A101 Toshiba 58'' 58UL3A63DT 23.01.2020 3499TL

D Çevrimdışı

deepBlue23

Yeni Üye
26 Nis 2020
45
43
Bu dedikleriniz için fazlasıyla yeterli bir ürün.

USB bellekten ya da diskten video dosyalarını (8-10 GB vb.) ve yanındaki .srt .sub gibi altyazıları sorunsuz açıp gösterir değil mi? Bununla ilgili fazla bir şey bulamadım ama altyazı konusunda problemli değildir diye umuyorum, benim emektar samsung c650 artık bazı dosyaları açamıyordu.

N Çevrimdışı

nabu07

Yeni Üye
22 Şub 2018
100
IMG_20200425_001251.jpg

arkadaşlar bu görüntü 58UL3A63DT ait değil biraz önce arkadaşlar uyardı kullanıcılar bu resimleri 58UL3A63DT ait sanıyor. yanlış bilgi oluşmasın. Zaten ayaklarından da belli bu cihaz olmadığı :)
Bu görüntüyü ben paylaştım Sony Kdl 50w665f model 17 Nisan'da satılan TV. Toshibadan birinin bu sahneyi paylaşmasını istemiştim.

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
USB bellekten ya da diskten video dosyalarını (8-10 GB vb.) ve yanındaki .srt .sub gibi altyazıları sorunsuz açıp gösterir değil mi? Bununla ilgili fazla bir şey bulamadım ama altyazı konusunda problemli değildir diye umuyorum, benim emektar samsung c650 artık bazı dosyaları açamıyordu.

Denediğim filmlerde ne takılma ne de altyazı problemine rastlamadım. 18 GB'lık filmi de sorunsuz oynatmıştı. DTS desteği de mevcut.

G Çevrimdışı

Grsn28

Yeni Üye
29 Nis 2020
4
34
Merhabalar aranıza yeni katıldım. 21 sayfa ürün yorumlanmış tartışılmış. Hepsini tek tek okudum ve ürünü dün itibariyle aldım. Vestel kurulumunu getirip yapınca fotograflari paylaşırım inşallah.

U Çevrimdışı

usernotfound

Yeni Üye
16 Mar 2020
9
Uzunca bir süre yaklaşık 8 yıl Samsung plazma kullandım, oğlan son zamanlarda plazmayi kale olarak kullanınca sağından solundan ekran gitti. Bir süre öyle kullandım. Bu TV hem fiyat hem de özellik olarak bana cevap veriyor. Bende dün aldım. Mesaj yolluyor Vestel adım adım, şu an kargoda TV, servis getirip kuracakmis. Hayırlısı olsun bakalım.

D Çevrimdışı

deepBlue23

Yeni Üye
26 Nis 2020
45
43
Uzunca bir süre yaklaşık 8 yıl Samsung plazma kullandım, oğlan son zamanlarda plazmayi kale olarak kullanınca sağından solundan ekran gitti. Bir süre öyle kullandım. Bu TV hem fiyat hem de özellik olarak bana cevap veriyor. Bende dün aldım. Mesaj yolluyor Vestel adım adım, şu an kargoda TV, servis getirip kuracakmis. Hayırlısı olsun bakalım.

Bizde aldık internetten ama 4 mayıstan önce kargolanmaz yazıyordu, vestel mesaj da atmadı hiç ? siz a101 marketten form doldurup mu aldınız hangi şehirdesiniz?

U Çevrimdışı

usernotfound

Yeni Üye
16 Mar 2020
9
Bizde aldık internetten ama 4 mayıstan önce kargolanmaz yazıyordu, vestel mesaj da atmadı hiç ? siz a101 marketten form doldurup mu aldınız hangi şehirdesiniz?
Ben magazadan form ile aldim. internetten almadim. aldigim gun mesaj geldi, aksamina da bir tane daha. Bugun de kargo mesaji geldi. Izmirdeyim ben.

Geri
Üst Alt