Adımızı Kullanarak Açılan Sahte Facebook Sayfası (Şikayet Edelim)

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,216
Abi maaşlı resmi personel ve aynı zamanda forum müdürü olarak geçen Powerstorm yani Gürkan. Ondan daha yetkili admin yok gerisi tırı vırı.
RDS Serkan vs alayı (Modlar dahil) gönüllülük esasına göre takılanlar.

Tabi artık sadece Adminlere maaş bağlanmış olabilir onu bilemiyorum.

"Powerstorm" değil hocam benim bahsettiğim(yanılmıyorsam) RDS olmalı ve hiç girmez başlıklara filan
her neyse bir gün bana kim yaw en büyüğünüz diye sormuştum o da bana DH de göreceğin en üst
yönetici benim demiştir,artık benimi yedi bilemiyorum:kiskis

abi bakın bu arıza adamlar hem kaliteyi düşürüyor hem de başlıkların kirlenmesine v.s sebeb oluyor!
ilk TF de bunlar oldu herifler bitti gibi,DH de aynı yolda sayılır,bu arızaların ayaklarını kıracaksın bu
kadar basit yaw,kır ayağını girmesin bunlar bu kadar basit,ama Gürcanı kıramazsın,adam hayat da
oradan eksilmeyecektir:haha

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,619
"Powerstorm" değil hocam benim bahsettiğim(yanılmıyorsam) RDS olmalı ve hiç girmez başlıklara filan
her neyse bir gün bana kim yaw en büyüğünüz diye sormuştum o da bana DH de göreceğin en üst

abi bakın bu arıza adamlar hem kaliteyi düşürüyor hem de başlıkların kirlenmesine v.s sebeb oluyor!
ilk TF de bunlar oldu herifler bitti gibi,DH de aynı yolda sayılır,bu arızaların ayaklarını kıracaksın bu
kadar basit yaw,kır ayağını girmesin bunlar bu kadar basit,ama Gürcanı kıramazsın,adam hayat da

RDS benim gördüğüm kadarıyla kibirli, egolu, üyelerle muhatap olmayan birisiydi. :kiskis

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

İyi sallamış abi :kiskis

rds nin modlara artistlik olsun diye ettiği hayt huyt söylemleri dışında gerisi tırt dır :kop

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,216
bu ne beyler?? habire çıkıyor msg gönderirken,ben bunu beceremedim gitti??
yani ben de sıkıntılı burası açıyorum ilgili yeri sanırm bir şeyleri yalnış yapıyorum ama ne?

Değerli üyemiz, içeriklere yanıt gönderme ve mesaj yazma izinlerine tam erişim sağlayabilmek adına lütfen SMS Doğrulama Sistemi ile hesabınızı doğrulayınız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hocam ben yorumumun alınıp Facebook'ta paylaşılmasından son derece rahatsız oldum. Paylaşımı yapan arkadaşa 3 gün süre tanıyorum. Bana ait yorumu vs içeriği silmezse kendisine dava açacağım. Eniştem Ankara'da Avukatlık yapmakta, Şuan başka şehirde bir belediyenin avukatı ismini yazmak istemiyorum. Herneyse, eğer yorumum silinmezse hukuken gereken her şeyi yapacağım.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Hocam ben yorumumun alınıp Facebook'ta paylaşılmasından son derece rahatsız oldum. Paylaşımı yapan arkadaşa 3 gün süre tanıyorum. Bana ait yorumu vs içeriği silmezse kendisine dava açacağım. Eniştem Ankara'da Avukatlık yapmakta, Şuan başka şehirde bir belediyenin avukatı ismini yazmak istemiyorum. Herneyse, eğer yorumum silinmezse hukuken gereken her şeyi yapacağım.
ben de de aynı rahatsızlık var.Geçen sefer sayfa kapatıldı dedik ,anlaşılan kapatılmamış tekrar şikayet ettim.Ama yorumumun ekran görüntüsü alınıp sosyal medyada yayınlanmasına gıcık oldum.Terbiyesizlik resmen.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Beyler bu işin şakası yok bence kurumsal kimliğe saldırı var
Bence beklemeye gerek yok komple dava açalım A Adem Helvacı Sota Sota başkanlarım, burada kişisel haklara saldırı var

Son düzenleme:
sametAKSU Çevrimdışı

sametAKSU

Aktif Üye
7 Nis 2020
295
dava ile sonuç alamassın, topluca sayfayı şikayet edilse bile bir süre sonra tekrar geri gelir , fan sayfası birçok kişi için açılmış ,gereksiz uğraşmaya değmez

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri