Askıda Fatura Kampanyası ile 2 Günde 7 Milyona Doğru Koşuluyor

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
İstanbul Büyükşehir Belediyesi, hükumetin tüm engelleme çabalarına karşın halka yardım için zekâ dolu yolları kullanmaya devam ediyor.

Biliyorsunuz değişik gerekçeler ile engellenen yardım kampanyaları ve el konulan hesaplar nedeniyle şu zor günlerde iktidar harici belediyeler halka yardım dağıtmakta büyük güçlükler yaşıyordu ve halen yaşıyor.

Bu engelleri aşmanın değişik yolları Adana, Ankara, İstanbul, Eskişehir gibi Büyükşehir Belediyeleri tarafından bulundu.

İşte bu Askıda Fatura kampanyası da buna güzel bir örnek.

Kampanyaya katılmaya çalıştım, 4 üncü denemem halen bir fatura ödeyemedim ama başaracağım.

Biliyorsunuz öyle ekonomik anlamda çok refah seviyesinde olan birisi değilim ve değiliz ama gücümüzün yettiği ölçüde 50-100 ne ise bir vatandaşımızın derdine derman olabilelim istiyoruz.

Gönlünden geçen arkadaşlar için de şuraya bir link bırakıyorum :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Arkadaş bu inanılmaz bir şey. Yemin ediyorum bu kaçıncı aynı ekranla karşılaşmam, Millet birbiri ile yarışıyor sanırım fatura ödemek için :alala

askida.png

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
"
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Sözcüsü Murat Ongun, Askıda Fatura uygulamasının ödeme sistemine yurt dışı kaynaklı siber saldırı gerçekleştiğini duyurdu ve ''Yurt dışı erişime kapatmak zorunda kaldık'' dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından başlatılan Askıda Fatura uygulamasının ödeme sistemine yurt dışı kaynaklı bir siber saldırı gerçekleşti.

İBB Sözcüsü Murat Ongun,Twitter hesabından yaptığı açıklamada saldırının ardından sitenin yurt dışı erişime kapatıldğını duyurdu.

şaşırdık mı, ben şaşırmadım şahsen. şaşırdığım tek şey akp'nin halen oy alabilme ihtimalidir.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Nihayet. ?

Aslında bizi bize bıraksalar, Halk olarak o kadar yüce gönüllü insanlarız ki bizler.

İnanıyorum ki şu faturaları ödeyenlerin kesinlikle sağı, solu, alevisi, sünnisi yoktur, Hepsi sadece İNSAN dır.

Şimdilik bu kadarın ayetti gücüm, Nasip olursa daha da devam ederiz inşallah.

Her kampanya böyle şeffaf ve gönülden olsun, katılmayan Adem de tavsiyeforumunda yazar olsun :kiskis

odendi.png

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Ya ben zaten ''Milyar'a koşuyor'' dedim, Milyar demedim.

Nasıl abi, siyasilerden bir şeyler kapmışmıyım? :kas

:kiskis

Özgürüm teşekkür ederim düzeltme için kardeşim. Başlığı düzeltecektim vazgeçtim, nasılsa amacımız forum içerisinde sohbet olsun :ok
Sen ben yapsak neyse ama dün önemli bir Chp mv, hatta bilişimde çok başarılı bir vekil 1.4 milyar (milyon olmalıydı) dedi ve bunu cumhurbaşkanlığının kampanyasında toplanan 1.9 milyarla(bu doğru) kıyasladı, cahilliğin okumakla bir ilgisi yok bazen cidden büyük hayal kırıklığı yaşıyorum, Tanrım biz bunları hakedecek ne yaptık diye

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt