Ado Hocayı İnternete Kavuşturuyoruz.!

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
TV yazılımı bekleyen herkesin gözüaydın arkadaşlar. Ado hocanın evine internet erişimi sağlayacağız. :kas

Bildiğiniz üzere Ado hoca merkezden uzakta oturması nedeniyle internet erişiminde ciddi problemlerle uğraştı. Defalarca girişimde bulunmasına ragmen evine internet baglattıramadı.

Fedakar İnsan Ado hocamız 4 adet telefon hattına 10gb ınternet tanımlatırarak. Forumdaki yazılım bekleyen arkadaşları, elinden geldiğince ve maddi anlamda yetişebildiği kadar yetişti. Zerre kadar maddi menfaat beklemeden yaptı tum bunlari.

Bu noktada bende elımı taşın altına koydum.

Başka bir konumdan Ado hocanın evine ınternet erişimini saglayamayı uygun gördük.

Gerekli ekipmanların temininden sonra bu video hazırlayıp kendine mutlu haberi vermek istedim

Hayırlı Olsun Hocam Güle Güle Kullanmak Nasip Olur İnsallah.

Agababangida Çevrimdışı

Agababangida

Yeni Üye
16 May 2018
45
Zeki Müren"de bizi görecekmi?

Şaka bir yana önemli bir eksiklik bu şekilde giderilecek umarım.

ofis76 Çevrimiçi

ofis76 

Aktif Üye
20 Ağu 2018
300
47
Özverinizi tebrik ederim. Hakkınızı helal edin kafamızda eseni soruyor yardımlarınızdan faydalanıyor ama zerre kadar yarar sağlamıyoruz. Birde masrafa sokuyoruz.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50

Evet artık Zeki Müren de bizi görüyor... :sirit

Zeki-Muren-de-bizi-Goruyor.jpg

Hayırlı olsun şimdiden...:clap

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
A Ado hocam ve forumun gözü aydın. seninde şimdiden eline sağlık Sota Sota :clap2
Eyvallah hocam. :ok

Zeki Müren konusunda çalışmalarimız devam ediyor :hihi

Özverinizi tebrik ederim. Hakkınızı helal edin kafamızda eseni soruyor yardımlarınızdan faydalanıyor ama zerre kadar yarar sağlamıyoruz. Birde masrafa sokuyoruz.

Forumu kendinizin gibi sahiplenmeniz yeter artar bile hocam
Maddi tarafi kafaniza takmayin. :ok

gurkan Çevrimdışı

gurkan

Aktif Üye
26 Eki 2017
254
Sota baskan buraya eller havaya:clap:clap:clap cok guzel bir supriz olmus gercekten. Ellerine saglik sota baskan:mutlu A Ado abim gule gule kullansin insallah :rock

oXyGeN Çevrimdışı

oXyGeN

Aktif Üye
25 May 2018
364
TV yazılımı bekleyen herkesin gözüaydın arkadaşlar. Ado hocanın evine internet erişimi sağlayacağız. :kas

Bildiğiniz üzere Ado hoca merkezden uzakta oturması nedeniyle internet erişiminde ciddi problemlerle uğraştı. Defalarca girişimde bulunmasına ragmen evine internet baglattıramadı.

Fedakarr İnsan Ado hocamız 4 adet telefon hattına 10gb ınternet tanımlatırarak. Forumdaki yazılım bekleyen arkadaşları, elinden geldiğince ve maddi anlamda yetişebildiği kadar, zerre kadar maddi menfaat beklemeden yardımcı olmaya çalıştı.

Bu noktada bende elımı taşın altına koydum.

Başka bir konumdan Ado hocanın evine ınternet erişimini saglayamayı uygun gördük.

Gerekli ekipmanların temininden sonra bu video hazırlayıp kendine mutlu haberi vermek istedim

Hayırlı Olsun Hocam Güle Güle Kullanmak Nasip Olur İnsallah.

Ellerine, emeğine sağlık azizim Sota Sota,

A Ado hocam iyi günlerde kullanin, hayırlı olsun

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ahmet kardeşimizin videosunu bitiriş sahnesine halen gülüyor olmakla beraber yürekten teşekkür ediyorum zira cidden sürpriz oldu :ok

Evet bu ürünleri alma takma montajlama vs vs üzerine sürekli görüşme halindeydik lakin benim yerime alıp sürpriz yapması büyük jest oldu hem kendisine hem de güzel dileklerini ileten bütün forumdaşlara gönülden sevgilerimi iletiyorum.

O zaman bu meretleri taktıktan sonra ilk canlı yayınımızı genel sohbet olarak yapalım ne dersiniz?

Açalım hız sorunu olmayan internetimizden kamerayı, siz sorun ben cevaplayayım seve seve :ok

L Çevrimdışı

lunarstrain

Yeni Üye
6 Haz 2018
40
43
Kurulum ve performans testlerini de yayınlarsanız çok güzel olur. Benim de evde sadece ADSL var, ev Kartal Soğanlık'ta. Acaba Maltepe'de fiberi olan arkadaştan bizim eve kadar çeksek olabilir mi böyle?

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
40
Sota Sota ellerine emeğine sağlık olsun. Azmin elinden hiçbirşey kurtulamadı yine :tara

A Ado hocam seninde gözün Aydın :clap

O Çevrimdışı

OguzTurk

Yeni Üye
30 Ağu 2018
35
Kurulum ve performans testlerini de yayınlarsanız çok güzel olur. Benim de evde sadece ADSL var, ev Kartal Soğanlık'ta. Acaba Maltepe'de fiberi olan arkadaştan bizim eve kadar çeksek olabilir mi böyle?

Bu tarz ürünler point to point noktadan noktaya görmesi gerekli. Yani iki kısımda üst bir konumda olmalı. Arayüzden sinyal şiddetini görerek yön ayarı vs yapabiliyorsunuz. Station ve ap olarak (yanlış hatırlamıyorsam) kurulum yapip ap veya switch ile içeri dagitiyorsunuz. Ayarladığıniz ssdyi diğer cihaza Survey ile tanıtıp lock the AP ile bağlantıyı sağlıyordu üzerinden diye hatırlıyorum.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri