Araç Muayenede Dikkat Edilecekler

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Allah'tan uymuyor :tara Uysa airle falan çıkıcan karşımızda abim :hihi
Bence Adem abiden böyle bir şey beklenir air basit kaçar:kas

images-37.jpg

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Gaza getirmeyin beni :kas

Bu tarz değil de, şu elektronik amortisör sistem kurulan genelde Honda Civic tarzı arabalar çok denk geliyor trafikte.

Özellikle ışıklarda beklerken vs o esnada hop hop hop yukarı aşağı indirip zıplatmayı pek seviyor gençler :kiskis

Air abi o kaliteli yapılmaz ise adam öldürmeye bire bir körük patlarsa araba kafaya geçiyor direk

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Adem abi en son seninle konuşmuştuk , hiç düşünmediğim bi yerden kaldım.

Ön arka lastik ebatları farklı
App plaka
Cam filmleri
Led zenon (uzun,kısa ve sisler)
Ön park ampulleri farklı renk
Spor yaylar
Tavan renk farklı ( kaplattığınız yerden fatura alıp tüvtürke öyle geliyorsunuz)

gibi şeylerden kusursuz geçti. Artı olarak egzoz vardı onu söktürmüştüm kesinlikle ağır kusur. Tek kaldığım nokta 'lastikte kesik varmış' .Ağır kusur olarak kaldık.Hiç tahmin etmemiştim . Lastik değişip tekrar gidiceğim. Gidecek olan arkadaşların dikkatine..

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50

App plaka
Cam filmleri
Spor yaylar
Tavan renk farklı ( kaplattığınız yerden fatura alıp tüvtürke öyle geliyorsunuz)

gibi şeylerden kusursuz geçti. Artı olarak egzoz vardı onu söktürmüştüm kesinlikle ağır kusur. Tek kaldığım nokta 'lastikte kesik varmış' .Ağır kusur olarak kaldık.Hiç tahmin etmemiştim . Lastik değişip tekrar gidiceğim. Gidecek olan arkadaşların dikkatine..
Ben görevli olsam, sistem bu kadar değişikliği hafif kusur olarak kabul ediyorsa, lastiğin yarığından bırakmaz ama lastiğin durumunu söylerdim...

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Ben görevli olsam, sistem bu kadar değişikliği hafif kusur olarak kabul ediyorsa, lastiğin yarığından bırakmaz ama lastiğin durumunu söylerdim...
Ben geçen sene ruhsata aracın kilosunu noter yanlış yazmış diye saçma biçimde kaldım çünkü aynı ruhsatla 4 kere geçmişti araç, tekrara gittiğimde fren hidroliği delinmiş farkında değildim, ağır kusur olmasına rağmen insan evladına denk geldim de geçirdi sağolsun çıkışta hemen tamir ettirdim

R Çevrimdışı

rabitelli

Aktif Üye
20 Kas 2019
423
50
Parmak kadar kopuklar vardı yanakta. Hafif kusur yazıp uyarmıştı "abi böyle dolanma, tehlikeli diye"

Biraz da; bi gece öncesinde karısından dayak yeyip yemediğinin etkisi var galiba. Ha bir de sabıkalı istasyonlar var. Örneğin esenyurt. Asla gitmemek lazım oralara. Personel saracak yer arıyor ?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

App plaka
Cam filmleri
Spor yaylar

Yapma beyaaaaa , Çok sinir bozucu durum.

İşin ilginç yanı, yukarıda bir sürü faul var aynen benim arabada olduğu gibi, ama lastikten kalmış çok enteresan.

Rabitelliye katılıyorum, bir gece öncesi önemli :kas

:kop

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri