Askıda Fatura Kampanyası ile 2 Günde 7 Milyona Doğru Koşuluyor

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,153
Kim yaparsa yapsın , yani şöyle bir oluşuma , hizmete , faturasını yatıramayan insanların faturalarını , durumu biraz daha iyi olan insanların yatırmasına karşı olmak , bunun yapılmasını istememek , en beteri bir de engellemek için saldırılar da bulunmak , tamam anladık vicdansızsınız da sizde ufacık olsa da Allah korkusuda mı yok.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Bizim hanım geçenlerde "alo ,bunlar hep İstanbul -Ankara'dan bahsediyorlar ,bizim belediye çalışmıyor mu acaba ,ondan mı bahsetmiyorlar dersin" dedi ,bende " o kanallar İstanbul-Ankara kanalları ,bakma ulusal kanal dediklerine ,hepsi belli şehri temsil ediyorlar ,aç tv35'i gör İzmiri" dedim :)

NOT:
Konu ,ile alakası yoktur ,sadece İstanbul-Ankara olayından dolayı yazdım ,mesajım yok hükmündedir yani :kiskis

A Çevrimdışı

arven5959 

Aktif Üye
8 Nis 2020
97
46
Askıda fatura veyaveya benzeri uygulamalı hangi parti yaparsa yapsın benim nezdimde yanlış bir uygulamadır ucu açık su kaldırmayan bir konudur yardımları yaparken gerçek sahibine gittimi yandaş olan insanların mı faturası ödeniyor zenginlerin faturalarında ödeniyor mu belediye çalışanlarının mı faturası mı ödeniyor gibi bir çok soru sorulabilir belediyelerin bu şekil halktan para toplaması bence son derece yanlıştır bu ülkede halkın parası ile belediyelerin terör örgütü para aktardığı zamanlar oldu belediyelerin asli görevi hizmet etmektir para toplamak veya askıda fatura adı altında yardım toplamak değildir bu hizmetler kaymakamlığın veya devletin denetiminde olmalıdır

A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647
Ya ben zaten ''Milyar'a koşuyor'' dedim, Milyar demedim.

Niye böyle dedin, diyene değil dedirtene bak demişler. İnşaallah ilk dediğin rakamlara varır da geçerde diyorum, ama askıda şimdilik okadar fatura çıkmayacak herhalde. Ama devam eder son vermezlerse neden zamanla ulaşmasın...
Çok güzel olmuş işte budur, hep böyle yönettikleri vatandaşlar için iyilikte yarışsınlar, demek en güzeli. Bir çok insan kafası rahat edecektir ödendiğini görünce.
:clap2

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Niye böyle dedin, diyene değil dedirtene bak demişler. İnşaallah ilk dediğin rakamlara varır da geçerde diyorum, ama askıda şimdilik okadar fatura çıkmayacak herhalde. Ama devam eder son vermezlerse neden zamanla ulaşmasın...
Çok güzel olmuş işte budur, hep böyle yönettikleri vatandaşlar için iyilikte yarışsınlar, demek en güzeli. Bir çok insan kafası rahat edecektir ödendiğini görünce.
:clap2

Aslında vatandaş olarak bizim de beklentimiz bu yönde olmalı bence.

Ticari dünyada nasıl ki gsm operatörlerinden hangisi bize daha iyi hizmet sunuyorsa onu tercih ediyorsak ve kendilerini tercih etmemiz için rekabet içerisinde mücadele ediyorlarsa, Bana göre yerel yönetimler ile genel yönetim de bizi memnun etmek için kırk takla atmalı.

İktidarda kim olursa olsun bakın samimiyetle yazıyorum, AKP dahil kim olursa olsun, ADAM GİBİ MUHALEFET olmadıkça vatandaşın yüzü gülmez.

Yarın X bir parti iktidara gelir ve AKP iyi muhalefet edemez ise yine bizden çekeceği var zira biz vatandaşlık haklarımıza, özlük haklarımıza bakarız yoksa bana ne kimin iktidar kimin muhalefet olduğundan.

Bu bence çok güzel bir örnek ve bu nedenle Mansur Başkana, Zeydan Başkana, Ekrem Başkana ve daha nicelerine gönülden tebriklerimi iletiyorum zira onların bu örnek davranışları ciddi şekilde iktidarı ve ona bağlı belediyeleri kamçılıyor.

Ellerinde iktidar olanağı var iken hiç bir iş yapmayan belediyelere örnek teşkil ediyor bu engellenmeye çalışılan belediyelerin yaptıkları.

