisi kötüsü olmaz anlayışı senin fabrikayı gezdiğin videoyu sitelerinede koyarlar güzel düşünmüşler aklıma bir soru takıldı kapalı kapılar arkasında iş anlaşması teklif etmesinler şimdi 100 numaralı adam misali :hihi

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Böyle davetler bence çok olumlu hareketler.En azından tüketici ile birebir ilişki kurabilme şansını yakalamış.Tecrübeli birinin fikirleri firmalara da biz tüketicilere de çok faydası olacak kanaatindeyim.

Samimi kanaatimdir ki yıllardır sevgili Sota Sota İle bunu konuşur ve değerlendiririz ki üreticiler aklı başında bu işin peşinden koşan forumları yok sayamayacaklar

Aklımızdakileri hayata geçirebilirsek ilerleyen yıllarda ciddi beyan ediyorum ki tavsiyeforumu şirketleşir, ofisini kurar, tüketici avukatlığı rolünde daha büyük işlere imzasını atar.

Herkesi memnun edemeyiz. Herkes bizi sevmek zorunda da değil. Hasetlerinden çatlayıp bize kara çalmak isteyenler de elbette olacaktır lakin sizlerden aldığımız güven ile bunun başarılabileceğine inanıyor ve diyorum ki "Bu bir başlangıç" :ok

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Hocam en çok ne isterim biliyor musun?

Özür videosu çekmeme gerek olacak derecede ileri bir teknoloji görmeyi ?
sen çok yaşa sevgili @ado bu kadar adalatli adil şeffaf birini uzun zaman lardır arar olmuştuk :clap2 :clap2 :clap2
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

sevgili adem üstad birde kendilerine şunu söylemeni rica ederim 20 yıllık uydu işi yapan biri olarak söyliyorum atmaca bir adım öne çıkmak istiyorsa tv kartına entegre etmiş oldukları 2 kuruşluk uydu tuneri ni biraz daha kaliteli yapsınlar. gerçi tüm büyük üreticilerde durum aynı, lakin dediğim gibi madem davet gelmiş insanların en çok izlediği şey nedir bu tvlerde elbetteki üzerine çakılı dahili uydu. peki bu firmalar bu kadar
"salak mı ki nerede beş para etmez bir tuner varsa milyarlık panellere takıyorlar çok çok garip??? mesele maliyet mi asla değil, çünkü görüyoruz mini hd ve mini 4k hd kutularda yok yok adeta codi den tutunda stalker, xtream, vod,vs her şey var ve çok seri, taşıma, silme, ekleme, infobar daki içerik detayları, servis sağlayıcı isimleri, data veri akışı bilgisi, tp frekans bilgileri, sinyal metrede zaman göstergesi, yetişkin uyarı bildirimi iconu, internete bağlı olup olmadığına gösteren eklenti, bunları yapmak tamamen yazılımsal durumlar, o bakımdan bu özellikleri ilk ekleyen firma inanıyorum ki bir adım öne çıkacaktır... tabi ki de panel işlemci anakartı gözardı etmeden yazdım @adem hocam saygılar...

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri