teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Marka olarak temkinli yaklaşırım doğrusu.Bunda android sürümü nedir peki, yani kaça kadar çıkacak :alala

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Hımmm,11 ,iyiymiş umut :) ama yine de sıcak bakmam "marka" olarak.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Lisans'sız X96 Mini var IP TV için kullanıyorum TV-Box ların daha gelişmesi lazım lisanslıda da olsa sıkıntılı ..

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Xiaomi alınmaz şu an emmi.
Globale yeni model getirmiyor.
Bu varken daha yavaş Xiaomi almak akıl kârı değil.
Sanki marka konusunu daha önce konuştuk gibi umut, bu konuda tavrımı biliyorsun.C.tesi bir ürünün İzmir servisi ile görüştüm (uydu alıcısı),bana "çöp olmuş amca "dedi ,halbuki yazılımla hallettim işi.
Markayı yazmayayım ayıp olur. :)

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Marka olarak temkinli yaklaşırım doğrusu.Bunda android sürümü nedir peki, yani kaça kadar çıkacak :alala
Bu cihazın sadece adı Sunny abi, güncelleme kısmı ile cihazın üreticisi, lisanslı cihaz sektörünün öncülerinden Sei Robotics firması ilgileniyor. Cihaz Android 10 ile geliyor, 11 güncellemesini aldı. Büyük ihtimalle 3 büyük güncelleme daha alacaktır.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bu cihazın sadece adı Sunny abi, güncelleme kısmı ile cihazın üreticisi, lisanslı cihaz sektörünün öncülerinden Sei Robotics firması ilgileniyor. Cihaz Android 10 ile geliyor, 11 güncellemesini aldı. Büyük ihtimalle 3 büyük güncelleme daha alacaktır.
Sunny Markası kalitesiz olarak bünyede yer etmiş alışamadık kaliteli cihaz çıkardıklarına inanamıyoruz :kiskis

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Ama başına bir şey gelirse kim bakacak buna peki :alala

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ürünün Sunny ile neredeyse bir alakası yok zaten, Sunny ile sadece garanti kısmı ile muhattap olunursa olunacak 😁 ondada zaten her hangi bir arızada tamir ile uğraşmıyorlar, yenisini gönderip geçiyorlar 😁
Sunny bu k.hatası der g.dışı bırakır öyle bakarsın sadece :kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt