Arabam 4 aydır yatıyor ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Yatan araba her zaman değişik yerlerden sorun çıkarır.Lastik, akü , hareket edip yağlanması gereken parçalar vs. Emmi en iyisi bize bir araba lazım şimdi küçük anaokuluna gidip gelecek onu gönder bak hiç durur mu yerinde hemde otomatik :bye
Ben bu cevabı bir yerlerden hatırlıyorum sanki ,rüzgarın etkisi ile geri mi geldi yoksa cevap :haha1

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
sat abi sat bi daha bu fiyatları bulamazsın.
Dur hele şu evlere bakayım (köy evi) ,beğenmezsem satarım.Ev sahibinin birisi Ankara'dan gelecekmiş ,İzmirde kimsesi kalmamış ,öyle dedi bana :) ,diğeri kısmetse cuma günü gideceğim,çünkü arkadaş tarlasına o gün gidecekmiş veya kötü ihtimalle c.tesi günü göreceğim evi :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bencede satsın seçimlerden sonra ötv aşağı çekilecek piyasa yüksek iken satmakta fayda var
Koysun parayı kenara sonra daha iyisini alır araba şart ise hem yatan araba ile uğraşmamış
olursun Emmi sat gitsin:ok
:hihi
Bana bodrum kattaki tavanda asılı balta hikayesi gibi geldi yıldırım ,hani gelin odun almaya bodruma gitmiş,geri gelmemiş diye başlayan bir hikaye var ya :)
Yani seçim olacak,ötv aşağıya çekilecek,piyasa da düşecek ha :haha1

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
:hihi
Bana bodrum kattaki tavanda asılı balta hikayesi gibi geldi yıldırım ,hani gelin odun almaya bodruma gitmiş,geri gelmemiş diye başlayan bir hikaye var ya :)
Yani seçim olacak,ötv aşağıya çekilecek,piyasa da düşecek ha :haha1
izleyip görelim Emmi ikinci EL ederi 2023 den sonra yarı yarıya düşecek senin arabanın :kiskis

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Sen satmak istiyorum ama satamıyorum izin yok desene Emmi :kiskis
Bizde demokrasi var ,2 ye karşı 1 oy aldım ,kardeşlerimi çağırayım dedim ,hanım "ben de çağırırım" deyince kaybettiğimi anladım,çünkü hanım tarafı Sivas'lı,7 kardeş biz ise 4,bu kez 8 ze 4 oy olacaktı ,vazgeçtim ,hiç değilse 2ye 1 oldu diyorum şimdi :haha1

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bizde demokrasi var ,2 ye karşı 1 oy aldım ,kardeşlerimi çağırayım dedim ,hanım "ben de çağırırım" deyince kaybettiğimi anladım,çünkü hanım tarafı Sivas'lı,7 kardeş biz ise 4,bu kez 8 ze 4 oy olacaktı ,vazgeçtim ,hiç değilse 2ye 1 oldu diyorum şimdi :haha1
Emmi sen 1-2 senedir arabayı satmak istiyorsun hep engel çıkıyor Satmana karşı değiller
Bence ama satarsan sen birdaha araba almazsın onu biliyorlar ondan sattırmıyorlar :kiskis

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Emmi sen 1-2 senedir arabayı satmak istiyorsun hep engel çıkıyor Satmana karşı değiller
Bence ama satarsan sen birdaha araba almazsın onu biliyorlar ondan sattırmıyorlar :kiskis
1-2 senedir mi ,daha dur araziyi yeni sattım,3.5 ay oldu ,nasıl gidecektim araziye bisikletle mi ,50km yol zaten mübarek ,60şında 50 km pedal mı çevirecektim ,kendime işkence yapmak gibi bir şey bu :hihi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Gençler hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim ,bu konuyu bilip de görmezden gelenlere de çok teşekkür ederim (sevgili kemal abi, bak dediğini yazdım :) ) ,dün aküyü taktım ,başımda yan apartmandan kemal abi ,komşum mustafa,murat,mobilyacı önder,karşı apartmandan meraklı melahat komşum(ismimi yazma alattin bey dedi :kiskis ),süleyman , cengiz ve işe giderken sevgili ali'nin meraklı bakışları altında (bu yazdıklarım tamamen gerçektir,tiyatro gibi oldum valla :) ), hatta yoldan geçenler bir durup bize baktılar iyimi :haha1
Kontağı çevirdim ,araba çalıştı ,hiç gaz vermedim belki 6-7 dakika böyle çalıştı ,tabii alkış koptu (nedendir bu sefer utandım alkışlardan lahavleeee) ,sonra D getirip hadi bismillah deyip gaza hafif dokundum ve yallah benzinciye .Lastikler biri 21 diğerleri 23 inmiş ,önce onları şişirdim ,sonra pompaya yanaştım ve ...
sonrasını muhabbette anlatırım ,sonuçta araba çalıştı ,tekrar herkese teşekkür ediyorum ? Bu arada + ucunu çıkarttım aküden :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt