Arabalar üzerine genel sohbet

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Oralarda tamir ettirmesi arabadan pahalıya mal olacağı için, hurdaya verilse üste para isteneceği için öyle. Buradaki ilanları hatırladım bir an;

2012 model SIFIR KOKUSU ÜZERİNDE Polo. (Parfüm sıktıysan tamam da 2012 model aracın sıfır kokusu?) :haha :haha :haha
🤣🤣 Aklini kullanırsan tamir pahalı değil, arabanı çok seviyorsan düşük km bir çıkma motor al 300 400 euro arası montaj yaptır

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Montajı ne kadar? Ya da şöyle sorayım saatlik ücreti ve tahmini süre ne kadar?
Saatlik ücret ancak servisler uygular diğer seyler konuşur anlaşırsin, tanıdık varsa ucuz olur. Ben araçtan anladığım için, arızalı parçaları online sipariş veriyorum ve sadece işçilik için gidiyorum. Başkasının 400 euroya yaptığı şey bana en fazla 150 200 arası tutuyor.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
Saatlik ücret ancak servisler uygular diğer seyler konuşur anlaşırsin, tanıdık varsa ucuz olur. Ben araçtan anladığım için, arızalı parçaları online sipariş veriyorum ve sadece işçilik için gidiyorum. Başkasının 400 euroya yaptığı şey bana en fazla 150 200 arası tutuyor.
İşte bizler için bu kurallar zaten geçerli değil. Ama gerçekten anlamayan birisi için de maliyetlerin uygun olacağını söyleyebilir miyiz?

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
artik fonksiyonlara bakan insan sayisi cok az ülkdn bagimsiz olarak . herkes gösteris pesinde arap kültürünün etkisi avrupaya göcen araplar sayesinde yayiliyor
tabiki sosyal medyanin bunda etkisi büyük ama asil önemli rol afro amerikalilardan devsirme avrupada yasayan araplarin yaptigi rap sarkilari ve bunlarin kilipleri
bu kliplerde lüks hayati övüyorlar ve bunlari elde etmek icin illegal isler, hirsizlik ve uyusturucu satisi gibi seyler yapmak gerektigi anlatiliyor avrupali hansin cocuguda bu kültürle yetismis arap cocuklariyla ayni okula gidiyor onlarda etkileniyor

Orada durmamız iğrenç
Bir Benz'in önünde on ağır adam
Sadece Cartier için 30 bin, tamamen anlamsız
Ama nasıl parladığına bak

bizi asla anlamayacaksın
Rolis ve AMG'ler
utanmalıyım
Siz hedefimizi biliyorsunuz ama yolumuzu kim biliyor?
Yemin ederim fazla bir şeyimiz yoktu
Bu gün Cepler hiç olmadığı kadar dolu
Ve şimdi kalp boş, aşk yok
Bunu biz Hak ettik

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
İşte bizler için bu kurallar zaten geçerli değil. Ama gerçekten anlamayan birisi için de maliyetlerin uygun olacağını söyleyebilir miyiz?
Bir insan bütçesini düşünüp bazı araştırmaları yapmıyorsa, hangi ülkede yaşarsa yaşasın detaylı sevilmeye mahkumdur 🙃 veya çok parası vardır umursamıyordur. 5 yıl kadar olmuştu Hollanda'ya geleli emekli Hollandal komşun arabamin şurası arızalı nerde ucuza yaptırırız diye bana sorardı. Demem o ki biraz araştırma yapmak iyidir yoksa severler 🙃

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
Ben konuya başka bir bakış açısı getireyim. Mike Brewer' mı, Edd China mı?
:krokop:kas

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
Edd, o gidince izlemeyi bıraktım. Mike bu işlerin adamı değil 😁
O zaman bende cevabımı vereyim. Edd olmayan bölümleri de izliyorum. Ama özellikle Ant karıncasının yaptıklarına gülmek için. O kadar kasıyor ki kendini. Mike Brewer' ı başından beri zaten sevmiyorum.

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
O zaman bende cevabımı vereyim. Edd olmayan bölümleri de izliyorum. Ama özellikle Ant karıncasının yaptıklarına gülmek için. O kadar kasıyor ki kendini. Mike Brewer' ı başından beri zaten sevmiyorum.
Ben viasat kanalında yayınlanan şu programıda çok severim ve tavsiye ederim. Düşük bütçeler ile birseyler yapmaya çalışıyorlar

1000009298.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt