Android TV'lerin belirsiz (!) özellikleri

O Çevrimdışı

Onenis

Yeni Üye
26 Haz 2022
4
37
20220627_233117.jpg
20220627_233101.jpg
20220627_233052.jpg
20220627_233041.jpg

Android tabanlı olduğu içinmi bilemedim 4725 i çalıştıramadım. Ses özelliklerinde surround aktif değil. Hoparlör bağlayıncamı aktif oluyordur bilen varmıdır. Epey cahil kalmışım teknolojiden.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Vestel 65UA9090 televizyonundan satın aldım. Her kaynakta farklı bir bilgi var epey.comda subwoofer var yazıyor. Kendi sitesinde gözükmüyor. Ürün yarın elimde olacak. Donanım özelliklerini eklerim buraya. İyimi yaptık kötümü yaptık göreceğiz.
Olacağını sanmıyorum,emin değilim tabii ama kutu üzerinde veya kullanım klavuzunda yazar,yazmıyorsa yok demektir.Bu arada güle güle kullanın :ok

B Çevrimdışı

Birden

Yeni Üye
20 Haz 2022
11
38
20220627_233117.jpg
20220627_233101.jpg
20220627_233052.jpg
20220627_233041.jpg

Android tabanlı olduğu içinmi bilemedim 4725 i çalıştıramadım. Ses özelliklerinde surround aktif değil. Hoparlör bağlayıncamı aktif oluyordur bilen varmıdır. Epey cahil kalmışım teknolojiden.
Aida64 yanlış göstermiyorsa 2-8 ram-hafıza, android tv OS 11, anakart mb185 (bu güzel av1 donanımsal destek var, stream servislerde bant yükü azalır) Sizi yormazsam varsa eğer, disney plusda bir de dolby vision-atmos testi tamamdır. (içeriğe girdikten sonra solda belirip-kaybolan dolby logoları göreceksiniz) Bu arada soundbar benzeri cihaz bağlayacaksınız eArc-hdmi üzerinden bağlayın. Panel kısmı ustalarda artık...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Vestel 65UA9090 televizyonundan satın aldım. Her kaynakta farklı bir bilgi var epey.comda subwoofer var yazıyor. Kendi sitesinde gözükmüyor. Ürün yarın elimde olacak. Donanım özelliklerini eklerim buraya. İyimi yaptık kötümü yaptık göreceğiz.

Olacağını sanmıyorum,emin değilim tabii ama kutu üzerinde veya kullanım klavuzunda yazar,yazmıyorsa yok demektir.Bu arada güle güle kullanın :ok
Subwoofer varmış,sitesinde yazıyor :ok

alodan-429.png

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Yan resimlerden ve slim ifadesinden pekde istenmeyen edge led gibi duruyor, net bir bilgi var mı?
Gözümüzle görmedik ancak direkt olarak üretici verilerine göre (Bizim bilgi kaynağımız innetrnetteki diğer siteler veya yabancı kaynaklar değil, direkt olarak üreticinin sistemindeki bilgiler) bu ürün Direct Led. Yalnız normalde bulabildiğimiz led bar adet ve Chip sayısı gibi bilgileri henüz edinemedik. Öğrendiğimizde onu da paylaşırız mutlaka.

Elimden geldiğince ürünle ilgili bilgiyi şurada paylaşmaya çalıştım.

R Çevrimdışı

robur 

Aktif Üye
3 Haz 2022
77
44
Emmi woofer konusunda alicengiz yapmışlar.

varla yok arası olduğu için kafalar karışık elbette

Dahili subwoofer YOK ancak Woofer box yapmışlar açığı kapamak için :ok

Çok güzel ve doyurucu bir video oldu yine, teşekkür ederiz. Fırsatınız olursa Arçelik / Beko / Grundig grubu ile ilgili bir inceleme videosu yapmayı düşünür müsünüz? Bu cihazlarla ilgili teknik bilgiye ulaşmak çok zor maalesef. Mesela, acaba bizim aldığımız 2 gb ram, 16 gb rom özelliklerine sahip olan Grundig 55GGU8960, sizin bu videoda bahsettiğiniz Vestel ile aynı anakartı mı kullanmaktadır? Kolaylıklar dilerim, sağlıcakla kalın.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Çok güzel ve doyurucu bir video oldu yine, teşekkür ederiz. Fırsatınız olursa Arçelik / Beko / Grundig grubu ile ilgili bir inceleme videosu yapmayı düşünür müsünüz? Bu cihazlarla ilgili teknik bilgiye ulaşmak çok zor maalesef. Mesela, acaba bizim aldığımız 2 gb ram, 16 gb rom özelliklerine sahip olan Grundig 55GGU8960, sizin bu videoda bahsettiğiniz Vestel ile aynı anakartı mı kullanmaktadır? Kolaylıklar dilerim, sağlıcakla kalın.
Sevgili İlteriş Yılmaz İlteriş Yılmaz kardeşimiz yeni bir yola giriyor. Benim hayalim olan bir projenin en azından ön adımlarını atmak adına bir Blog kuruyor, kendisine destek olacağıma dair söz verdim ve yine kendisinin kurumlar, firmalar ile yapacağı görüşmeler doğrultusunda ürün incelemelerine ciddi ağırlık vereceğiz.

Bu bağlamda Koç grubu üretimlerin de inceleme amaçlı tedarik edilebilmesi adına görüşmeler yapacağını biliyorum, Eğer firma buna yanaşmazsa kendi imkanlarımız ile ürünleri alıp incelemeye devam edeceğiz ve bu sefer Arçelik üretimlerine de mutlaka şans tanıyacağız.

Kısa bir süre daha sabretmenizi rica edeceğim. İncelemeler marka güzellemesi değil, bizim kalemimizde olacak o konuda kimsenin şüphesi olmasın. :)

Geri
Üst Alt