Vallahi demek isteyince oluyormuş cidden çok seviniyorum böyle işler oldukça :ok

Haydi şimdi karşı atak olarak daha iyisini bekleyelim bence diğer partilerden :ok

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Askıda fatura veyaveya benzeri uygulamalı hangi parti yaparsa yapsın benim nezdimde yanlış bir uygulamadır ucu açık su kaldırmayan bir konudur yardımları yaparken gerçek sahibine gittimi yandaş olan insanların mı faturası ödeniyor zenginlerin faturalarında ödeniyor mu belediye çalışanlarının mı faturası mı ödeniyor gibi bir çok soru sorulabilir belediyelerin bu şekil halktan para toplaması bence son derece yanlıştır bu ülkede halkın parası ile belediyelerin terör örgütü para aktardığı zamanlar oldu belediyelerin asli görevi hizmet etmektir para toplamak veya askıda fatura adı altında yardım toplamak değildir bu hizmetler kaymakamlığın veya devletin denetiminde olmalıdır
Konuyu okurken, ilk kim muhalif olacak diye düşünmüştüm... Tebrikler. :ok

Ankara'da da, sayaçları teröristler okuyor buna da bi çözüm bulunması lazım... Ha gayret.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Konuyu okurken, ilk kim muhalif olacak diye düşünmüştüm... Tebrikler. :ok

Ankara'da da, sayaçları teröristler okuyor buna da bi çözüm bulunması lazım... Ha gayret.
Adam doğru söylüyor neden tersledin ki?
Belediyelerin görevi değil para toplamak adam haklı. Parayı, devletin bütün imkanlarını bedava kullanıp günde 3 kere sms gönderip hükumet toplar :ok

O terörizm ağı oluşturan belediyeleri meclise belediyeler soktu ve o belediyelerin iş makineleri ile açılan HENDEKLERİ de zaten hep bu cehape zihniyetinin savcıları görmezden gelmişti.

Beş maske dağıtamayan zihniyet ile, vatandaşın yarasına merhem olmak için çırpınan zihniyetten tercih edilmesi gereken, elbette ki beş maskeyi dağıtamayanı olmalıdır, e malum dağıtmaya değil toplamaya alışık olduklarından ötürü alışmadık mabut da don durmuyor zaar :ok

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Evet bence belediyelerin haddine değil böyle askıda fatura falan. Yoksa asılan Adnan Mendese'e mi gönderme yapıyorsunuz??? Biz yer miyiz bu numaraları.

Bu bir darbe hazırlığıdır arkadaşlar. "Askıda" diyerek, cumhurbaşkanımızı asmakla tehdit ettiklerini görmeyecek kadar kör müsünüz?

Bence o yüzyılların geleneği olan "askıda ekmek" uygulaması da olmasın. Fırının teröristlere ekmek vermeyeceğinin garantisi mi var? Hem fırın ekmek yapsın, onun görevi ekmek yapmak siyaset değil. Kendini devlet yerine koyup utanmadan sıkılmadan askıya ekmek mi koyulur!!!!!!111 Darbe girişimi de olabilir, her şey olabilir.

Şu kadarcık şeyi düşünemeyip bir de adamız diye geziyorsunuz ortada. Yazık!

A Çevrimdışı

arven5959 

Aktif Üye
8 Nis 2020
97
46
Domestos Domestos, muhalefet değil bu türkiyenin gerçekleri maalesef daha dün gibi hangi yönetim yaparsa yapsın yine aynı görüşümü söylerim 80 veya 90 liralık bir erzak kutusuna 150 istersen ben bunun altında art niyet ararım adam 500 lira 600 lira ve üstü faturasını oraya yükleyip bana ödetmek için kampanya yaparsa tabiki itiraz ederim bu fakirin harçadığı fatura olamaz ben keyfiyetsiz harçamış onun faturasını ödeyemem bugün girdim baktım kardeşim 800 TL fatura bu şimdi fakir faturası mı ankarada ki sayaç okuyana o benim değil belediyenin bileceği iş ha bu arada bu askıda fatura uygulamasında vatansever hain diye maalesef ayrılmıyor gibip bir vatan hainin faturasını ödemek benim kanıma dokunuyor aynı mecliste olanlar gibi

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Domestos Domestos, muhalefet değil bu türkiyenin gerçekleri maalesef daha dün gibi hangi yönetim yaparsa yapsın yine aynı görüşümü söylerim 80 veya 90 liralık bir erzak kutusuna 150 istersen ben bunun altında art niyet ararım adam 500 lira 600 lira ve üstü faturasını oraya yükleyip bana ödetmek için kampanya yaparsa tabiki itiraz ederim bu fakirin harçadığı fatura olamaz ben keyfiyetsiz harçamış onun faturasını ödeyemem bugün girdim baktım kardeşim 800 TL fatura bu şimdi fakir faturası mı ankarada ki sayaç okuyana o benim değil belediyenin bileceği iş ha bu arada bu askıda fatura uygulamasında vatansever hain diye maalesef ayrılmıyor gibip bir vatan hainin faturasını ödemek benim kanıma dokunuyor aynı mecliste olanlar gibi
Şuraya kanına dokunacak yüzlerce şey yazarım ama nafile... Sen haklısın deyince kavga olmaz derler.

Sağlıcakla.

Geri
Üst Alt