Ankara Buluşmamız İçin Ön Araştırma Konusu

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Ankaracılar planda değişiklik yok değil mi, 13:00 dolaylarında sizin önereceğiniz bir yerlerde buluşur, 15:00 e kadar sohbet muhabbet saonrası 15:00 dolayları Atamızın huzuruna çıkar saygımızı sunar Fatihamızı okuruz diye düşünüyorum ancak daha farklı öneriler var ise açığız elbette.

Biz Buradan 10 kasım Sabahı 04:00 - 05:00 dolayları yola çıkarız, Muhtemelen 11:00 gibi orada olup kaybolur, 12:00 gibi yolu buluruz diye planlıyorum :kiskis

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Bizim kanatta bir değişiklik yok arkadaşlar. 10 Kasım sabahı 04:00 ve 05:00 araları yola çıkarız.

Henüz hangi güzergahtan geleceğime karar vermedim ve hatta alsında bakmadım bile ama yola çıkalım karar veririz sorun değil :kiskis

Tahminimce 11:00 dolayları Ankara sınırlarında oluruz. Buluşma yerimizi kesin netleştirelim, hatta buluşma bölgemiz, Navigasyonda konumunu bulabileceğimiz bir yer olur ise süper olur.

Ben program kurucu konumunda olmak istemedin o nedenle fikirlere açık yazıyorum her zaman. Bu doğrultuda Saat 12:00 13:00 dolayları ve Anıtkabire yakın, otopark sorunu olmayan bir noktada mutabık kalınması yeterli, biz oraya gelirik.

Tavsiyeler üzerine 15:00 de anıtkabire geçeceğimize göre 3 saat yiyip içip sohbet edebilmek için rahat bir mekan olması ve mümkünse SICAK bir yer olması tercihtir :kiskis

Kesin gelecekler Listesi Yapalım mı ne dersiniz?

Adem - Yelda - Nesrin - Yaren
Sota Sota Ahmet yalnız geliyor bildiğim kadarıyla
BlackSea BlackSea Egemen de yalnız diye biliyorum
Pixel Teknoloji Outlierwit yalnız mı bilmiyorum kardeşim cevap yazarsa sevinirim

Olası gelecek olanlar
Deimos Deimos Şahin abimizin kesinliği yoktu halen öyle diye biliyorum
Jeopol Jeopol Erdem kardeşimiz de sanki olası gelebilir olanlardan dı :alala

Mümkünse Ankara programında kesin veya olası olan arkadaşlar yazabilrise sevinirim, İlk mesaja bir liste yaparız duruma göre :ok

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Arkadaşlar Merhaba;

Çok uzun zamandır istiyordum ve Yönetii kardeşlerimizle geçtiğimiz aylarda konusu olmuştu, Nasipse 10 KASIM da Atamızın huzurunda buluşmayı gündeme almıştım yönetim olarak lakin daha sonra bunu neden yönetim olarak kısıtlayalım diye düşündük.

Bu doğrultuda bilen arkadaşların bize yardımı olabilecek bazı konularda sorularımız olabilir.

Mesela Ankarada kaç havalimanı var? Hangisine iniş yapmak mantıklıdır? Hangi otelde kalınır? Nerede oturulup adam gibi sohbet edilebilir? Anıtkabire ulaşım nasıl olur? vs vs

Aynı zamanda görüş ve önerilere de açık olduğumu belirtmek isterim :ok

(Araba kullanasım yok arkadaşlar ama, ''Araç ile daha rahat olur'' derseniz ona göre de bir şeyler düşünürüm)

Konuyu bilerek erken açtım zira ucuzabiletal.com adresinde 63TL ye dahi uçak bileti veriyorlar, erken alımın avantajını yaşarız diye düşündüm :ok
ne yazıkkı Ankara bana uzak üzgünüm, sevgi ve saygılarım sizinle olsun, hepiniz kazasız belasız buluşmanız dileği ile :cak:bye

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
:cak:cay

Güzel Ankara da sıcak bir çay kaçırdınız :)))

1200px-Kirklareli_in_Turkey.jpg

başkan çok sağolasın uzaklardayım :) ulaşım sıkıntı, maddiyat sıkıntı :) daha yeni evlendik, evin reisi salmaz beni, hele patron beni hiç salmaz :sirit:mutlu
iyi niyetlerim sizinle.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
15 gündür Ankara'daydım dün dönüş yaptım, 15'inde kontrol için tekrar geçiş yapacağım ve maalesef haftasonu aranızda olamayacağım.

29 Ekim'de Ankara'da olduğum için dikkatimi çeken birkaç hususu paylaşacağım sizinle, işinize yarar belki. 29 Ekim pazartesi günüydü ve resmi tatildi, 10 Kasım ise cumartesi gününe denk geliyor ve resmi tatil yok. 29 Ekim'de Ankara trafiğine çıkmak zorunda kaldım ve Anıtkabir'e yürüme mesafesinde olan heryer kilit durumdaydı.
belediyelerin iş makineleri ve kamyonlarla Anıtkabir'e olası çıkışların tamamı kapatılmış ve polis barikatları kurulmuştu.

beşevler, trengarı, mke, maltepe, gençlik caddesi, karakuvvetleri, bahçeli/emek, tandoğan vs... buralardan Anıtkabir'e araç trafiği olmadığı için insanlar arabalarını üst üste parkedip yürüyerek Anıtkabir'e geçiyordu. dolayısıyla bu muhitlerde o günün özelinde organizasyon yapıp arabaları bırakıp yürümek sıkıntı olabilir. görece biraz daha sakin bir yerde buluşup metro/ankaray ile geçiş yapabilirsiniz.

birde 10-11 kasımda Ankara'da soğuk ve yağışlı hava bekleniyor denmişti, Ankara'nın soğuğu başka yerin havasına benzemez, hazırlıklı gelin . birde yürüyüş güzergahı mecburi olduğu için yağmurluk/şemsiye ihtiyacınız olabilir. :ok

Jeopol Çevrimdışı

Jeopol

Aktif Üye
6 Ocak 2018
432
35
Bizim kanatta bir değişiklik yok arkadaşlar. 10 Kasım sabahı 04:00 ve 05:00 araları yola çıkarız.

Henüz hangi güzergahtan geleceğime karar vermedim ve hatta alsında bakmadım bile ama yola çıkalım karar veririz sorun değil :kiskis

Tahminimce 11:00 dolayları Ankara sınırlarında oluruz. Buluşma yerimizi kesin netleştirelim, hatta buluşma bölgemiz, Navigasyonda konumunu bulabileceğimiz bir yer olur ise süper olur.

Ben program kurucu konumunda olmak istemedin o nedenle fikirlere açık yazıyorum her zaman. Bu doğrultuda Saat 12:00 13:00 dolayları ve Anıtkabire yakın, otopark sorunu olmayan bir noktada mutabık kalınması yeterli, biz oraya gelirik.

Tavsiyeler üzerine 15:00 de anıtkabire geçeceğimize göre 3 saat yiyip içip sohbet edebilmek için rahat bir mekan olması ve mümkünse SICAK bir yer olması tercihtir :kiskis

Kesin gelecekler Listesi Yapalım mı ne dersiniz?

Adem - Yelda - Nesrin - Yaren
Sota Sota Ahmet yalnız geliyor bildiğim kadarıyla
BlackSea BlackSea Egemen de yalnız diye biliyorum
Pixel Teknoloji Outlierwit yalnız mı bilmiyorum kardeşim cevap yazarsa sevinirim

Olası gelecek olanlar
Deimos Deimos Şahin abimizin kesinliği yoktu halen öyle diye biliyorum
Jeopol Jeopol Erdem kardeşimiz de sanki olası gelebilir olanlardan dı :alala

Mümkünse Ankara programında kesin veya olası olan arkadaşlar yazabilrise sevinirim, İlk mesaja bir liste yaparız duruma göre :ok

ben de ankaradayim da o tarihlerde arazi calismasinda olmam gerektiginden ankarada olamayacagim :(

Geri
Üst Alt