aliexpress ürün kargo takibi

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Önceden aliexpresste kargo ücretsizdi. Şimdi ederinden çok kargo ücreti var. Eski cazibesi yok. Yirmi fazla ver buradan al.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Önceden aliexpresste kargo ücretsizdi. Şimdi ederinden çok kargo ücreti var. Eski cazibesi yok. Yirmi fazla ver buradan al.
Onlar da uyandı herhalde... Hem uygun fiyata ürün sat hem bedava kargo yap ama damat çıksın suya sabuna dokunmadan senin bu emeklerinin üzerinden para kazansın... Yok öyle yağma diyerek tedbir aldılar muhtemelen. ?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Onlar da uyandı herhalde... Hem uygun fiyata ürün sat hem bedava kargo yap ama damat çıksın suya sabuna dokunmadan senin bu emeklerinin üzerinden para kazansın... Yok öyle yağma diyerek tedbir aldılar muhtemelen. ?
yok o öyle değil satıcılar çok mağdur oldu vergiyi gören paketi teslim almadan iade edip dispute açıp parasını geri istedi aliexpes poltikası gereği ürünü teslim almazsan paran iade ediyor satıcı ödediği kargo parası ile kalıyordu o yüzden kargo ücretleri yüksek o şekilde zararlarını telafi yoluna gitti satıcılar :kiskis

S Çevrimdışı

serkan60 

Aktif Üye
21 Tem 2020
50
23
Tam bunu soracaktım ekstra bişey çıktı mı diye
kulaklığı 15.4 tlye almıştım vergide 16.30 tl çıkmış :) 35 günde falan geldi sanırsam 24 ünde gelmiş bulamamış halbuki her gün evdeyim :) bundan sonra ürünleri vergi dahil alıyorum ki takip edebileyim :) aras kargo getiriyor vergi dahilleri ve 10-15 günde geliyor max

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
damat gitti vergisi kaldı.:hihi
Halk guzu olunca, gayet normal.

* * *

Özal, KDV yi getirdi, hayat standardı esasını getirdi, geçici vergiyi getirdi (adı üstünde geçici ama bir türlü geçmedi) kaldı, Ecevit, deprem vergisini getirdi kaldı, damat vergisi geldi kaldı... Ötv'nin KDV'sini aldılar kaldı...

Allah belamızı vermiş haberimiz yok.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri