Ankara Buluşmamız İçin Ön Araştırma Konusu

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Uçakla gelirsen havabüsler AŞTİ, Kızılay gibi belli bölgelere götürüyor zaten. Şuanda genel olarak AŞTİ gibi görünüyor geleceklere en uygun yer. Adem abinin geliş güzergahı üzerinde, diğer arkadaşın otobüsü oraya gelecek zaten, sen uçakla gelirden de dediğim gibi havabüs oraya gidiyor zaten. E metro durağı da orda. Diğer gelecek arkadaşların da durumunu netleştirmesi bir an önce plan yapılmasını kolaylaştırır :cak

Bu durumda Bana göre genel olarak dışarıdan gelecekler olarak bizim ilk buluşma yerimiz AŞTİ olacak gibi duruyor :kiskis

(Ne AŞTİ imiş arkadaş :kiskis)

Bu arada bu planlardan anladığım kadarıyla @tarık uğur kardeşim gelişi kesinleştirmiş ama hangi yöntemle geleceği muamma. İyi iyi bu da güzel :ok

Nalooo, Negemenn, NNsesin NNgeliyormu ? :kiskis

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Otobüs ile Ankara'ya geleceğim.
AŞTİ'den metroya binip anıtkabir veya tandoğan tarafına gelebilirim sanırım.
Mesele Anıtkabir'e gelmek değil de birbirimizi bulabilmekte bence.
Onu da metro istasyonunda buluşarak yapabiliriz diye düşünüyorum.
Tabi ben Ankara'yı pek bilmiyorum orası ayrı. :hihi

Ben biliyorum. İç Anadolu bölgesinde :kop

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
abi senin planın ne kalacak mısın? Ankara'da devam mı yoksa?

Tarıkcım Ankaraya 11:30 12:00 gibi anca giriş yapmış ve sizlerle buluşmuş olurum diye düşünüyorum. 15:00 e kadar sohbet muhabbet, 15:00 - 16:00 arası Anıtkabir ziyaretimiz, 16:00 sonrası muhtemelen biraz daha sohbet edersek ederiz etmezsek (zira geri dönüş için terminale yetişecek arkadaşlar olabilir) biz zaten Eskişehir'e geçeceğiz.

Aslında samimiyetle sadece o Güzel insan için geliyoruz oraya. O maneviyatı yaşamak, Saygımızı sunmak için lakin bu vesile ile sizlerle de görüşmek istedik.

Allah razı olsun kırmadınız geliyorsunuz.

Ancak madem yılllaaarr sonra Ankaraya gelebildik, fırsat bu fırsat çocukluğumun geçtiği Eskişehiri de bir göreyim, sonra dönüş yoluna geçeriz diye düşündüm/düşündük.

Sendeki plan program nedir peki Kardeşim?

yefe78 Çevrimdışı

yefe78 

Aktif Üye
20 Ocak 2018
354
Arkadaşlar Merhaba;

Çok uzun zamandır istiyordum ve Yönetii kardeşlerimizle geçtiğimiz aylarda konusu olmuştu, Nasipse 10 KASIM da Atamızın huzurunda buluşmayı gündeme almıştım yönetim olarak lakin daha sonra bunu neden yönetim olarak kısıtlayalım diye düşündük.

Bu doğrultuda bilen arkadaşların bize yardımı olabilecek bazı konularda sorularımız olabilir.

Mesela Ankarada kaç havalimanı var? Hangisine iniş yapmak mantıklıdır? Hangi otelde kalınır? Nerede oturulup adam gibi sohbet edilebilir? Anıtkabire ulaşım nasıl olur? vs vs

Aynı zamanda görüş ve önerilere de açık olduğumu belirtmek isterim :ok

(Araba kullanasım yok arkadaşlar ama, ''Araç ile daha rahat olur'' derseniz ona göre de bir şeyler düşünürüm)

Konuyu bilerek erken açtım zira ucuzabiletal.com adresinde 63TL ye dahi uçak bileti veriyorlar, erken alımın avantajını yaşarız diye düşündüm :ok
Ankara ya gelmişken Karabük Safranboluya uğrayın misafir edeyim sizi malum Safranbolu tarihi evleriyle meşhur

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,656
Ne gülüyorsun yahu :kiskis

Beyler buluşma Mekanımız Sakarya caddesindeki karanfil sokak mekanlarından birisi olacak.

Görünüşe göre 9 10 kişiyiz. 2 masa birleştirip rahat rahat sohbet edebilecek bir mekan için Pixel Teknoloji Outlierwit ilteriş kardeşimizin uzman kılavuzluğuna güveniyorum :kiskis

AŞTİ'den oraya nasıl geleceğimizi tarif ederseniz güzel olur. :hihi

Geri
Üst Alt