A101 Toshiba 58'' 58UL3A63DT 23.01.2020 3499TL

M Çevrimdışı

mustophile

Yeni Üye
14 Eyl 2020
3
23
Oyun ve film performansı nasıl arkadaşlar? Aynı zamanda cihazı ps5 ile de kullanmak istiyorum. Bu fiyat bandında başka daha iyi önerisi olan var mıdır yoksa bunu almalı mıyım? Bir de a101den sipariş sonrası ne kadar sürede geliyor ve direkt servis mi getiriyor?
Bir de son olarak hdmi 2.0 özelliği var de mi? Kesin vardır ama emin olmak istiyorum.

Son düzenleme:
N Çevrimdışı

Nocturne1903

Yeni Üye
24 Tem 2020
2
44
Merhaba, Bu televizyondan satın aldım ve kurulumu gerçekleştirildi. Çocuğum ilk okula başlayacak. Eba üzerinden canlı ders yapacaklarmış. Browserından deneyince ebaya giriş yapmaktadır. Acaba tv ye mikrofonlu bir webcam bağlamasam canlı derse katılım gerçekleştirebilir miyiz? Konu ile ilgili yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler. A Adem Helvacı , F fikoloji, TEKNOwest TEKNOWEST , teraspy teraspy , Sota Sota

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Merhaba, Bu televizyondan satın aldım ve kurulumu gerçekleştirildi. Çocuğum ilk okula başlayacak. Eba üzerinden canlı ders yapacaklarmış. Browserından deneyince ebaya giriş yapmaktadır. Acaba tv ye mikrofonlu bir webcam bağlamasam canlı derse katılım gerçekleştirebilir miyiz? Konu ile ilgili yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler. A Adem Helvacı , F fikoloji, TEKNOwest TEKNOWEST , teraspy teraspy , Sota Sota
Denemedim ancak mantık yürütürrsek eğer, Bu tv ye pc özellikleri katılıp Açık Tarayıcı eklendiğine göre, Açık tarayıcıdan tüm web'e erişim imkanım olduğuna göre bunu yapabilmem lazım.

Sorun şu ki, mikrofonlu web kamerası demek, bir yazılım desteği gerekliliği anlamı taşır, PC lerde olduğu gibi o aygıtın yazılımını yükleyebiliyor olmanız gerekir ki o tv buna imkan tanımaz.

Yani tesadüfen chipseti uygun bir kamera olmadıkça bu olmaz bana göre.

Umut Barış Umut Barış ne diyorsun? :alala

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ne yazikki olmuyor, önceden bir model vardı Skype bağlandığında kamera fln özellikli idi ama o gün o TV mezara gömldu. Yine 9090 serisi idi galiba ☺️

Ne yazikki teknoloji ilerlerken TV üreticileri maliyeti kısmak için kısıtlamaya gidiyor.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Denemedim ancak mantık yürütürrsek eğer, Bu tv ye pc özellikleri katılıp Açık Tarayıcı eklendiğine göre, Açık tarayıcıdan tüm web'e erişim imkanım olduğuna göre bunu yapabilmem lazım.

Sorun şu ki, mikrofonlu web kamerası demek, bir yazılım desteği gerekliliği anlamı taşır, PC lerde olduğu gibi o aygıtın yazılımını yükleyebiliyor olmanız gerekir ki o tv buna imkan tanımaz.

Abi tak çalıştır da desteklemiyor. ☹️ Geçen kardeşim için araştırmıştım

N Çevrimdışı

Nocturne1903

Yeni Üye
24 Tem 2020
2
44

Abi tak çalıştır da desteklemiyor. ☹ Geçen kardeşim için araştırmıştım

Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim. Harici olarak android box cihazımızda mevcut. Eğer buna bağlama şansım var ise bu seçenekte olur. Deneyebilen birileri var ise görüşlerini paylaşabilirse sevinirim. Tekrar teşekkürler.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim. Harici olarak android box cihazımızda mevcut. Eğer buna bağlama şansım var ise bu seçenekte olur. Deneyebilen birileri var ise görüşlerini paylaşabilirse sevinirim. Tekrar teşekkürler.
android box destekler diye düşünüyorum
hatta şöyle videolar çıktı karşıma ;

S Çevrimdışı

scorpionxx

Yeni Üye
4 Eki 2020
22
46
Bu tv ile hepsiburadada satılan android li arasında panel farkı var mı ? 3700 e buldum alıp almamak konusunda kararsızım.

Çok kötü diyenler var , panel panda imiş bir kullanıcı burada pixelleşmeyi atmış yakından çekim,
kafam ciddi karıştı
Bu tv alınır mı panellerin hepsi panda mıdır ?

T Çevrimdışı

tim_ozz 

Aktif Üye
29 Eki 2019
104
36
S scorpionxx, hocam takıntı iseniz almayın. Ben bu TVyi ikinci Parti'nin başında aldım düz versiyonunu. Bende de çok hızlı sahnelerde piksellenme var. Ekran büyük olduğu için gözle görülebiliyor. Onun haricinde pek başka problemi yok bana göre. 4k yüksek bitrateli filmlerde bu daha az belli oluyor. Netfioixte daha az. En belirgin ise uydu yayınında oluyor. Aradaki fiyat farkına değer mi değmez mi siz karar verin.

S Çevrimdışı

scorpionxx

Yeni Üye
4 Eki 2020
22
46
Vestel 58u9400 ile Toschiba arasında ne farklar var acaba ? Bugün ikisinden birini alacağım
Yardımcı olacak bilgi verecek varsa sevinirim

S Çevrimdışı

scorpionxx

Yeni Üye
4 Eki 2020
22
46
300-400 tl fark vardı kafam Toshibadan yanaydı , onkyo hoparlör kasasının dizaynı 2000 hertz tarama fark gördüklerim

Cimrilik yapmayayım :) Ürün ortada

Bakalım umarım sağlam gelir ürün .

Teşekkürler..

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
300-400 tl fark vardı kafam Toshibadan yanaydı , onkyo hoparlör kasasının dizaynı 2000 hertz tarama fark gördüklerim

Cimrilik yapmayayım :) Ürün ortada

Bakalım umarım sağlam gelir ürün .

Teşekkürler..
Devir e göre bu paralar çok uçuk rakamlar, kaçırmayın kısa sürede yine zamlar gelecek.
Vestel alınca ses sizi tatmin etmeyecek ses sistemleri 500-600 den başlıyor. Al sana fark kapandı. Onkyo bana göre vestelin en büyük başarısı. Bu gün bir Philips, Samsung sesine baktığımızda Vestel oyuncak gibi kalırken onkoyo işi düzeltmiş.
Smr degirinin yüksek olması inanılmaz avantaj .
Kasa olarak ta Toshiba ben buradayım diyen bir TV.

K Çevrimdışı

kuonn

Yeni Üye
13 Eki 2020
5
24
F fikoloji bu Toshiba 50UL3B63DT model televizyon için kurulum olayı nasıl oluyor? Biz mi kuracağız yoksa teknik ekip mi gelip kuracak? Ürünü aldığım sitede ''ekipler kuracaktır'' tarzı bir ibare vs. göremedim de.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri