The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Sunny bu k.hatası der g.dışı bırakır öyle bakarsın sadece :kiskis
Şimdiye kadar garantiye gönderenlere hep yenisini gönderdikleri gördüm. Zaten ürünün parçası felanda yok burda, yenisini gönderip geçiyor 😂 Sunny zaten iyi para kazanmıştır bu cihazdan, leblebi gibi satıyor bu cihaz bu aralar. Disney+ ın gelişiylede lisanslı cihaz satışlarında hareketlilik var 🙂

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Şimdiye kadar garantiye gönderenlere hep yenisini gönderdikleri gördüm. Zaten ürünün parçası felanda yok burda, yenisini gönderip geçiyor 😂 Sunny zaten iyi para kazanmıştır bu cihazdan, leblebi gibi satıyor bu cihaz bu aralar. Disney+ ın gelişiylede lisanslı cihaz satışlarında hareketlilik var 🙂
Yeni cihaz şimdi stok var üretim durdu stok yok işte o zaman başlıyorlar k.hatası demeye :kiskis

Bunlarda fazla ısınma sorunu var kasa dar plastik soğutucular dandik pek alınacak cihaz değil..

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Yeni cihaz şimdi stok var üretim durdu stok yok işte o zaman başlıyorlar k.hatası demeye :kiskis

Bunlarda fazla ısınma sorunu var kasa dar plastik soğutucular dandik pek alınacak cihaz değil..
Ohoo,ben hem korax ile müzik dinledim hem foruma yazdım,onun kadar ısınan cihaz olmaz herhalde :) ,hatta üzerinde wifi unutmuşum,neredeyse kavrulacakmış,ki eternet takılı cihazda (iptv den izledim)

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135

Hepsi aynı bunların hocam, stick cihazlarda kasalı cihazlarda hepsinde ısınma sorunu var. Mesela ben fan ile kullanıyorum, eski pc kasasından fanı söktüm, usb kablo ile kesip bağladım birbirine cihazıda üstüne koydum miss 😂

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Hepsi aynı bunların hocam, stick cihazlarda kasalı cihazlarda hepsinde ısınma sorunu var. Mesela ben fan ile kullanıyorum, eski pc kasasından fanı söktüm, usb kablo ile kesip bağladım birbirine cihazıda üstüne koydum miss 😂
Yarın unutmazsam koraxsın derecesinin fotosunu çekeyim,üstelik tv duvar askı aparat kısmına vidaladım(fotoda görünecektir) , :)

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Alüminyum soğutucu +fan fanı ayrı 12 volt ile besledim daha iyi soğutsun diye ısındığını biliyorıuz..

Firmalar kasa tasarım soğutma kısmına fazla önem vermiyor ıısınma sorunu = performans kaybı..

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Alüminyum soğutucu +fan fanı ayrı 12 volt ile besledim daha iyi soğutsun diye ısındığını biliyorıuz..

Firmalar kasa tasarım soğutma kısmına fazla önem vermiyor ıısınma sorunu = performans kaybı..
Bir kaç yıl sonra bu dediklerini yapacaklar gibi geliyor bana, çünkü sektör çok büyümeye başladı, başka bir yere doğru gidiyor iş. Çok gelişmiş cihazlar göreceğiz gibi geliyor bana bakalım 🙂

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri