Adımızı Kullanarak Açılan Sahte Facebook Sayfası (Şikayet Edelim)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Dostlar merhaba. Tavsiye Forumu ismini kullanarak, muhtemelen forumumuza da üye bir arkadaş, kendi kişisel düşüncelerini sanki kendi düşüncelerimizmiş gibi paylaşarak hakkımızda karalama kampanyası yürütmektedir. Bugün yöneticimiz Sota Sota sayfanın yöneticisi ile iletişime geçmesine rağmen, bunu yapmaktan geri adım atmamış, aksine sayfa ismini değiştirerek yaptırımdan kaçınmayı tercih etmiştir. Her ne olursa olsun forumumuzun adını izin almadan kullanamaz. Biz de bu yaptığını sizlere ifşa etmeyi tercih ettik.

Tavsiye Forumu olarak YouTube dışında resmi olarak kendi adımızla yer aldığımız bir platform mevcut değildir.
Biz duyurana kadar, izin verene kadar da mevcut olmayacaktır.
Örnekteki gibi adımızı izinsiz şekilde kullanan sayfalar görürseniz bize bildirmeyi veya bize danışmayı ihmal etmeyin.
Tavsiye Forumu ailesi olarak herkese bol sabırlı günler diliyoruz. #evdekal

Öncelikle Sayfanın adresi :

Sayfanın Değişiklik Yapılmadan Önceki Hali;

Oncesi.png

Yöneticimiz İle Yaptığı Görüşme Sonrası Yaptığı Değişiklik;

yeni-hali.png

Sayfa Başına Sabitlemiş Olduğu Gönderi (Sorumluluğu üyelerimize ait olan, üyelerimizin kişisel yorumlarını izinsizce alıntılamış.)

sabitlenmis-gonderi.png

Kronolojik olarak hakkımızda paylaştığı kişisel gönderileri;

20 Nisan 2020 15:31;

20-Nisan-2020-Yeni.png

Screenshot_2020-04-21-Tavsiye-fan.png

Screenshot_2020-04-21-Tavsiye-fan1.png

Screenshot_2020-04-21-Tavsiye-fan2.png

Screenshot_2020-04-21-Tavsiye-fan3.png

Screenshot_2020-04-21-Tavsiye-fan4.png

Screenshot_2020-04-21-Tavsiye-fan5.png

Screenshot_2020-04-21-Tavsiye-fan6.png

Screenshot_2020-04-21-Tavsiye-fan7.png

20 Nisan 2020;

20-nisan-2020.png

29 Mart 2020;

29-Mart-2020.png

28 Aralık 2019;

28-Aralik-2019.png

28 Aralık 2019 tarihinde paylaştığı başka bir gönderi;

28-Aralik-2019-eski.png

28 Aralık 2019 tarihinde paylaştığı başka bir gönderi daha;

28-Aralik-2019-Eski-1.png

28 Aralık 2019 tarihinde paylaştığı bir gönderi daha;

28-Aralik-2019-Eski-2bbb25dcea626bdd2.png

Sayfanın güncel halinin tamamen alınmış olduğu ekran görüntüsü;

SAYFA-TUM.png

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Kendisi 28 Aralık 2019 tarihinden önce forumumuza ait içerikler paylaşmış, onun için teşekkür ederiz fakat hakkımızda bu şekilde karalama kampanyası yapmasına da müsaade edeceğimiz anlamına gelmiyor. Facebook Türkiye ofisi ile görüşmelerimiz devam etmekte.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,517
Özel hayatın gizliliği cervesinde kendisiyle yaptığım yazılı görüşmeyi burdan paylaşmam doğru olmaz.

ama sunu bilmenizi isterim. Bizi Din,Devlet düşmanı görecek kadar gözünü kin bürümüş.

kendisinin forumda ki hesabı hala aktif durumdadır. 2 kelam edecek lafı varsa buyursun gelsin.
Tüm üyelerin önünde derdini anlatsın.

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Özel hayatın gizliliği cervesinde kendisiyle yaptığım yazılı görüşmeyi burdan paylaşmam doğru olmaz.

ama sunu bilmenizi isterim. Bizi Din,Devlet düşmanı görecek kadar gözünü kin bürümüş.

kendisinin forumda ki hesabı hala aktif durumdadır. 2 kelam edecek lafı varsa buyursun gelsin.
Kim olduğunu az çok tahmin ettim peh peh peh

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bu tip sosyal medya platformu bir mesaj ile pek dikkate almıyor. Forum üyeleri olarak foruma bir borcunuz olduğunu düşünüyorsa bu Facebook hesabını şikayet ediniz. Fazla şikayet sayisi dikkate alınıp gurup Facebook tarafından kapatılabilir.
Not; bende sosyal medya olmadığı için şikayet edemiyorum. Benim yerime de ediniz ?

Yine bizim admin Sota Sota insaflı ben kullanıcıyı ifşa eder, ip adresini paylaşırdım, nasıl olsa içimizde hack işlemi yapan bir arkadaşımızı biliyorum, oynardı bu kullanıcı ile ?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bu tip sosyal medya platformu bir mesaj ile pek dikkate almıyor. Forum üyeleri olarak foruma bir borcunuz olduğunu düşünüyorsa bu Facebook hesabını şikayet ediniz. Fazla şikayet sayisi dikkate alınıp gurup Facebook tarafından kapatılabilir.
Not; bende sosyal medya olmadığı için şikayet edemiyorum. Benim yerime de ediniz ?

Yine bizim admin Sota Sota insaflı ben kullanıcıyı ifşa eder, ip adresini paylaşırdım, nasıl olsa içimizde hack işlemi yapan bir arkadaşımızı biliyorum, oynardı bu kullanıcı ile ?
İlk önce şikayetimi yaptım.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46

Şahsı ifşa ediniz, onun yaptığı suç, resmen hedef göstermiş forum ve üyelerini

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Nasıl bir işsizlik hali içinde ya bu arkadaş? Önce bir hastaneye (yanık yerleri için), sonra da işkur'a başvurmasını tavsiye ediyorum. Bir işi var o belli ama, belki helal yoldan kazanmanın güzelliğini görür de aklını başına toplar.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt