A101 Toshiba 58'' 58UL3A63DT 23.01.2020 3499TL

N Çevrimdışı

nabu07

Yeni Üye
22 Şub 2018
100
Bende ilk geldiği gün sabahı aldım. 1-2 saat sonra 2 tane mesaj geldi. Bugün yetkili servisten arandım ve adres teyiti yaptılar. TV gelince tekrar arayacağız dediler. Vestele karşı bir ön yargım var inşallah bu TV yerle bir eder .

E Çevrimdışı

ekrem54

Yeni Üye
26 Nis 2020
2
39
bende dün itibariyle marketten satın aldım televizyonu...bonus karta 6 taksit ile 3639 TL oldu ve 100 TL bonus verdi. internet sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde de bu kampanya geçerliymiş. tabi öncelikle kampanyaya ilgili cep telefonu uygulamasından katılmak gerekiyor. taksitle almayı düşünen arkadaşlara fikir olur diye paylaşmak istedim...

A Çevrimdışı

ariaven

Yeni Üye
30 Nis 2020
5
42
dun mahalledeki a101de bulamadik. internette de tukenmis gozukuyor. baska hangi kanallardan alabiliriz?

O Çevrimdışı

Ozzy07

Yeni Üye
26 Nis 2020
2
35
Arkadaşlar bende çok araştırdım özellikle tavsiye forum sitesine teşekkür ediyorum en azından bilgi paylaşımı için.. 10 gün oldu alalı henüz gelmedi.. Hayırlısı bekliyoruz.. Tahminen aynı ürün olduğunu düşünüyorum buradan da bakabilirsiniz arkadaşlar

T Çevrimdışı

tim_ozz 

Aktif Üye
29 Eki 2019
104
36
O Ozzy07, Evet ürün kodu aynı.

D deepBlue23, dün izlemiş olduğum yüksek boyutlu filmleri kosmşuya verdim. Komşumdaki Tv Samsung 55Ru7300 bir kısmını takılarak oynattı. bir kısmında ses kodeği desteklemedi diye oynatmadı. Gerçekten çok şaşırdım. Sesi anlayabiliyorum DTS olmasından dolayı Samsung oynatmıyor. AC3 e çevirdiğim bazı sesleri bile desteklemedi. Sonuçta tv 4K ve 4K yüksek bitrate filmlerde kasma ilgincime gitti.

D Çevrimdışı

deepBlue23

Yeni Üye
26 Nis 2020
45
43
T tim_ozz, hocam senin film oynatma olayını tam olarak anlayamadım hdd kullanıyorum ancak kendi playerı daha iyi olabilir demiştin, hdd dediğin hard disk değil mi yoksa farklı bir media player donanımı mı kastettin? TV nin kendi media playerı usb den bağladığımız harddiskteki yüksek kaliteli filmleri oynatma konusunda sorunsuz ise bu büyük bir artı bana göre. Samsung, harddiske indiridiğim filmleri daha iyi oynatır diye düşündüğümden neredeyse sırf bu yüzden Samsung tercih edecektim.

T Çevrimdışı

tim_ozz 

Aktif Üye
29 Eki 2019
104
36
D deepBlue23, hocam siz laptop bağlıyor musunuz sorusuna ben doğrudan harddisk ile televizyonun medya playeri ile kullanıyorum demek istemiştim. PC yi daha hiç baglamadim televizyona. Komşuya aynı filmleri attım. Aquaman (40gb 4k ) kasarak çalıştı. Ford vs Ferrari (60 GB 4k) sorunsuz çalıştı ses yoktu. Kodegi ac3e çevirdim.. Deadpool 2 (20gb sanırım. ) çalışmadı. Aklıma gelen bunlar. Daha fazla film atmıştım ama onları sormadım. Genel olarak Toshiba nin mkv desteği daha fazla. Bende gerçi mkv tools var. Formatları değiştirebilirim.pc fena olmamasinarağmen büyük boyuttaki dosyaları 2-3 saatte editliyor. Bazen altyazı ve ses gommekte kullanıyorum. Onun harici oynamıyor diye editleme ihtiyacı duymadım. Fakat TV kusursuz mu bana göre değil. Bazı hızlı sahnelerde ne yazik ki karelenme yapabiliyor. Yüksek bitrateli filmlerde sanki daha az görüyorum.

Geri
Üst Alt