Akü takviye cihazı yapmak.

E Çevrimdışı

EminFirtina

Yasaklı Üye
7 Ocak 2018
47
baran5454 ün avukatı gelmiş,,, sülfat diyen oldumu , yardimımda sülfat demişmiyim,,, üste çıkmak için benim yorumumdan alakasız şeyler yazmayın, sülfatlaşmışlar sizi ...
Sülfatlaşmanın plaka erimesinden kaynaklandığını anlatırken zaten eksik bilginizi paylaşmışsınız. (Sülfatlaşma, plakalar üzerinde taş gibi sülfat birikimi oluşarak, plakaların elektrik iletimini azaltarak gerçekleşir. Sülfat metali eriten bir kimyasal değildir.)

Lütfen üslubunuzla ilgili yapılan uyarıyı dikkate alın. Eğer aynı üslupta devam ederseniz vereceğiniz yardımında bir ehemmiyeti olmaz. (Kaldı ki edilen yardım! yalnızca yapan kişi tarafından yardım! olarak adlandırılıyorsa)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,571
baran5454 ün avukatı gelmiş,,, sülfat diyen oldumu , yardimımda sülfat demişmiyim,,, üste çıkmak için benim yorumumdan alakasız şeyler yazmayın, sülfatlaşmışlar sizi ...
Sevgili Emin, biraz sakin.!
Sürekli taarruz halinde olmanızı gerektirecek bir durum yok.
Burada herkes birbirine maddi hiçbir beklenti içinde olmadan yardımcı olmaya çalışıyor.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Kimse kimsenin avukatı değil.

Sota Sota Başkan. Bu kadar şeyi yazdıktan sonra üyemiz daha bunun sakinliği de kalmadı. Mümkünse kendisi başka platformlarda devam etsin.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,571
Aboo, biraz kayboldum, İzmir sefası yapem dedim, cadı gazanı gaynamış...
2500 kaat kaçtı, akü yenilendi. 6 hücreden biri çörtlemişti zati. Ne çözüm üretmeye çalışsaydık da işlemeyecekti.
Aslında akü kapağını komple açıp tekrar mühürleme imkani olsa.

hücreleri saf suyla yıkayıp kısa devreye neden olan kurşun tozlarını sistemden uzaklaştırıp, sistemi tekrardan asitli-suyla doldursak bence o akü çalışırdı :kiskis

R Çevrimdışı

rabitelli

Aktif Üye
20 Kas 2019
423
50

hücreleri saf suyla yıkayıp kısa devreye neden olan kurşun tozlarını sistemden uzaklaştırıp, sistemi tekrardan asitli-suyla doldursak bence o akü çalışırdı :kiskis
Hani şu zippo, smith wesson ve şavrole geyiği vardır ya. bildin sen onu. :sirit

Şu anda akü üreticileri, araca bağlandıktan sonra, her ne sebeple olursa olsun tekrar söküldüğünde köprü kopartan akü üzerinde çalışmıyorsa n'olim.
REklamlar: 10 yıl ömürlü akü..!!!
Satış Hedefleri: En fazla 2 yılda bir akü satabilmek.

Yaparlar mı sence o dediğini...?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64

Köydeyken avuç taşlama ile kesmiştim, nasıl yapmışlar bunu diye ,tabii becerememiştim sonra aküyü o haldeyken Tire'de bir yere vermiştim(hurda akü topuyorlardı , fabrika yani) ,hatta bana "abim bunu neden kestin" demişlerdi ,ben de "belki yeni akü yaparım diye" demiştim :haha1

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,571
Hani şu zippo, smith wesson ve şavrole geyiği vardır ya. bildin sen onu. :sirit

Şu anda akü üreticileri, araca bağlandıktan sonra, her ne sebeple olursa olsun tekrar söküldüğünde köprü kopartan akü üzerinde çalışmıyorsa n'olim.
REklamlar: 10 yıl ömürlü akü..!!!
Satış Hedefleri: En fazla 2 yılda bir akü satabilmek.

Yaparlar mı sence o dediğini...?
Yapılmasına yapılırda başına iş açar.
Düşünsene araç tamire gitti, kutup başı söküldü hop akü köprü kopardı.
Akünün de garantisi var :kiskis

Geri
Üst Alt